prevara pik.ba savjeti, sta dalje?

prevara pik.ba savjeti, sta dalje?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Nadam se da ces uspjeti u tome,da izvuces bilo sta od toga!!!
Ja licno ne bi to uradio to jest obavljao neke razmjene robe na daljinu....stvarno je rizik...pogotovo sa robom koja je 100KM i vise....
Prodao sam mobitela i laptopa...ljudima koji su od mene udaljeni stotinama kilometara...mogao sam svasta uciniti ali cuvam obraz,tesko je biti posten... a s druge strane sumnjam da bi ja bilo sta skuplje kupio na taj nacin,jer sto neko rece mi smo narod koji stvarno zna biti neposten!
Uglavnom nek ti je sa srecom :icon_rolleyes:
 
Član
takodje sam imao dosta transakcija na pik-u, i isto su bili u pitanju wooferi, pojacala itd. i sve sam to mogao podvaliti, ali nikad nisam niti cu, ali vidim ima ljudi koji to rade, i vrlo je lako podvaliti to pogotovo kad se salje postom, pogotovo stvari koje se ne mogu probati na licu mjesta prilikom preuzimanja.
Nista, ovo mi je skola, a kao sto sam vec rekao potrudicu se da on bude kaznjen, ne toliko zbog para nego zato sto je los covjek, a po porukama vidim da je u pitanju neki balavac....
 
Član
Nema ni 5 minuta kako sam objavio prodaju telefona, a otprilike isto toliko i kako sam procitao ovo ovdje sta pise i pogledajte ovo ... :D

 
Član
Imas li kakvu cestitku ili pozdrav da mu ukomponujem u odgovor na ovo ...

Slobodno reci, sve zelje ispunjavam ;)
 
G

GoPlay

nemoj onda pozdravljati.. ostavi mu nazad ispod baterije pozdrav na ceduljici kada otvori :)
 
Član
vidi brate, najbolje ti je da ti neki tvoj prijatelj koji ima dugo profil na piku (ono da ne bude ofirno) ugovori sa njim kupovinu nekog artikla i da se dogovore u fazonu da će taj tvoj jaran za par dana u mostar pa da se nađu... a ti fino odeš sa par drugova i ufatiš ga na djelu pa mu fino taj telefon razbiješ od glavu... a to s policijom ti je peglanje tako da ti ne preporučujem...
 
Član
ma imam ja jos opcija u glavi, ali cu prvo probati ovo sa SIPom, a ovo maloprije sam se zezao, pa ovaj telefon da je ispravan vrjedi vise od toga sto on prodaje, a takvih telefona imam.
a imam njegov broj telefona, adresu mozda nije dao tacnu, ali nacu ga ja, imam i njegov mail...

mtopic je napisao(la):

sad on razmislja : pa kako vec zna ??
 
Član
neka njega neka samo pise, a ti samo ovo postavljaj da imam sto vise dokaza ;)


a lik stvarno nije normalan... a balavac neki 100%
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top