Povecanje brzine net-a...ADSL korisnici!:-D

Povecanje brzine net-a...ADSL korisnici!:-D

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
1.1.2012.
12:44 h (Skoro podne)

SpeedTest kaže - brzina ostala ista !

Korisnik NetFlat 2 (ADSL Paketa koji je trebao postati 4mb/s al i dalje je 2mb/s, tačnije po speed testu 1,68mb/s ! )

Pljakšu il' će tek sredinom januara počet ovo primjenjivat kao i sve ostalo što najave 'prvog' u mjesecu a počne kad penzije prođu.
 
hehe i meni maloprije pade na pamet i probam i ista stvar, mada mislim jer je danas neradni dan, moguce da bude od sutra ili utorka.
 

OmO

Član
Do sljedeceg ponedeljka ce se povecati sigurno posto je neradni dan do utorka :icon_smile:
 
Član
edoze je napisao(la):
:lol::lol::lol:
navlakusa haman:D
a ne bi covjek nista drugo od njih trebao ni ocekivat;)

stari mi radi u telecomu, i nije navlakusa sigurno
do petka ce svi korisnici biti prebaceni na vece brzine svojih dosadasnjih paketa
vec od sutra dezurna sluzba pocinje da se bavi tom problematikom;)
 
Član
ArminM je napisao(la):
stari mi radi u telecomu, i nije navlakusa sigurno
do petka ce svi korisnici biti prebaceni na vece brzine svojih dosadasnjih paketa
vec od sutra dezurna sluzba pocinje da se bavi tom problematikom;)

Unaprijeđena ponuda usluge ADSL pristup Internet mreži BH Telecoma, korisnicima će biti na raspolaganju od 1. januara naredne godine.

ovako se ne posluje...bar ne u normalnom svijetu...
 
Član
sve mi je jasno, ali zaboravljas u kakvoj mi drzavi zivimo, daleko je to od normalne:icon_biggrin:
 
Član
nemam kontakta s telekomom osim preko fiksnog telefona,al drago mi je da dizu brzinu jer time dobijaju samo korisnici,tj. mi...al nervira me ovaj pristup,1.1. ce svi imat,i to se svugdje reklamira,a onda se ispostavi da ce to sve bit nekad u toku januara...da su napisali pocetkom sljedece godine il nesto slicno,pa ajd...al kad nam takve megakompanije prave takve greske,kako ces ocekivat da onda ovi "sitni" poduzetnici ispunjavaju neka,nazovi, obecanja...
meni svejedno,opet kazem,nisam na adslu,al ako je receno 1.1. u 00:01 sinoc je trebala bit pustena brzina koja je obecana...i na kraju se ja zalim na telekabel d.o.o. koji je lokalna kompanija,pokriva opstinu zenica,zbog njihove nesusretljivosti i neodgovornosti pri problemima...logicno da im se moze da postupaju kako hoce,kad njihov izravni konkurent na ovom prostoru, tj bhtelecom, obeca korisnicima povecanje paketa, koji je jos uvijek skuplji od telekabelovog,s podignutom brzinom...al et,valjda i ovdje ona vrijedi,gdje svi,tu i mali mujo....
 
Član
vala jest im bezze... jutros (tj danas nekad u toku dana) se probudio, i reko ajd da uradim speedtest na telefonu, kad vidim idalje ista brzina... reko mora da je neka greska... nagovorim se nekako izvuc iz kreveta kad ono i na kompu idalje ista brzina... ako povecaju ove sedmice, bice dobro, ako ne jbg cekacu da povecaju ionako mi ne igra veliku ulogu :lol:
 
Član
upravu je lik za sve sto je napisao. pa nije to piljara "kod meme" pa da je dan-dva-tri gore-dole nebitno. ipak su oni jedna od najprofitabilnijih kompanija u bih i trebaju drzati do povjerenja klijenata...
 
Član
Death_beat je napisao(la):
jbt edo, cesto pomislim da si ti vlasnik mtel-a pa toliko si protiv telecoma..

ja sam i protiv mtela,al ono,od dva zla,izaberi bolje...al bar mtel drzi do onog sto "obecaju"...internet mi je telekabelov,jos 2-3 dana,jer sam nasao bolju soluciju...
sto? zato sto,iako sam u gradu,konekcija zna zezat u smislu da je sporiji net,ne puca,nego samo uspori...zato sto,kad ih zovem,nece da se jave...zato sto,kad im odem,kazu doci ce neko,pa ga cekas po par dana...zato sto mi na tv-u cirkulisu neke linije na par kanala,iako placam da bih imao solidnu sliku...itd itd... (tv je isto kablovska,preko telekabel d.o.o.)
ne smeta meni ni telekom ni nista tome slicno,smeta mi sto narod ne vidi da ih ubise cijenama...pa eto u sarajevu,telemah,il tako nesto,mislim da je emir_89 pisao,za 22KM daju ono sto telekom za 45? gdje je tu logika...
ukratko,cim dodje,ako dodje,t-mobile i bude povoljniji,preci cu kod njih...
 
Član
Sta sta zapeli za te brzine, i ovih dosadasnjih 210-ak kb/s mi je bilo sasvim ok u vecini slucajeva.

Ak sad bude 400+ ponekad, jos bolje :icon_biggrin:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top