Povecanje brzine net-a...ADSL korisnici!:-D

Povecanje brzine net-a...ADSL korisnici!:-D

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sacekajte malo ljudi, valja na svakom DSLAM-u pustiti nove brzine, uraditi optimizacije, i onda ce opet sve sljakati kao i prosle godine. Najlakse je pricati u prazno, ali svaki korisnik zna da imaju najstabilniji internet, bez padanja brzina i slicnih gluposti ;)
 
Član
technoGeek je napisao(la):
Sacekajte malo ljudi, valja na svakom DSLAM-u pustiti nove brzine, uraditi optimizacije, i onda ce opet sve sljakati kao i prosle godine. Najlakse je pricati u prazno, ali svaki korisnik zna da imaju najstabilniji internet, bez padanja brzina i slicnih gluposti ;)

potpuno si upravu;)
ono sto su objavili na stranici je bezveze napisano, to je greska onoga ko je sastavio tekst, da bi svi imali nove brzine 1 januara svi administratori su morali bar 10 dana prije da pocnu da prebacuju korisnike, i opet pri tome ne mogu svi biti prebaceni u isto vrijeme,, znam da se intenzivno radi na prebacivanju na nove brzine
 
Član
prebacili, ne prebacili zaboli me vise, i ne gledam jesu li :lol: meni dobro i ovako;)
 
Član
Ima li sta za Moju TV?Ja zvao juce,kazu nema nista i nece biti,a zvao nekad u novembru kazu ma bice i za Moju TV.
Koji supci stvarno ne mogu da vjerujem.Ili se neko tamo zajebaje.:icon_mad:
 
Član
E pa sad im stvarno ***** mater !

Nismo japan da bude isti dan al nismo ni neka afrička vukojebina da 6 dana kasne !

:lol:


Et toliko :cool:
 
pa ovo je da ne povjerujes, danas sam zvao kazu povecanje ide postepeno tokom cijelog mjeseca pa poznavajuci nas dobri telecom mozemo se nadati novim brzinama tamo do Juna.[/align]
 
Član
D4rk_Kn1ght je napisao(la):
pa ovo je da ne povjerujes, danas sam zvao kazu povecanje ide postepeno tokom cijelog mjeseca pa poznavajuci nas dobri telecom mozemo se nadati novim brzinama tamo do Juna.[/align]

to ti je logicno da ce biti tako
nemaju Chuck Norrisa u firmi pa da prebace sve odjednom:lol::lol::lol:
 
Član
Hajde vala da hoće i meni povećati, jadan pogasim sve živo kad igram kantera i opet mi najveći ping tamo među ljudima, tačno sramota :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top