prevara pik.ba savjeti, sta dalje?

prevara pik.ba savjeti, sta dalje?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
slao sam na adresu i ime koja je ovdje napisana u tekstu, e sad, da li je on to ili ne ne znam... a da nije normalana to znam


http://hercegovina.info/vijesti/hercegovina/crna-kronika-h/detalji-pljacke-u-grudama-grudjanin-i-mostarac-kao-maskirani-razbojnici-upali-u-zlatarnicu-ines
 
Član
Voila ...






Eto drug ... nadam se da ce makar malo pomoci ovo sto sam ga kulturno "izmaltretirao", a sad moram na spavanje ... valja sutra posteno kruh zaradjivati :lol:
 
Član
znaci nevjerujem :D

upravo je dokazao da je on korisnik profila sa kojeg je prevaro naseg kolegu i to je dokazao i priznao da ga je prevario i jos priznao pljacku :D AXAXAXAXAXAXXAXAXA
 
Član
fino sve slike sacuvati, isprintati, doduse, treba ga nafurati da fino uslika licnu da se vide svi podaci, ovako je poprilicno tesko tacno vidjeti sve podatke, al vidi se najbitnije ime i prezime...
 
Član
mtopic veliko hvala druze, da je pametan nebi bio u zatvoru, to ti je sitna riba, vise je u zatvoru nego vani, a zasto prosudite sami ;):lol::lol:
 
BHT Ovisnik
ma nemogu da vjerujem koji idiot od covjeka,pa da policija ovo ne rijesi treba sve u medije dati,sve crno na bijelo:icon_eek:
kao nedavno kad je babu udarilo auto,kolega zapamtio tablice kadeta,boju,jos fali retrovizor,rasut po putu,pise policajac,reko nemoze da ga jebes da sada ne nađete krivca,pogleda me i ode dalje....
 
Član
trazi da uslika licnu i sa druge strane :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

sto kaze col3 ako ovo policija ne rjesi ja vise ne znam sta moze rjesiti :icon_question:
 
Član
Upravo procitah :D koja ringla od čovjeka....nadam se da ovo sto ste ga nasankali piti vode sutra u policiji ili kad vec, pa kće završiti tamo gdje mu je mjesto ;)
 
Član
mtopic kralj :lol::cool:

A daleko ici trazit ga po mostaru a ovakve treba nauciti pameti, jednom za sva vremena :icon_rolleyes:

I ovi iz dostave su neodgovorni sta god im kazes oni po svom opet, znas da isti lik preuzima paket i nosi na datu adresu kazes mu provjeri, kaze hocu posle donese jesi provjerio jesam ti otvoris nije to to :icon_eek: joj nisam druze imo vremena da pogledam :icon_rolleyes:

I chuzu su i ovi iz dostave zeznuli kolko i onaj levat sto mu nije htio poslati player :icon_rolleyes:

Znas i sam da je bila frka kad sam i ja tebi slao woofer, e da SilverOne je sa pik-a :D onaj levat od tebe naplatio pare pisalo na paketu kolko trebas dati, a onaj njegov kolega u otpremnici zaboravio napisati da je paket uz naplatu i ovaj ostavi sebi pare :icon_eek: nije ni predao u agenciju...uglavnom taj sto je preuzeo od mene paket je donio pare pa kaze vidjet cu ja posle sta cu s tim kolegom, ne znam kak su rijesili ...

Valjda i ti to uspijes rijesiti u svoju korist
I veliki + za tebe sto se tice komunikacije i poslovanja ;)
 
Član
hmm a na profilu mu pise da je iz jablanice a nik adinmostar pff...a mtopic kralj hahah :cool: sacu ga i ja malo handrcit ,,,sad kad nabacim na avatar pika od adnana seraka sliku pa da se malo zajebavamo lud lik :lol::lol:
 

OmO

Član
A ne mogu da vjerujem koji je ovo glupan, aj nek ste prikupili potrebne dokaze. Nadam se da ce se rijesiti ovo i da ce dobiti ono sto zasluzuje :icon_mad:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top