Postignut dogovor sa Gerom

Postignut dogovor sa Gerom

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
adi_minimalno je napisao(la):
Nigdje nije objavljena jos lokacija za SR, za ilidzu se nezna.... ima nova lokacija koja se ganja :D ali o tome u narednim danima....

sto znaci da ima istine u onome sto raja prica po gradu da mozdra trke i nece biti jer nedaju odobrenje za odrzavanje :icon_evil::icon_rolleyes::icon_rolleyes:
 

Eko

Član
adi_minimalno je napisao(la):
Nigdje nije objavljena jos lokacija za SR, za ilidzu se nezna.... ima nova lokacija koja se ganja :D ali o tome u narednim danima....

"SR za 5 dana" a ne zna se jos lokacija ?
 
Član
sve sam procitao hhuh jedva vidim da ste se svi nalozili *jos bolje * bice uzbudljivije
Kako sam procitao sr u sarajevu je 24.05 doci cu ponovo ko prethodne 2 godine da gledam a napisite sto ranije gdje ce se odrzat jer to je ipak uskoro sledeceg vikenda haj javite da zna Hvala vam
i manje prepiranja :D :D :D :D ;D
 
Član
Ma polako ljudi budite realni vazno je da se pokusava popravit i da sve ide nabolje ljudi se trude a bitan je trud ne mora sve svaki put uspjet i ja ne vjerujem da na tremama bilo ko od vas ili bilo ko u drzavi moze organizovat dobar SR jer je lokacija smece al opet se ljudi potrude pa bar nes organizuju da nam grad ne ostane bez icega ewo sad se trude i da nadju bolju lokaciju i da poprave sve i meni je dovoljno da se trude da rade a ne sjede djaba dovoljno je to sto i komuniciraju sa nama svima mogu sto kaze @honey samo mjesec prije sr-a izbacit mapu i pravilnik i zdravo al oni opet rade ne sjede besposleni i zelim im sve naj naj a ja cu doc na svaki race na koji budem mogo pa makar samo da gledam a kome se ne svidja nek nadje bolje!POZZZZ
 

JD.

Član
pa valjda se treba sigurno znati hoce li biti trke ili ne bar 7 dana prije, da ljudi mogu planirati da dodju

lako je nama iz sarajeva i blize okolice...
 
Član
ma ko zna ja sam dobio informaciju da nece biti SR, i da je pomjeren za 2 sedmice,zbog problema sa lokacijom i dozvolom za odrzavanje SR
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top