Pomoc Porodici Halilovic-Broj ziro racuna UniCredit bank 45398551000

Pomoc Porodici Halilovic-Broj ziro racuna UniCredit bank 45398551000

Član
Igleda da ljudi nisu zainteresovani vise za ovo :icon_confused: ne znam bgm mozda ima nekih 50-setak maraka,a to je bruka za ovaj forum
 

LSD

Član
a da se vratimo na pocetak..moji prvi postovi su vec ovo objasnili....no trebamo se samo zapitati da li ce nekad nama biti potrebna pomoc????
da li cemo ikada biti u situaciji u kakvoj je ova porodica...sreca sada ide ljepse vrijeme pa se nadam da ce uspjeti i sami sebi nas privrijediti....
Eldine opucaj PM za onu raspravu...kakvi su ishodi????
oce li biti krvi do koljena
 
Član
Stvarno i ja kazem,ali vidim ipak da se svi osjecaju onako ono kao pojedinci, vjerujem da im nije tesko dati te pare ali im je mrsko se peglati i uplacivati:icon_confused:
 
Član
Trenutno je prisutno 663 od 21122 korisnika. Na Forumu je napisano 520305 postova u 34015 tema. Objavljeno je 5759 oglasa.
 
nije to nista cudno...sinoc je u Zenici bilo vise raje na "koncertu" Dare Bubamare uz cijenu ulaznice 10KM ,nego na humanitarnoj svirci uz sasvim pristojan bend gdje je bio ulaz 2KM,a sakupljala se sredstva za operaciju jedne djevojcice...ako su sakupili 100KM na kartama evo glava :icon_cry: :icon_cry: :icon_cry:
ima raja,samo ne da :icon_sad:

Putuj Evropo,nemoj više cekati na nas.
Ne pitaj mnogo,dospjet ces i ti na rdjav glas.
Putuj planeto,super smo se družili.
Nama je lijepo,taman kako smo zaslužili.
 
Član
Danas je uplatio Selver Z. iz Canade poprilocno finu sumu novca za pomoc ovoj porodici,ne znam jeli clan foruma ili je naletio na ovo,ali mu se zahvaljujem od sveg srca i u ime cijelog foruma. Svaka cast nemam rijeci;)
 
de ljudi da skupimo u ovoj sedmici, pa da odnesemo to u ponedeljak - utorak, sta vam je deset maraka, nista. nije valjda da moramo molit za koji dinar sto vama nista ne znaci, a puno ce pomoc :icon_sad:
 
Član
Ipak sam saznao o kome je rijec honda_civic i pozalio mi se da smo ga banovali,ipak mislim da bi trebali to ispraviti...

octavian je napisao(la):
de ljudi da skupimo u ovoj sedmici, pa da odnesemo to u ponedeljak - utorak, sta vam je deset maraka, nista. nije valjda da moramo molit za koji dinar sto vama nista ne znaci, a puno ce pomoc :icon_sad:

Ja sam za ali teo bez mog i Lelinog doprinosa ima negdje oko 105KM i to je stvarno zalosno na nas ovoliko...
 
Top