Povecanje brzine net-a...ADSL korisnici!:-D

Povecanje brzine net-a...ADSL korisnici!:-D

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

OmO

Član
1686352497.png


Kod mene se jos smanjilo :icon_confused:
 
Član
ja ne znam sta je to kod vas, meni je povecana brzina odma u ponedjeljak, nedjelju nije bilo nikoga u sluzbi, ali u ponedjeljak sam odmah prebacen na novi speed:cool::cool:
 

OmO

Član
ArminM je napisao(la):
ja ne znam sta je to kod vas, meni je povecana brzina odma u ponedjeljak, nedjelju nije bilo nikoga u sluzbi, ali u ponedjeljak sam odmah prebacen na novi speed:cool::cool:

Stela cuda cini :lol: salim se naravno, ne znam sto je kod mene ovoliko sporo :icon_rolleyes:
 
Član
OmO je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
ja ne znam sta je to kod vas, meni je povecana brzina odma u ponedjeljak, nedjelju nije bilo nikoga u sluzbi, ali u ponedjeljak sam odmah prebacen na novi speed:cool::cool:

Stela cuda cini :lol: salim se naravno, ne znam sto je kod mene ovoliko sporo :icon_rolleyes:

bit ce sve uredu:lol:
 
Član
Takođe mrka kapa. Lokacija Sarajevo :)

Ko da pojedinačno po pretplatniku povećavaju pa danas recimo ''isklikaju'' 1 000 korisnika, sutra su duže ručali pa 897 i tako u nedogled :D
 
Super Moderator
jebes ovaj adsl kod mene youtube clip od 20 sekundi otvara par minuta a da ne pricam nesto vise...i to sad mi je trebao biti ovaj 4096...ma nista to sranje obicno
 

OmO

Član
allroad je napisao(la):
jebes ovaj adsl kod mene youtube clip od 20 sekundi otvara par minuta a da ne pricam nesto vise...i to sad mi je trebao biti ovaj 4096...ma nista to sranje obicno

Bas i ja maloprije slusam muziku i stalno moram pauzirati da bi ocitalo youtube..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top