Povecanje brzine net-a...ADSL korisnici!:-D

Povecanje brzine net-a...ADSL korisnici!:-D

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
VR6Boki je napisao(la):
Sta sta zapeli za te brzine, i ovih dosadasnjih 210-ak kb/s mi je bilo sasvim ok u vecini slucajeva.

Ak sad bude 400+ ponekad, jos bolje :icon_biggrin:


Biće ako povećaju jer tako je i kod nas bilo. Stavili povećanje i skida sa 2 i nesto na 400 i nesto ;)
 
Član
Tako bi trebalo biti, ja sam nekad imao taj 400 kb/s paket. Pa se prebacio na ovaj jeftiniji, jer kad je opterecena veza spor je i onaj od 400 jednako kao i ovaj od 200, a kad sve radi kako treba i 200 mi je ok u 90% slucajeva. Al eto, necu se protiviti ubrzanju veze :icon_biggrin:
 
Član
mokeBass je napisao(la):
ma hs zakon, nikad problema, odlicna brzina a 15km mjesecno... ovo za naj broj morat cu aktivirati

nemoj nista aktivirat

ako aktiviras ovu opciju naj broj derat ce te sve ostalo sto te mogu derat, vjeruj
za poruku uzima 15kf, ako je ukljucena opcija naj broj;)

i da, evo vam test od jutros, nisam prebacio na zenicu, al nema veze, ne utice toliko

 

OmO

Član
@ArminM Jel ti ovo normalna brzina intreneta ili su povecali posto kod mene je jos isto :icon_smile:
 
Član
ma to je on dobio preko stele povecanu brzinu :lol: i kod mene idalje isto stara brzina :icon_mad:
 
ArminM je napisao(la):
mokeBass je napisao(la):
ma hs zakon, nikad problema, odlicna brzina a 15km mjesecno... ovo za naj broj morat cu aktivirati

nemoj nista aktivirat

ako aktiviras ovu opciju naj broj derat ce te sve ostalo sto te mogu derat, vjeruj
za poruku uzima 15kf, ako je ukljucena opcija naj broj;)

jel mislis na ultra fun tarifu??ja sinoc aktivirao,poruka je 0.085 + pdv = 0.1 KM prema svima,ali zato sam za 0.07 KM pricao 25 minuta sa djevojkom..pa vidi da li " deru" ;)
 
Član
ultra fan je odlicna stvar ako vecinom koristis telefon za dva broja... ja sa djevojkom moram svakodnevno imati kontakta preko telefona, kako poslovno tako i privatno, tako da sam sa ovom tarifom na konju. Prije sam trosio 5KM na dan a sad sve to obavim za 30-tak kf. Za sve ostalo, tj pisanje poruke ostalim ljudima koristim drugi broj sa tarifom ultra pisi ;)
cak sta vise, za nekih 10-tak dana sam ustedio najmanje 40-50KM :icon_smile:
 
Član
Evo i danas (3.1.2011. - 11:18 h) mrka kapa.

Prije će se dići qrac penzioneru nego brzina bhtelecomu.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top