Pomoc Porodici Halilovic-Broj ziro racuna UniCredit bank 45398551000

Pomoc Porodici Halilovic-Broj ziro racuna UniCredit bank 45398551000

LSD

Član
jbg ja se ne javljam.....evo sad da kazem da jos nisam uplatio....stid me i jest i nije....eldin zna razloge al garantujem da moja pomoc nece biti izostavljena
 
Član
Naravno da nije nego meni vise ofirno bumpat a vidim da nece vise niko da pomogne,pa ja bi radije da se taj novac koji smo skupili da se uplati na racun nekome od blzu njih clanova da neko to odnese ili ako vec ne moze onda bi ja odnio u nedjelju...Ali morao bi se naci s nekim od clanova da odnesemo to:icon_smile:
 
Član
:icon_sad:ne mogu ja oovo čitati,,, žalosno je pravo, mada ih ne znam, ali mi je jako žap:icon_sad::icon_sad: sljedeći put i ja učestvujem, j*em ti krizu:icon_sad:
 
Član
Ja i Lela sto smo do sada skupili cemo odnjeti porodici posto vidim da se previse oduzilo ovo sakupljanje novca i da samo pojedinci hoce pomoci:icon_rolleyes:
 
Član
MawiGenius je napisao(la):
oprostite sta je bilo sa ovom porodicom? jel jos treba neka humanitarna pomoc ili je zavrseno? posto nisam bio u toku!

i ja prvi put vidim ovu temu,i ja sam za da se clanovi ovog foruma organizuju po gradovima tj.nadzemo se na kahvi i doniramo koliko ko moze 5,10,20km,nije bitno na kraju ce se nabrati kolika tolika svota koja ce tim ljudima biti od pomoci....NE DAJTE DA OVO OSTANE SAMO NA FORUMU...
 
pa nebi bilo lijepo da ostane samo na forumu sacekajemo TDI-a da dodje da widimo koliko je vec skupljeno i bar jos malo da se sta skupi i da se odnese , nemora to bit samo novac moze bit i gardaroba i tak to haya ...
 
Član
Hej ljudi slucajno kopam po profilu ne dolaze mi nodifikacije nikako ma kakvi jako je malo ljudi koji hoce da se angazuju za sve to.Skupili smo nesto malo za ovoliko vrijeme,ali koliko toliko,ako ste spremni pomoci bujrum sto bi rekli...
 
ja sam vec jednom dao, uplatio ne ovaj racun, ali ako akcija jos traje opet cu, samo treba poraditi na tome da se sto prije proba skupit.
 
Top