prevara pik.ba savjeti, sta dalje?

prevara pik.ba savjeti, sta dalje?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
elmir je napisao(la):
eto ima na njegovom profilu cd player sony i dogovorio sam se sa njim da mjenjamo za neki pioneer, dao mi je adresu i ja sam njemu svoju pa da to posaljemo, ako mi se posreci pa mi posalje pravu stvar proslijedit cu tebi player.. ja cu njemu poslati samo kutiju od playera jer sam davnoooooo to prodao.. vidjet cemo.. polako.. bas bi volio da mu ga ja sad zavucem
nemoj praznu kutiju posalji polovnu ciglu nek se udari u glavu:D
 
Član
ljudi, svi, kao prvo ja se nikoga ne bojim, a da cu nesto dobiti , ne ocekujem nista, ali da cu ga prijaviti, to ocu sutra 100

100% a dalje je na policiji, a to sto sam mu ostavio pozitivan dojam je to sto su me ljudi smarali sa zamjenama i ja sam mu rekao da kupi taj jedan artikal da me ljudi ne smaraju sa zamjenama, a to je bilo prije toga nego sto sam mu poslao svoje artikle, a ostali artikli su ostali u prodaji, sto se tice ovih sto bi ovo ili ono radili, kazem jos jednom da cu probati preko policije, mada sam se pomirio sa tim da necu nista dobiti, ali eto ipak cu uraditi to, hvala svima na savjetima....
 
https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/548135_259885530779999_1706032119_n.jpg pogledaj ovo :O
 
Član
druze hvala, ali to mi ne znaci nista, i ja imama prijtelja koji je odlezao u zatvoru i bio u smnic,i tako da ostajem pri ovome sto sam rekao u prethodnom kometaru...
 
Član
vala ova slika sa puskom trebala bi makar policija da reaguje na to. druze pokusaj preko svih mogucih institucija da ga prijavis jer zbog takvih konja ostali ljudi gube ugled na piku a mozda bi mogli da posluju kako treba- mada sbega ima u bozijoj basti.
 
Član
ovo je sve za q..ac

danas se djeca takmiče ko je više odležao jbt :icon_eek::icon_eek::icon_eek:
 
Član
s rogatim se ne bode ;) pusti ti njega naletit ce on kad tad negdje , vidis da nije u vinklo njemu je svejedno ubost , udarit , metak roknut....ako mozes na neki kulturan nacin da mu zavuces jedino tako , ovo na silu nista :cool:
 
Član
a mahgupa i govana!!!cuj s rogatima se nebode?pa allaha mi kupio bi jugu za 500KM i pravac mostar,cekao par sati dok nenaleti i lagano fantomka,specijalka i akcija...kad mu saspes oba koljena halalis mu sve!!!et da se nekunem al volio bi da mi hoce naletit neka takva izrada poput ovog!!!slino jedan slinavi ono par mjeseci lezalo,prisili mu ovi na njegovo ime razbojnistvo,izjebali ga u zatvoru i ono mangup!!!cccccccc...druga prevara na pik-u nasih clanova u mjesec!boze sacuvaj!!!:icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Član
zalosno... sve je rizicnije preko pika, barem pola ih gleda da zavale/uvale
recimo zadnjih dana trazim sebi mob, ali kakvih sam se sve nagledao, na oglasu super, bajno, uzivo druga prica, ili lafo nov jedan imei na mobu, potpuno drugi u "kutiji", ili nesto fali, neke bajke itd...
 
Član
Ja sam se dogovarao sa ovim adinmostar za neku kentru za ove zvucnike i ovo,vidi se da ih je dobio dzaba :icon_mad: :icon_mad: :icon_mad:
 
Član
e ovako, nisam se javljao jer cekam da vidim sta ce policija uraditi... uglavnom bio sam jedno 5 puta u policiji i sad cekam da mi jave sta dalje, znaci podnjeo sam prijavu, prvi put kad sam isao u stanicu nema nigdje nikoga, a bilo 12 sati, drugi put dodjem i objasnim im situaciju, a oni ne znaju kome treba da me posalju i kazu da im je ovo prvi slucaj... na kraju nekako dadnem izjavu i ponudim im one slike i one dokaze sto imam, a oni kazu kako nemaju inerneta u stanici, ja kazem da imam na usb-u a oni kazu sacekaj pa cemo te zvati...
po njihovom izrazu lica vidim da od toga nema nista... znaci imam dosta poznanika tamo i oni mi kazu da je u pitanju mala vrijednost robe i da ne znaju kako ce tuzioc regovati na to.. i kazu kako ce sad praznici tako da nece raditi....

evo cekam vec dva dana da mi jave da znam na cemu sam, isao bi da vidim sta je sa telefonom, a zbog njih ne mogu ni to...

zvao sam i sipu i oni su mi rekli da je u pitanju mala novcana vrjednost i da se javim policiji...

u medjuvremenu ovaj sto je mene prevario je jos nekog prevario na pik-u..

znaci ljudi pazite se, ovo vise nije normalno, kod nas u BiH zakon stiti prevarante, a ne postene ljude...
 
Član
tuning89 je napisao(la):
e ovako, nisam se javljao jer cekam da vidim sta ce policija uraditi... uglavnom bio sam jedno 5 puta u policiji i sad cekam da mi jave sta dalje, znaci podnjeo sam prijavu, prvi put kad sam isao u stanicu nema nigdje nikoga, a bilo 12 sati, drugi put dodjem i objasnim im situaciju, a oni ne znaju kome treba da me posalju i kazu da im je ovo prvi slucaj... na kraju nekako dadnem izjavu i ponudim im one slike i one dokaze sto imam, a oni kazu kako nemaju inerneta u stanici, ja kazem da imam na usb-u a oni kazu sacekaj pa cemo te zvati...
po njihovom izrazu lica vidim da od toga nema nista... znaci imam dosta poznanika tamo i oni mi kazu da je u pitanju mala vrijednost robe i da ne znaju kako ce tuzioc regovati na to.. i kazu kako ce sad praznici tako da nece raditi....

evo cekam vec dva dana da mi jave da znam na cemu sam, isao bi da vidim sta je sa telefonom, a zbog njih ne mogu ni to...

zvao sam i sipu i oni su mi rekli da je u pitanju mala novcana vrjednost i da se javim policiji...

u medjuvremenu ovaj sto je mene prevario je jos nekog prevario na pik-u..

znaci ljudi pazite se, ovo vise nije normalno, kod nas u BiH zakon stiti prevarante, a ne postene ljude...

E nezz,meni su ukrali muziku mp3 bili iz auta,svasta je nesto bilo ali na kraju su mi je vratili i to je preuzeo u policijskoj stanici..To se ide na krim odjel..Meni je ovaj rekao 130KM za kesh polica sa zvucnicima :icon_mad: :icon_rolleyes:
zavisi kako si pristupio tom slucaju,kakve veze ima sto je mala vriejdnost,tebi je bitna i tvoja je na kraju krajeva ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top