Povecanje brzine net-a...ADSL korisnici!:-D

Povecanje brzine net-a...ADSL korisnici!:-D

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
to ti macku o rep okaci. furaju se na to, ispade da ostalima svako drugi dan zeza net. meni do sad na telemachu par puta stopalo i to jednom ono kad su ponistili racun i mozda par puta po sat-dva...
 
Član
valjda nece biti isti slucaj kao onda kada su tek pustili flat kad raja navali opet skidati pa ponovo zagusenje neta:icon_confused:
 
Ja imam ADLS 2 god. nikad mi nije pukla konekcija,ni jednom,a to o zagusenju kad se preslo na flat...nisam ni osjetio,uvijek isto,brzina skidanja i uploud!
 
Član
TROUBLE_MAKER je napisao(la):
Ja imam ADLS 2 god. nikad mi nije pukla konekcija,ni jednom,a to o zagusenju kad se preslo na flat...nisam ni osjetio,uvijek isto,brzina skidanja i uploud!

;););) kod mene adsl vec 3 godine i nikad nikakvih problema... konekcija nikad nije pukla... brzina uvijek ista, za moje potrebe odlicna.. ne kontam koja je razlika u brzini kod normalnih korisnika izmedju 4 mbita i 6 mbita... kad gledas video kako god okrenes napunit ce se i nece stopati... hocel skinuti film za pola sata ili 20 minuta i nije neka razlika...

meni iskreno vazniju ulogu igra konekcija jer znam dosta raje koja se zajebava sa tim (na kablovskom netu) i stalno zove one podrske korisnicima... ja sam imao nekakav net prije adsl-a,... bude ok 7 dana.. pa pukne konekcija pa morao zvati stalno i odjavim...
 
Član
Nevidim za moja TV da ce brzinu poboljsati ????

dobro sad je malo vise konkurenciuje, ali prije 3-4god. probavao kod ovih bezicnih cutuk, zona i neki lokalni fuj-fuj-fuj , telekom (drzavno gov..) nepodnosim ali je lijina stabilna tu se nema sta pricati , od kako su digitalne sat. zakljucali da se nebi zezao uzeo moja tv
 
Član
ArminM je napisao(la):
kasnis kasnis:D:D

evo da se nadovezem jos nesto, sto se telecoma tice
mozda neki clanovi ne znaju, ali sada je u funkciji ponovo onaj naj broj, ali sa drugim pogodnostima, 0.06km naplata poziva i ostatak razgovora besplatan, bez vremenskog ogranicenja, pa eto
mozda nekome dobro dodje informacija;)



za koji period ovo važi?

jel' neograničeno u funkciji il je od nekog decembra do nekog januara i slično ????
 
Član
ArminM je napisao(la):
kasnis kasnis:D:D

evo da se nadovezem jos nesto, sto se telecoma tice
mozda neki clanovi ne znaju, ali sada je u funkciji ponovo onaj naj broj, ali sa drugim pogodnostima, 0.06km naplata poziva i ostatak razgovora besplatan, bez vremenskog ogranicenja, pa eto
mozda nekome dobro dodje informacija;)

mozes li naci izvor ove informacije ????
 
Član
superman je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
kasnis kasnis:D:D

evo da se nadovezem jos nesto, sto se telecoma tice
mozda neki clanovi ne znaju, ali sada je u funkciji ponovo onaj naj broj, ali sa drugim pogodnostima, 0.06km naplata poziva i ostatak razgovora besplatan, bez vremenskog ogranicenja, pa eto
mozda nekome dobro dodje informacija;)

mozes li naci izvor ove informacije ????

http://www.bhtelecom.ba/portalnovost+M5cb2a26cc59.html

evo drug, ima na prvoj stranici ;)
 
Član
Promijenio na Ultra Fun. Sa najbrojem ok skine 0.6 i cajpri kolko te volja, al bgm sa ostalim brojevima skida kao i dosad
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top