prevara pik.ba savjeti, sta dalje?

prevara pik.ba savjeti, sta dalje?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
BHT Ovisnik
ma sa svime na policiju,ako oni ovo ne rijese,samo šibaj u medije,klix.ba,mostarski bljesak.info, onda hercegovina.info, avaz i ostali,samo slati :)
 
Član
adi187 je napisao(la):
mtopic kralj :lol::cool:

A daleko ici trazit ga po mostaru a ovakve treba nauciti pameti, jednom za sva vremena :icon_rolleyes:

I ovi iz dostave su neodgovorni sta god im kazes oni po svom opet, znas da isti lik preuzima paket i nosi na datu adresu kazes mu provjeri, kaze hocu posle donese jesi provjerio jesam ti otvoris nije to to :icon_eek: joj nisam druze imo vremena da pogledam :icon_rolleyes:

I chuzu su i ovi iz dostave zeznuli kolko i onaj levat sto mu nije htio poslati player :icon_rolleyes:

Znas i sam da je bila frka kad sam i ja tebi slao woofer, e da SilverOne je sa pik-a :D onaj levat od tebe naplatio pare pisalo na paketu kolko trebas dati, a onaj njegov kolega u otpremnici zaboravio napisati da je paket uz naplatu i ovaj ostavi sebi pare :icon_eek: nije ni predao u agenciju...uglavnom taj sto je preuzeo od mene paket je donio pare pa kaze vidjet cu ja posle sta cu s tim kolegom, ne znam kak su rijesili ...

Valjda i ti to uspijes rijesiti u svoju korist
I veliki + za tebe sto se tice komunikacije i poslovanja ;)

adile, hvala, znam ko si, a ono kad si mi slao, prvo me zove kurir i kaze nema nista za naplatu i pita gdje da ostavi paket jer sam ja malo van grada, ja kazem da nemam nikoga i on donosi paket do mene, ja pitam ima li sta da naplatiti, on kaze nema, ja kazem da bi trebalo biti, on tamo procita i nadje i ja normalno platim, da bi poslje 5-6 dana zavali me iz poste i pitaju da li sam platio i da li imam priznanicu, ja rekao da imam. i od tad me nisu zvali...

ko salje sa postom neka cuva priznanice jer mozete doci u situaciju kao sto sam ja sad...

ja ne ocekujem nista od ovoga, ali ne zelim da ovakvi prevaranti prodju nekaznjeno...
 
Član
e nemogu da vjerujem kolko je lik glup, stvarno se ibretim.. mtopic svaka ti cast al si ga obradio majstorski.. drago mi je vidjeti da se kolege s foruma pomazu, tako i treba;)
 
Član
ne mogu druze u ponedeljak moram natrag u zatvor,,pa se ne smjem udaljavati jbg rado bih dosao.....Ako ti mozes ja cu platiti gorivo nije problem ,,,


adinmostar
19.12.2012 u 01:17
gdje si u zatvoru? ja sam bio 3 godine u zenici


:lol::lol::lol: fkt je lik lud
 
Član
ja sam ga pitao za vivaza..zamjenu i doplatu..moze sve odgovara mu...ajd reko preko poste cemo odraditi kaze ne isplati mu se placati 11 km :D oce da mu autobusom posaljem :lol: ajd reko ti prvi,kaze nema sanse trazi dalje ;)
mtopic svaka cast za to...odradio si ga pravo al je glup frajer do bola sam sebe otkrio da je lopov :icon_eek: :icon_eek:
 
A sto ga pohvali crni Milane.....????

5g2orycycj62sf99iskt.jpg


Cime se budala ponosi, pametan se stidi.... sitna jajara, prevario nekolicinu ljudi pa misli da moze tako uvijek, naice na vecu budalu od sebe, na svaku promjenu vremena ce pomisliti na njega....

Strasno sta se sve desava, gledam neke telefone, ali sve se vise omisljam da batalim pik, da odem u neki shop, platim vise, ali bar imam garanciju, i siguran sam da nije ukraden i slicno.... oslo sve u krasni k.:icon_mad:
 
EPIC FAIL :lol:
Ako policija nista ne uradi onda sve to posalji administraciji klix-a nek objave pricu pa ce onda policija progledati
 
Član
Koji IQ on ima da mi je samo znati..Koji kreten..
Sjedim i placem od smijeha, tesko ga je bilo navuci na tanak led..
Ali vidis on se i ne krije javno daje svoje podatke slika licnu kartu itd.
Nadam se da ces to sve rijesiti u svoju korist ;)
 
Član
kad sam rekao da za ovakve samo degenek vazi nisam se prevario, sad nakon svega ovoga jos sam sigurniji da ga treba nalupat da pamti do kraja zivota, vidite vi on svjesno vara manijak
iskreno se nadam da ce naici neko ko ce ga dobro nalupat, jer od prijava i kazni ovakvi likovi ne bjeze. Znam jednog slicnog momka koji namjerno pravi kazne, da bi iznos bio veci i veci, ali zato kad je ostao bez zuba bio je miran cijelu godinu
 
Član
ArminM je napisao(la):
kad sam rekao da za ovakve samo degenek vazi nisam se prevario, sad nakon svega ovoga jos sam sigurniji da ga treba nalupat da pamti do kraja zivota, vidite vi on svjesno vara manijak
iskreno se nadam da ce naici neko ko ce ga dobro nalupat, jer od prijava i kazni ovakvi likovi ne bjeze. Znam jednog slicnog momka koji namjerno pravi kazne, da bi iznos bio veci i veci, ali zato kad je ostao bez zuba bio je miran cijelu godinu

Sjeti se on sviju nas dok se bude znojio u bajbukani ;) dosta je prevara više..
 
Član
ma lik nije normalan cim on pokazuje svoju licnu ime i prezime on nije tacan nikako.... drug dobro je da si prikupio dokaze i pokusaj vratiti svoje stvari nazad jebo njegov telefon koji kreten ne mogu da vjerujem
 
Član
Nexus je napisao(la):
Trebamo otvoriti rubriku CSI, jer ociegledno nam dobro ide:cool:
Radimo bolje od policije :)

Slažem se, zašto ne, i to da samo provjereni članovi imaju pravo prijavljivati prevarante uz priložene dokaze, siguran sam da bi bilo svima od pomoći.;);)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top