prevara pik.ba savjeti, sta dalje?

prevara pik.ba savjeti, sta dalje?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
a gluposti, cuj mala vrijednost, pa sta znaci on sad moze prevarit deset ljudi za po 100 KM i nikom nista i naravno to je pojedinacno mala vrijednost al kad se sabere to je 1000 maraka, stvarno ne kontam razmisljanje ove nase policije. covjek tek na ovakvim stvarima vidi kakva nam je drzava. Boze sacuvaj.
 
Ma kakva ba policija , kad kaznu treba naplatiti to znaju a drugo bilo sta prave se slagirani . Ja ganjao udarce po parkingu evo skoro pola godine kad me lik udario al djaba , isao 4 mjeseca peglao se da nadju lika ko da je iz australije a ne iz istog grada da mi na kraju kazu gdje mi je svjedok tamo vamo i tu odustanem vise nisam imao zivaca. Murija 0 bodova samo cekam da me zaustave da im lanem sta
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
Ma kakva ba policija , kad kaznu treba naplatiti to znaju a drugo bilo sta prave se slagirani . Ja ganjao udarce po parkingu evo skoro pola godine kad me lik udario al djaba , isao 4 mjeseca peglao se da nadju lika ko da je iz australije a ne iz istog grada da mi na kraju kazu gdje mi je svjedok tamo vamo i tu odustanem vise nisam imao zivaca. Murija 0 bodova samo cekam da me zaustave da im lanem sta

Ma nemoj nista psovati sam oti moze zbiberiti kaznu ;)
Ovaj mi se javlja kaze hocu li za 100KM hitno trebaju mu pare kao sutra :cool:
 
Član
Za ovakve je rjesenje samo metak s posvetom, il kamenovanje. Nisam HC i homofob, al ga otrest od zid treba da fleka ostane ! PU
 
lik ima 10 pozitivnih dojmova ali tos ve na podrucju njegove regije ili grada,ovo bi se trebao obratiti PIK-u ali vidim da je suspendovan.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top