Pomoc Porodici Halilovic-Broj ziro racuna UniCredit bank 45398551000

Pomoc Porodici Halilovic-Broj ziro racuna UniCredit bank 45398551000

RE: Pomoc Porodici Halilovic-Broj ziro racuna Raiffeisen bank 4255 0310 0105 9913

sky walker je napisao(la):
oni su u tuzli naselje si selo ulica vukovarska ja znam gdje su !!
ko je zainteresovan ja cu ga odvesti . ostavite broj telefona na moj pm pa cu ja zvati nazad da se dogovorimo kad i sta posto ja radim do 18h

hvala puno ja u petak radi do 10 i krecem za tuzlu,bio sam u tz 4 god dok sam studirao pa valjda nađem meni treba do tuzle sat i po jer dolazim iz srnica kog gradačca,al u svkom slučaju veliko Vam hvala kada ste spremni pomoći,
[/quote]

si selo je naselje kod princeve dzamije u tuzli ! kod dzmije skreni desno i pitaj za vukovarsku ulicu!!
kada dodjes u vukovarsku ulicu vozi pravo i PITAJ SLOBODNO jer svi znaju za tu porodicu
 
ako ne skupimo bar 100KM,to nije dobro za nas kao zajednicu...
znam da su teska vremena,al brate dragi,kad ja mogu kao student odvojit...
veceras sam gledao i onu emisiju na hayatu"ispuni mi zelju",katastrofa kako narod zivi...a komentar mog druga je bio"jbt ja potrosim telefona 150KM mjesecno,a on hrani i oblaci porodicu sa tim parama"...to je nasa realnost nazalost :icon_cry:
 
Član
jbt nije ni 50kmcica sramota...nismo valjda toliko bez srca...
ev nas je ovdje samo 20 postalo pa jel to znaci da je nas dvadeset uplatilo 45km...stvarno smijesno fakat sam razocaran,ne mozemo org humanitarnu akciju da se skupi sto km, kako ce mo bilo sta drugo...
 
Član
Spreco je napisao(la):
jbt nije ni 50kmcica sramota...nismo valjda toliko bez srca...
ev nas je ovdje samo 20 postalo pa jel to znaci da je nas dvadeset uplatilo 45km...stvarno smijesno fakat sam razocaran,ne mozemo org humanitarnu akciju da se skupi sto km, kako ce mo bilo sta drugo...

Na onaj prvi racun je uplaceno ovih prvih 25 KM
a jucer je neko uplatio na unicredit racun jos 20 KM,jutros mi stiglo sms obavjestenje. U ove uplate ne racunam moju i eldinovu,a aBd ja planiram jos nesto ortganizovati pa ako uspije bit ce jos dodatnih prihoda !
 
ja danas odoh da uplatim nesto,,nije bitna suma bitna je volja,,odvojio sam to od svog dzeparca i halalit cu,,meni to nije problem,,samo mislim da bi se i ostali clanovi trebali aktivirati malo vise,,pa bar po 5 KM,,nama to nisu neke pare ali ovoj porodici ce to sigurno veoma znaciti
 
Član
Duke_Of_Harlem je napisao(la):
ja danas odoh da uplatim nesto,,nije bitna suma bitna je volja,,odvojio sam to od svog dzeparca i halalit cu,,meni to nije problem,,samo mislim da bi se i ostali clanovi trebali aktivirati malo vise,,pa bar po 5 KM,,nama to nisu neke pare ali ovoj porodici ce to sigurno veoma znaciti

Svaka cast;)
 
Član
Duke_Of_Harlem je napisao(la):
ja danas odoh da uplatim nesto,,nije bitna suma bitna je volja,,odvojio sam to od svog dzeparca i halalit cu,,meni to nije problem,,samo mislim da bi se i ostali clanovi trebali aktivirati malo vise,,pa bar po 5 KM,,nama to nisu neke pare ali ovoj porodici ce to sigurno veoma znaciti


Svaka ti cast;);););)
 
GTI 16V je napisao(la):
Evo sve uplate koje su izvrsene:
10 KM
5 KM
10KM
20KM

20 ljudi odgovorilo na ovu temu ( ukljucujuci eldina i lejlu ) ako sam dobro izbrojo. a samo cetiri uplate.
svi mogu dat 10-20 KM, to vam je svima jedan izlazak siguran sam. a ovoj porodici svaka marka puno znaci.
 
Administrator
tek sada sam vidio ovu temu... svaka cast za ovo... moj stari je svakako planirao da nosi namirnice porodici, ali i ja cu u ovo dan dva odvojiti od sebe i uplatiti na racun... ipak treba pomoci porodici jer kao sto neko rece na sta sve bacamo pare a ljudi nemaju sta da jedu.... zalosno ali to je nasa stvarnost... tako da ja uplacujem 10000%... i kad bude trebalo ici do porodice mogu i ja ici nije problem:icon_biggrin: i ja cu vidjeti ako koja tv kuca bude mogla doci i snimiti, samim tim bi sigurno jos neke ljude probudili i pokazali im da treba pomoci :D i ja cu sutra da vidim od rodjaka i rodice garderobe ako imaju sta viska pa da to skupim pa mogu sa nekim sa foruma odnijeti to....
 
Top