Postignut dogovor sa Gerom

Postignut dogovor sa Gerom

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Nije rijec o laznim informacijama, vec o onim za koje smo zamoljeni da ne iznosimo, naravno da nismo pricali sa predsjanikom cluba jer je nemoguce to raditi s obzirom na vasu politiku glede gere. Ali pricali smo sa ljudima koji su svjesni te politike i zbog toga ne nastupaju na nasoj trci, sto ce se ove godine sigurno promjeniti, pa ce se po ucescu vidjeti skim smo pricali. Imena ne milsim iznostii jer je tako dogovoreno. Uostalom ima dosta takmicara iz Banja Luke koji nisu dio vaseg cluba.

A Daki sto se tice Tuzle, naravno da nismo pricali sa clubom za 402 jer ga nemate, ali smo se konsultovali sa TUZAMKOM koji ima veze sa auto sportom, i koji je pratio nase takmicenje i prosle godine.

Uostalom, ne vidim razlog za paniku i frku kad su osnovni clubovi na sastanku sve dogovorili jednoglasno.

Na auto.ba je stajao dugo poziv za prijedloge, kritike, savjete itd. mogao se svako javiti, i zaista smo mogo mailova dobili od takmicara sirom zemlje i svi prijedlozi su se svodili na isto i usvojenni su.
 
Član
dina je napisao(la):
Nije rijec o laznim informacijama, vec o onim za koje smo zamoljeni da ne iznosimo, naravno da nismo pricali sa predsjanikom cluba jer je nemoguce to raditi s obzirom na vasu politiku glede gere. Ali pricali smo sa ljudima koji su svjesni te politike i zbog toga ne nastupaju na nasoj trci, sto ce se ove godine sigurno promjeniti, pa ce se po ucescu vidjeti skim smo pricali. Imena ne milsim iznostii jer je tako dogovoreno.

Sad te već moram zamoliti da ne lažeš i da ne stvaraš privid razdora u našem klubu ako to ne možeš dokazati. Primitivno je to...
Što se tiče Gere. Mi nemamo politiku prema Geri jer nam je Gera bitan taman toliko koliko i ti, tj. ni malo. Ja ga čak nikad nisam ni vidio. Imali smo negativan stav prema vašim dosadašnjim 402 trkama, čega ste očigledno i sami svjesni pa ste odlučili da ga promjenite.
Uostalom evo ti link sa našeg foruma http://www.srcbl.com/forum/showthread.php?tid=1365&pid=17294#pid17294 pa možeš pročitati moje mišljenje i povodom učešća.

Ubuduće ako može bez laži jer vam to ne treba. Da ste nas kontaktirali (kao što ste napisali da jeste a niste) i izložili šta planirate, podržali bi vas, zašto da ne.
 
Član
ja ovo govorim iz informacija koje ja imam i nemam razlog da lazne informacije iznosim...hm....uostalim nigdje nismo naveli da smo sa vasim clubom kontakritali vec sa takmicarima iz banja luke (a bilo ih je i iz vaseg cluba, ali ipak nismo navodili kao club). Nas saradnik koji zivi u Banja Luci je to uradio jer poznaje tu raju i on nam je prenio prijedloge. Iskreno vise bi volili da se neko javio pa makar i mailom, ne bi vas nista kostalo.

Ponavljam, poziv je bio upucen SVIM clubovima sirom BiH sto se tice SR scene i to 15 dana...mogli ste se javiti...Odazvalo se dosta clubova, sastanak je bio 100% uspjesan, dosta stvari se izmjenilo i rascistilo sto je bila jedina namjera ovog ovog satanka i organizatora. Dobrobit takmicara i pravilnik koji odgovara svima, prije svega.

I nemoj previse licno shvatati sve ovo, ja obavljam samo svoj dio posla i odgovaram na ono sto me pitaju vezano za trke.
 
Član
dina je napisao(la):
ja ovo govorim iz informacija koje ja imam i nemam razlog da lazne informacije iznosim...hm....uostalim nigdje nismo naveli da smo sa vasim clubom kontakritali vec sa takmicarima iz banja luke (a bilo ih je i iz vaseg cluba, ali ipak nismo navodili kao club). Nas saradnik koji zivi u Banja Luci je to uradio jer poznaje tu raju i on nam je prenio prijedloge. Iskreno vise bi volili da se neko javio pa makar i mailom, ne bi vas nista kostalo.
Citat :
Danas je u prostorijama AUTO Media Group u Sarajevu, u povodu početka nove sezone Street Race Cupa u Bosni i Hercegovini, održan sastanak predstavnika klubova koji će uzeti učešća na ovim takmičenjima. Na sastanku, kojem su prisustvovali predstavnici klubova AUTO 4x4 Club, Street Race xXx, AMK Carbon, Liqui Molly Racing Team, Street Race Club Sarajevo, AMK Ilijaš, BH Tuninga, Opel teama i VW Cluba...
Usvojene su sljedeće odluke:

Klase: • po vremenima, s tim da će najviša klasa biti 17+

Startarine:
• 50 KM Street Race
• 25 KM Street Style
• 25 KM dB Drag

Treba istaći i da će startarina ići 100% u nagradni fond, a ovom prilikom je izglasano da kompletan novac ide prvoplasiranom u klasi (razmatralo se i djeljenje u omjeru 60% za prvo mjesto i 40% za drugo mjesto, ali taj prijedlog je odbačen). Jer prvi je PRVI!

Vezano za organizaciju samih manifestacija, dogovreno je da se neki klubovi aktivno uključe u organizaciju takmičenja u cilju podizanja kvaliteta istih. Tako će za takmičenje u disciplini dB Drag ove godine biti zaduženi članovi AMK Carbon, a za disciplinu Street Style članovi SR Teama xXx.

Treba napomenuti da su obavljeni razgovori i sa predstavnicima klubova koji djeluju u drugim gradovima (Banja Luka, Tuzla, Brčko, Gradiška, Modriča, Derventa, Olovo, Cazin i Bijeljina) koji su upoznati i saglasni sa usvojenim odlukama.

Sa predstavnicima našeg kluba niste razgovarali. Mi smo jedini SR klub u Banja Luci. Ni sa kim iz našeg kluba niste pričali, da jeste mi bi to znali. Dobila si lazne informacije od "saradnika" iz Banja Luke. Kraj price.
Srecno u narednoj sezoni.
 
Početnik
odgodite sve utrke za 2009-u, kako ove godine stalno pada kisa, i kako je bezprekidno najavljena kisa, nece niko odrzat nista XOXOXO
 
Legend
@dina

Tuzam je klub, ali nema nikakve veze sa 402 scenom, i opet navodim u Tuzli ne postoji klub koji se do sada ikad bavio 402 scenom. Prema tome neukusno je iznositi takve pausalne informacije. To ako ste mozda razgovarali sa Otom, mucetom ili nekim drugim to nema nikakvo znacenje.

Da me nebi neko pogresno shvatio, nista nemam protiv same trke, cak sta vise jedva cekam, prosle godine je super bilo, i organizovano, i lokacija, ma sve za 5. Samo me ljuti sto se to tako grupno stavlja u jedan kos.

I ako ste vec nekoga trebali da kontaktirate po bilo kakvom pitanju utrka na podrucju Tuzle, a da ima veze sa 402 to je onda Nurija. Iskren da budem to sam i ocekivao od Vas. A TUZAMK je davno prnuo u sasu.

Izvinjavam se na vulgarnostima....

A nimalo te neizvlaci to sto kazes, ja samo radim svoj posao i prenosim, u tom slucaju trebas da budes vise informisana, a ne samo c/p...

Pozz;)
 
Upravo tako, svi su bili pozvani ko je mogao dosao je i ko je htio. Ovo nije jedini sastanak niti ce na ovom ostati... svima su telefonske linije i vrata otvorena.

Sta je sada problem, standardno Sike sere i mlati okolo jer drugacije nezna. Zna se da neces voziti da ti plate, zato preskoci teme kloje imaju veze sa ovom ekipom. Pokazite mi neki dopis nasem klubu, meni ili poziv. ili pokazite da sam u vezi vasih takmicenja pisao ili neko iz kluba. A dobro se zna za prijetnje prije par godina kad smo trebali praviti race u BL. A ipak smo ga napravili i svake godine do sada.
 
Član
:icon_biggrin: Mojne Adi biti nervozan. Sike sere ali ste vi nakon dvije godine shvatili da su Sike i ostali koji su vas kritikovali u pravu. Bice to sve ok, samo se smiri, ovaj put ste na dobrom putu.

A kad vec spominjes neke paranoicne prijetnje napisi ko ti je prijetio. Ime i prezime.
 
Nebitno, jer neznam tacno niko se nepotpise u prijetnjama, ali kad se sagledaju neke teske rijece sa foruma i manje prijetnje sa foruma sa bagerima i silom onda se da povezati vrlo lako.

NErvoze nema niti ja sa organizacijom vise, nego gledam stvari kao normalan i razuman covjek. Znam desavanja i znam da nikada niko od "Gerinih" nije komentarisao tudje utrke niti kritikovao, isto znam da to sto je sike srao nije utjecalo na ove izmjene i napredak.

Samo ovi sto su srali manje ih je dosta ili su se poklopili... Srali su i sto je trebalo i sto nije, srecom nisu postigli nista a danas ih nema ni na mapi. Svi koji su iskreno i dobronamjerno dali kritike i savjete su doprinijeli napredku u prosloj a posebno u novoj sezoni.

Svi su klubovi bili pozvani, veliki broj se odazvao i vecina je odabrala nove klase, nagrade, datume, manifestacije, dodatni sadrzaj...

Zelim svim klubovima i takmicarima mnogo uspijeha kao i organizatorima street race utrka u BiH mnogo uspijeha u novoj sezoni.
 
Član
Ma nema šta, pravo si se naoštrio za svađu. :icon_biggrin: Sad bi ja tebi trebao odgovoriti pa ti meni itd. ali nemam ni potrebu ni želju da se uzalud raspravljam.

Kao što ste obavješteni nas itekako ima "na mapi" i već treću godinu zaredom organizujemo trku u sklopu 402SR i svi ste dobrodošli. ;)
http://www.bhtuning.com/showthread.php?tid=6429
 
Legend
Alen_P je napisao(la):
Nurija je član SRCS-a, koliko ja znam, a ljudi iz tog kluba su bili na sastanku...

Ma da clan je ... :D nej se..

Opet i pored toga, on je jedini koji se doticao Mirka, i svaki put ga ugostio u TZ, kad kazem ugostio, mislim domacinski, tu smo ako bilo sta zatreba, i ako mozemo pomoci, a to znam jer sam bio tu sa njim svaki put, i kad je bilo kod "RIVE" i kad je bilo na ciljugama.. Zato sam njega naveo.. Dok recimo TUZAMK i pojedinci, nidje veze ...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top