Postignut dogovor sa Gerom

Postignut dogovor sa Gerom

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Samo jos nesto da pitam...Prosle godine mi se desilo to par puta...Dodjem kod Vas na takmicenje,uplatim kotizaciju i dodje mi tip na ulasku i trazi da platim jos i kartu za ulazak unutra...Pitam ga kako to kad sam platio kotizaciju,kaze tako mi je receno...Jel to stvarno bilo tako ili je neko muljanje bilo u pitanju??!!! Morao sam i ovo jos da pitam posto mi nije uopste bilo jasno...Pozdrav jos jednom i vidimo se na DB drag-u...
 
Član
HE;HE...samo su pokusavali,ali se ja nisam dao...mislis da mogu samo tako lako uzeti nesto od mene mimo onoga sto mora....ipak sam ja malo vise prosao od nekih tamo na ulazima...
 
Član
prosle godine je bilo koliko sam mogao upratiti takmicar nije placao kotizaciju ali oni koji su dolazili kao gledaoci u vozilu nekog od takmicara su placali. tako je bio i slucaj samnom. buraz se takmicio a ja placao ulaznicu. sto je posteno.
 
Član
HONEY je napisao(la):
helouuuuuuuuuuu
cita li tko sto sam ja napisao

koji tocno semafor ce se koristiti?

Nisam siguran koji je samo znam da nije vise onaj od prosle godine crveno-zeleno nego je narucen iz Amerike drugi...
 
Član
joj ako bude onaj semafor iz Mostara sa TDay-a
mali oni krugici jedva se vidi crveno zeleno :D
 
Član
Eto Iceman je objasnio sve vezano za Styling i to detaljno, Fele je tu za db Drag...a sto se tice semafora koji ce se koristi, nece biti proslogodisnji vec mjerna sluzba namjenjena samo toj vrsti takmičenja. Dakle, isti kao i na SR-u sirom regije.
 
Član
Sudeći po svemu pročitanom, prestali su pametovati, izmišljati topli vodu i prepisali organizaciju iz 402SR-a koja je dokazano najpogodnija za ove naše prostore.
Napokon pametan potez. Jos samo da oforme ekipu koja je sposobna to sve organizovati i biće sve 5. ;)
 
Član
daki je napisao(la):
Zanima me sa kime se to razgovaralo z Tuzle ?? Sa Tuzamkom :))))) ??? WTF ??

Vjerovatno Tuzamk, posto gera zna tamo ljude. Jest da oni bas nisu za SR-a, al eto... :D

Sta cu vam ja kad u Tz imate samo jedno brzo auto (Nurija), pa ne mozete Street Race club osnovat :)
 
Početnik
Ja seljackog logoa shto su hapili od suzukija ono R

a druga pricha ... vidi ovih shto su po geri lajali 2 godine dosli ko pomije pod krov :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top