Postignut dogovor sa Gerom

Postignut dogovor sa Gerom

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nema rasparve i nepotrebna je a ti si se javio na ovu temu a ne ja na "vasu" da tako kazem. I nemislim na klub i trku u BL, koja je dobro organizovana i zasluzuje sve pohvale kad kazem "na mapi" vec pojedince sa nekadasnjeg PG!


Daki sto se tice Nurije bezpotrebno je da nurija dolazi na pola sata kad je on kako znam u stalnom kontaktu sa ekipom iz Auto M Grupe. tu je i msn i kao sto su nas tuzlaci docekivali uvijek sam se bar ja licno trudio da njega i sve iz Tuzle docekam kao "rodjene", ako nije tako nek kazu ;)

Pozdrav tebi i nadam se da ce mo se na nekoj od trka konacno upoznati i popiti koju "hladnu"
 
Član
Konacno jedna prava stvar da je uradjena a to je vremena a svi znamo zasto a ako nije napravljen razgovor sa svim SR clubovima onda to nije dobro jer svako ima pravo da inese svoje misljenje o svemu a ne samo 3-4 cluba mislim da to samo gospodi ide u prilog a uviek ce se naci ljudi koji kazu aj ba neka se samo takmici nije bitno kako Ali DOKLE CE TO BITI TAKO mislim to je nasa REALNOST!!!
 
Član
Jeste cjepidlake bog te, dobili ste sta ste htjeli u cemu je problem? Vozite ako vam se vozi... ja znam da cu doci da gledam :D
 
Član
Esmir_crx je napisao(la):
Konacno jedna prava stvar da je uradjena a to je vremena a svi znamo zasto a ako nije napravljen razgovor sa svim SR clubovima onda to nije dobro jer svako ima pravo da inese svoje misljenje o svemu a ne samo 3-4 cluba mislim da to samo gospodi ide u prilog a uviek ce se naci ljudi koji kazu aj ba neka se samo takmici nije bitno kako Ali DOKLE CE TO BITI TAKO mislim to je nasa REALNOST!!!


na stranici je fino pisalo svi klubovi pozvani...ko nije doso njegov problem..
 
Član
.Sale je napisao(la):
Esmir_crx je napisao(la):
Konacno jedna prava stvar da je uradjena a to je vremena a svi znamo zasto a ako nije napravljen razgovor sa svim SR clubovima onda to nije dobro jer svako ima pravo da inese svoje misljenje o svemu a ne samo 3-4 cluba mislim da to samo gospodi ide u prilog a uviek ce se naci ljudi koji kazu aj ba neka se samo takmici nije bitno kako Ali DOKLE CE TO BITI TAKO mislim to je nasa REALNOST!!!


na stranici je fino pisalo svi klubovi pozvani...ko nije doso njegov problem..

Upravo tako! I danima se raspravljalo o sastanku i prijedlogu za klase! Trebali su se svi klubovi odazvati i nema rasprave!!
 
Dan danas svaki klub moze doci ili kontaktirati sa ekipom koja organizuje sva takmicenja. Kome treba adresa, telefon ili email nek mi se javi na pp.

I ovo je bio prvi u nizu sastanaka koji ce se odrzavati. Sva pitanja i prijedloge mozete pisati i na auto.ba forumu
 
Početnik
e dosta je bilo ovoga sranja po organizatoru!

idemo prvo pitanje odmah - tko i sta ste vi pojedinci, pa i klubovi, pa da se vase cjenjeno misljenje mora uvaziti? koliko znam, nitko od potencijalnih trkaca nije vlasnik staze pa da organizator je od njega iznajmljuje, pa da se nekog nesto pita.
sve da je netko i svjetska legenda street racea, njegovo misljenje organizator uopste nemora ni saslusati niti to ista znaci.

ova sada organizacija ocito dize standard u svakom pogledu svojih utrka, i ja sam osobno super sretan da mi je konacno pruzena prilika voziti u BIH (osim Mostara) utrke, a ne da sam osudjen na utrke u HR i njihov pravilnik itd.

postupili su jako susretljivo i korektno time sto su uopste dali da se iznose prijedlozi vozaca pojedinaca, pa i ljudi ovako, i onda organizujuci sastanak vozaca i klubova.
organizator objavljuje vrijeme, lokaciju, i pravilnik utrka, kome se svidja moze da vozi, kome se ne svidja ne mora da vozi, 402 nije obavezna stvar u zivotu.

onoga trenutka kada objave definitivan tehnicki pravilnik (a dobili su pametne i realne prijedloge) ja cu znati sam za sebe dali cu ici voziti ili ne (naravno, dok kompletiram auto, sto je sad nebitno za ovu temu)

ako organizator odredi da se utrke voze u rikverc, onda ce se tako i voziti, kome se ne svidja, jednostavno - nemora doci voziti. ili neka se trka po livadama, ili nek si napravi takodjer svoju utrku sa svojim pravilima, ili nek place po forumima, tko vec gdje ide..
ali sranja sam se naslusao glede ovoga sad i previse (a u citavom zivotu oko ovoga pre-pre-previse).
dotaknut cu se nekih prica po forumima i stranicama koje sam slucajno zatekao dok sam trazio podatke oko utrke. svakakvih sam vulgarnosti i odvazivanja na prigovaranje vidio, ponajvise oko uplate od cak basnoslovnih, cijelih, okruglih, citavih, 50km..... to je naime, preveliki problem.
ja se cak pitam dali neki generalno imaju neki psihicki problem pa ga ispoljavaju tako sto prigovaraju uvjek na nesto, cak i kad se prigovorit nema sta. ili barem nebi trebalo s obzirom na napredak na utrkama i PRILIKU koja se pruza VOZACIMA. no ok mimoidjimo sad ovo. da se vratim na temu uplata.
cak mi se neda vise ni pisat i ponavljat. ali uradit cu to jos jednom jer izgleda da moram. naime ako netko ulaze novce da se utrkuje i sve ostalo sto ide uz to (a PRAVI vozac i ONAJ KOJI SASTAVLJA auto za trke to bogami jako dobro zna o cemu se radi), onda je uplata stvarno najmanji problem. na kraju krajeva - vece uplate = vece nagrade
ne ide mi u glavu kako itko moze cigančit u 20 maraka!
ja kad sam vozio 2007 Mostar (mislim na prvu trku u 2007, ne drugu) uplata je bila skoro 100km, a auta je bilo vise nego ikad na nekoj jeftinijoj utrci. i to je bilo pravih pila za koje se isplati i doputovati na utrku samo da se gleda. nemoram nista vise dodati. niti cu.

posto ce naravno uvjek netko srati bilo na sta - organizatora, uplate, moje auto, hostese, itd. uputit cu jednu poruku koja vazi za to ubuduce: "tko vas j***" . hvala

i molim da se nista ne modifikuje od moderatora, jer ovo je moje pravo misljenje
 
Početnik
adi_minimalno je napisao(la):
sve si rekao, niko nije primoran. Ko te za sta pita u HR a da ne govorim na zapadu...

Vidimo se na crti!!!



normalno.

takav stav i autoritet i trebate imati, onda vas i mogu cijeniti. a ne da se ljudi ponasaju kao da je BIH 402 svacija drolja.
402 nije javna kuhinja ni dobrotvorna organizacija.

i vrlo je jasno sada - vozaci isplacuju sami sebe, to moze samo biti veci motiv svakome da slozi auto i da se potrudi da pobjedi u klasi koju vozi


i kada pravilnik bude gotov molim da se izlozi i obavjesti, ima nekih detalja koji su mi bitni

oj yeah ove godine cemo zariti i paliti po stazi (ako sve bude ok) xoxo
 
Član
mozda je negdje pisalo ali nisam upratio, na kojoj ce se lokaciji odrzati ovaj SR u Sarajevu 24 i 25 ???????
 
Nigdje nije objavljena jos lokacija za SR, za ilidzu se nezna.... ima nova lokacija koja se ganja :D ali o tome u narednim danima....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top