Pomoc Porodici Halilovic-Broj ziro racuna UniCredit bank 45398551000

Pomoc Porodici Halilovic-Broj ziro racuna UniCredit bank 45398551000

Član
ako odes u raiffaisen(unicredit) banku ne treba ti upl a iz druge banke ti treba upl,njegovo ime i prezime,br kartice (koji je bio naveden) i ziro racun banke za R: 1610000000000011 ; za UC:3380000000000072- jedan od ova dva br i br kartice... pozz

ps. kako napreduje akcija??
 
tvrdoglavi je napisao(la):
ja cu poslije otici u banku...Edise kako se ovo uplati,znam da ide preko uplatnice,al sta cu upisat ne znam ti ni prezime :icon_question:

odes u UniCredit banku, das broj racuna ( 45398551000 ), i kazes sluzbenici koliko para stavljas na racun. i sluzbenica odradi sve, samo te na kraju pita hoces li da pise ko salje pare, i potpises se na kraju i to je to.
 
ja sam maloprije isao u raiffaisen banku i sve je ok,samo na salteru dao vozacku,broj ziro racuna i pare :D

Edise ja sam uplatio na ovaj raiffaisen racun,zovem se Cobo Amel,valjda nece biti problema ;)
 
Član
tvrdoglavi je napisao(la):
ja sam maloprije isao u raiffaisen banku i sve je ok,samo na salteru dao vozacku,broj ziro racuna i pare :D

Edise ja sam uplatio na ovaj raiffaisen racun,zovem se Cobo Amel,valjda nece biti problema ;)

Ispravka nije Edis nego Eldin :icon_smile: al nema veze prebacit cu ja s tog racuna na UniKredit
I ko god bude uplacivao neka uplacuje u UniCredit Banku
 
ja i moj brat smo jucer dali pare a nasa mati je direktno odnijela toj porodici
vec sam u prethodnim postovima opisivao gdje porodica halilovic zivi.
oni zive u ne humanim uslovima :icon_cry: i potrebna im je nasa pomoc!!!
 
meni se vise puta desilo,da se izvucem iz neke nemoguce situacije i onda kontam kako,sta i onda mi dodje u glavu slika,kako sam nekom pomogao :icon_smile:

sto moja mama kaze:"sine nikad ne znas cija ti sadaka moze glavu sacuvat"

steta sto nismo prije ovo organizovali,mogli smo i jedan kalendar od muhe uzet i ponjet im...
 
ja se stvarno stidim sam sebe,,kad sam obecao ali nikako da uplatim,,sutra mami dajem pare i nek ona uplati,,jer je odgovornija od mene,mene uvijek nesto sprijeci :/
 
Član
Ne znam stvarno nisam provjeravao o tome Lela moja vodi brigu:icon_smile: Ali kada se skupi fina cifra idemo da dodjelimo to;)
 
Član
TDi Power je napisao(la):
Ne znam stvarno nisam provjeravao o tome Lela moja vodi brigu:icon_smile: Ali kada se skupi fina cifra idemo da dodjelimo to;)

voljan sam ti se pridruziti ako ne bude kakvih vecih obaveza ;)
 
Top