Postignut dogovor sa Gerom

Postignut dogovor sa Gerom

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Honey -

startnina je ok 50km. ako netko ima para da si kupi auto, sipa danas ovako skup benzin, tunira ga svojevoljno i hoce da se trka, valjda nece gledati u 20km.

moje misljenje.. :icon_smile:
 
edo evo da i ja nadopunim posto si ti zaboravio reci,gera nam nije dovoljno obezbedio piva na sastanku.....hehe
pozz
 
Početnik
2 Dina & ostali vezani za ovog 402 organizatora :

predlog dok se pravi pravilnik :

nema punih slickova. samo gume sa cestovnom oznakom.

kad se je vec sve ostalo diglo na nivo i primaklo standardima 402 utrka, onda i to. tako je svuda

pozdrav
 
Član
Pozdrav...Mene konkretno interesuju klase za DB...Da li ce biti kao i prosle godine 3 klase ili ce se ici na nesto novo?
 
Putovanja.ba
Administrator
dulegti je napisao(la):
Pozdrav...Mene konkretno interesuju klase za DB...Da li ce biti kao i prosle godine 3 klase ili ce se ici na nesto novo?

3 i vjerovatno jos jedna open tipa neke extream klase.
 
Član
Sto se tice style-a ja sam uzeo odgovornost na sebe, sve sto sam predlozio Gera je prihvatio tako da ove godine na Stajlingu mozete ocekivati:

-Sexy Car Wosh
-Best interior - Pehar
-Best exterior - Pehar
-Best Audio sistem - pehar
-Najljepse auto izborom publike (raja ce moci glasati za vozila putem listica koji ce se nalaziti na kartama)
-Najbolja prezentacija vozila - pehar

Sto se tice klasa ostalo je isto kao prosle godine znaci dvije klase velika i mala auta cisto radi nagradnog fonda jer kad bi se lova podjelila na tri djela prva mjesta bi dobila manje para nego sto su dali za prijavu :)

Prvo mjesto po klasama nosi 100% od uplata + pehar.
drugo i trece nagrade sponzora i pehar

Razmatraju se jos neke opcije npr. ozvucenje parkinga gde ce biti Style, DJ itd itd.

Sve u svemu puno puno bolje nego prosle god
 
Član
daki je napisao(la):
Zanima me sa kime se to razgovaralo z Tuzle ?? Sa Tuzamkom :))))) ??? WTF ??

Ko je to predstavljao TZ, ispred nekog SR kluba?

I ja to gledam sad kako znam nema street race kluba u tz....

Sramota al na dusu nam.
 
Član
wow svala cast,i jos da organizacija bude na nivou,da ne bude ko prosle godine, Sarajevo
street race kasnio najmanje sat i po,a da i naspomenem ,sta je raje uslo preko onih okolnih livada,i to treba bolje kontrolisati,ako treba ja cu dobrovoljno pokazati mjesta na kojima su raja prosle godine ulazila,pa da se to malo bolje pripazi.A ovo sad postignuto ponovo kazem svaka cast.
Eh tek ce nam sad poceti dolaziti gosti iz susjednih drzava.
 
Legend
smajke je napisao(la):
daki je napisao(la):
Zanima me sa kime se to razgovaralo z Tuzle ?? Sa Tuzamkom :))))) ??? WTF ??

Ko je to predstavljao TZ, ispred nekog SR kluba?

I ja to gledam sad kako znam nema street race kluba u tz....

Sramota al na dusu nam.

Na sto ja jos cekam odgovor, jer opet se supljari... Al hajd nej se... ,,, ;)
 
Član
Zaboravio sam i ovo da ove godine na Street Style-u pocinjemo sa timskim takmicenjem.
Znaci tim sacinjavaju tri vozila koja se zasebno takmice i osvajaju bodove. Na kraju sezone ti se bodovi zbrajaju. Tim sa najvise osvojenih bodova dobiva odredjene nagrade sponzora i veliki pokal kao najbolji Street Style Team 2008 godine ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top