Povecanje brzine net-a...ADSL korisnici!:-D

Povecanje brzine net-a...ADSL korisnici!:-D

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Docekali smo i to...da nam povecaju brzinu downloada i upload-a,bez dodatne naknade! Vise o tome:
http://www.bhtelecom.ba/portalnovost+M5cba3162b24.html
 
Član
kasnis kasnis:D:D

evo da se nadovezem jos nesto, sto se telecoma tice
mozda neki clanovi ne znaju, ali sada je u funkciji ponovo onaj naj broj, ali sa drugim pogodnostima, 0.06km naplata poziva i ostatak razgovora besplatan, bez vremenskog ogranicenja, pa eto
mozda nekome dobro dodje informacija;)
 
Član
ArminM je napisao(la):
kasnis kasnis:D:D

evo da se nadovezem jos nesto, sto se telecoma tice
mozda neki clanovi ne znaju, ali sada je u funkciji ponovo onaj naj broj, ali sa drugim pogodnostima, 0.06km naplata poziva i ostatak razgovora besplatan, bez vremenskog ogranicenja, pa eto
mozda nekome dobro dodje informacija;)

*ebo adsl, imas vise informacija oko ovoga?
 
Član
eh, sad nek meni neko ovo prevede :D

nikad nisam imao zivaca ovo tumaciti, sta je peek sta je off peek sad :lol:
 
Član
sub3r je napisao(la):
eh, sad nek meni neko ovo prevede :D

nikad nisam imao zivaca ovo tumaciti, sta je peek sta je off peek sad :lol:

Period slabog saobraćaja počinje od 22:00 i traje do 08:00, a cijena jedne minute u off peaku iznosi 0,015 KM.
 
Član
Selmir1 je napisao(la):
sub3r je napisao(la):
eh, sad nek meni neko ovo prevede :D

nikad nisam imao zivaca ovo tumaciti, sta je peek sta je off peek sad :lol:

Period slabog saobraćaja počinje od 22:00 i traje do 08:00, a cijena jedne minute u off peaku iznosi 0,015 KM.


a ovo je ono kao sto sad ima ultra pisi, ultra zovi, ultra jebi i to :icon_rolleyes:
aktiviras... a gdje onda odaberes dva naj broja, ili to ostaju ona dva najbroja od prije sto si imao?

ako sam skontao :D

i jel ove besplatne minute za naj broj vaze samo nocom ili uvijek?
 
Član
sub3r je napisao(la):
Selmir1 je napisao(la):
sub3r je napisao(la):
eh, sad nek meni neko ovo prevede :D

nikad nisam imao zivaca ovo tumaciti, sta je peek sta je off peek sad :lol:

Period slabog saobraćaja počinje od 22:00 i traje do 08:00, a cijena jedne minute u off peaku iznosi 0,015 KM.


a ovo je ono kao sto sad ima ultra pisi, ultra zovi, ultra jebi i to :icon_rolleyes:
aktiviras... a gdje onda odaberes dva naj broja, ili to ostaju ona dva najbroja od prije sto si imao?

ako sam skontao :D

i jel ove besplatne minute za naj broj vaze samo nocom ili uvijek?

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

besplatne minute prema najbroju su ti uvijek smao sto se placa uspostava poziva... ovo za noc i dan ti vazi samo za normalne pozive... ;)
 
Član
a ovo za poruke, jel poruka na svaki broj 0.085 ili je samo za najbroj ili je samo nocom?
bem ti telecom kad nista lijepo ne objasne :D
 

OmO

Član
Ubi konkurencija, neka, neka.. Nek su se i oni nesto sjetili da povecaju, a da ne naplate ;)
 
Član
hahhaha sta im telemach ucini. mora da su se teska srca odlucili nesto dzaba dati raji :D :lol:

ja nezz kakve su cijene u bht, ali cisto sumnjam da je 6Mb brzina 22KM :icon_biggrin:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top