Postignut dogovor sa Gerom

Postignut dogovor sa Gerom

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kako sam i najavio i kako smo planirali duze vrijeme. VEliki se napredak uradio zadnjih godina...ogroman... i ide sve bolje

Samo da se nadovezem ovo u vezi price sa Gerom. Govorim par godina unazad dok sam vodio cijelu organizaciju sa ostalim momcima, da gera nema puno sa SR vec su sve nasi momci (i cure)organizovali, pravili, sazivali, tako da je geri isao izvjestaj -njegovo je bilo da nam obezbijedi stazu ili lokaciju, sponzore koje je teskoooo naci, medijska podrska koju nema nijedan auto sport kod nas a slabo i neki popularniji sport´...

Cinjenica da je 90 posto ekipe nakon vise od 5 godina na okupu govori za sebe. A da nije ove iste ekipe i kako neki govore "Gere" danas mladi talenti nebi imali karting sampionata, nebi bilo karting skole. imali bi samo dva do tri street racea u godini.
Bihamk koji je zaduzen za sve ovo i koji dobiva novac od drzave i nas licno, ostao je na par trka brdskog sampionata sa kojim ima opravdanje za silne "novce". Tako ce vjerovanto "Gera" po prvi put napraviti i kruzno cup takmicenje (Logan Cup) kao i kup takmicenje sa Mini F1 vozilicama koje su prije par dana predstavljene.

Malo ukratko za one koji ne zele dobro za nas auto sport, a njih je srecom sve manji broj;)
 
Član
Da, ali pogledaj kolicinu trka u njihovom sampionatu i pogledaj u nasem sampionatu, te o tome koliko je koji vise medijski popracen i organizovan ;) A da ne spominjem gradove koji obuhvata jedan i drugi sampionat.
 
AMSRS organizuje karting vec par godina samo se to ne objavljuje nigdje jer nema sponzora i media to je problem sto se tice organizacije hmm posto sam vozio u oba kupa neznam isto je sto fali u jednom to ima u drugom i obrnuto...u RS fale sponzori i mediji i vozaca a u ovom gerinom fali bolja zastita staza prvo se misli na gume a onda ograda,hitna pomoc aparati za gasenje na barem 5 mjesta na stazi i sitnica jos i naravno jos vozaca hehe kojih ce biti ove godine barem se nadam....
 
''a druga pricha ... vidi ovih shto su po geri lajali 2 godine dosli ko pomije pod krov Smile''

osjecam potrebu da na ovo odgovorim...

covjek je pozvao sve klubove na sastanak i zelio da cuje misljenja svih predstavnika klubova (govorim za sastanak u sarajevu, za druge ne znam..) i taj gest treba postovati, zato smo se i odazvali sastanku..
covjek je uvdio greske i odlucio uloziti dodatne napore kako bi to pocelo liciti na nesto, i to treba postovati..

sto se 'lajanja' tice, prva trka je blizu, pa ce se vidjeti ima li svoj ovoj prici mjesta i u zbolji ili je bila samo navlakusa za takmicare..
sto se nas tice, mi cemo i dalje ukazivati na propuste ukoliko ih bude, a sve pozitivno cemo pohvaliti, kako smo i dosad radili..

gerin kup i dalje nije jedino mjesto gdje se vozi street race, pa tako i u buducnosti ljudi mogu ici gdje im je volja.. ja se iskereno nadam da ce ove godine to liciti na nesto, jer cemo samim tim dobiti veci broj utrka u nasoj blizini koje se mogu voziti...
 
Član
Sto se tice trke u Brskom bit ce odrzana na pisti koja se (po mojim informacijama) radi tek ili rekonstruise, uglavnom dosta zanimljiva lokacija. Sto se tice Sarajeva, vjerovatno je ista lokacija kao i prosle godine, stimda u opciji imamo jos jednu ali otom potom, nemozemo otkrivati detalje dok ne bude sigurno. Uglavnom bit ce te na vrijeme informiani.

@ dottore....razgovaralo se sa tvojim klubskim kolegama ;)
 
Član
dina je napisao(la):
@ dottore....razgovaralo se sa tvojim klubskim kolegama ;)

Mene kao predsjednika Street Race Cluba Banja Luka zanima sa kim ste vi to pričali iz našeg kluba ?
Naravno ni sa kim, i nije lijepo da iznosite lažne informacije.
 
Legend
Sike je napisao(la):
dina je napisao(la):
@ dottore....razgovaralo se sa tvojim klubskim kolegama ;)

Mene kao predsjednika Street Race Cluba Banja Luka zanima sa kim ste vi to pričali iz našeg kluba ?
Naravno ni sa kim, i nije lijepo da iznosite lažne informacije.

Isto vazi i za TUZLU, jer u TUZLI uopste ne postoji KLUB bilo kakav, koji se bavi 402 tematikom.

Nevalja lagiti :icon_redface:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top