Pomoc Porodici Halilovic-Broj ziro racuna UniCredit bank 45398551000

Pomoc Porodici Halilovic-Broj ziro racuna UniCredit bank 45398551000

Član
Ljudi maloprije gledamo ja i Lela na FTV dnevniku tuznu zivotnu pricu:icon_cry: porodice Halilovic iz nekog naselja u blizini Tuzle,ako ima neko vise informacija o toj porodici da skupimo nekih materjialnih sredstava pa da pomognemo siromasnoj porodici...
Kada mozemo skuckati na neke sitnice za auta i ostale gluposti mozemo i skupiti koji dinar ili bilo sta sto bi usrecilo porodicu Halilovic pa da sta organizujemo...
 
Početnik
RE: Obavezno

extra ideja,samo gdje uplatit novac...?? na koji br racuna,i ko ce to predati toj porodici
 
Član
RE: Obavezno

ma ne mora se uplacivat,mogu se skupit kakva sredstva,vidjeti sta je toj porodici najpotrebnije,kupit im i odnijet,mislim da je veoma dobra ideja,veoma dobar gest,u potpunosti sam ZA,,svaka cast na prijedlogu;)
 

LSD

Član
RE: Obavezno

samo je problem u ovakvim situacijama sto se svi mi pa i ja sam....ponudim u pocetku kako cu pomoc...
i onda jednostavno slucajno ili namjerno zaturimo ove stvari po strani...
ideja jet dobra ali dajte da je izvrsimo do kraja....20 000 clanova....nek je 10 000 onih koji dolaze na forum.....nek je 5 000 onih aktivnih.....nek svaki da po 1 KM to je 5 000 KM...
a sa 5 000KM nekome se moze mnogo pomoci u zivotu
 
Član
RE: Obavezno

LSD je napisao(la):
samo je problem u ovakvim situacijama sto se svi mi pa i ja sam....ponudim u pocetku kako cu pomoc...
i onda jednostavno slucajno ili namjerno zaturimo ove stvari po strani...
ideja jet dobra ali dajte da je izvrsimo do kraja....20 000 clanova....nek je 10 000 onih koji dolaze na forum.....nek je 5 000 onih aktivnih.....nek svaki da po 1 KM to je 5 000 KM...
a sa 5 000KM nekome se moze mnogo pomoci u zivotu

potpis;)
 
Član
RE: Obavezno

TDi Power je napisao(la):
Ljudi maloprije gledamo ja i Lela na FTV dnevniku tuznu zivotnu pricu:icon_cry: porodice Halilovic iz nekog naselja u blizini Tuzle,ako ima neko vise informacija o toj porodici da skupimo nekih materjialnih sredstava pa da pomognemo siromasnoj porodici...
Kada mozemo skuckati na neke sitnice za auta i ostale gluposti mozemo i skupiti koji dinar ili bilo sta sto bi usrecilo porodicu Halilovic pa da sta organizujemo...

gledao i ja fakat tuzno.ja sam za samo javi kad i gdje i svaka cast na ideji.
 
Član
RE: Obavezno

LSD je napisao(la):
samo je problem u ovakvim situacijama sto se svi mi pa i ja sam....ponudim u pocetku kako cu pomoc...
i onda jednostavno slucajno ili namjerno zaturimo ove stvari po strani...
ideja jet dobra ali dajte da je izvrsimo do kraja....20 000 clanova....nek je 10 000 onih koji dolaze na forum.....nek je 5 000 onih aktivnih.....nek svaki da po 1 KM to je 5 000 KM...
a sa 5 000KM nekome se moze mnogo pomoci u zivotu

potpis! najbolje bi bilo kad bi na žiroračun što se novca tiče, a naravno pitati porodicu šta im treba? ili im dati keš:cool:
 
Član
RE: Obavezno

judima je potrebna hrana
Moj prijedlog je da se organizujemo po gradovima i iskupimo robu koju smo spremni poslati za Tuzlu. Usput provjeriti sa prevoznicima autobusa da istu prebace do Tuzle redovnim bus linijama (nece nas niko odbiti) Clanovi koji se nalaze u Tuzli i blizoj okolini neka istu preuzmu i licno predaju porodici u ime svih nas
 

LSD

Član
RE: Obavezno

niksa je napisao(la):
judima je potrebna hrana
Moj prijedlog je da se organizujemo po gradovima i iskupimo robu koju smo spremni poslati za Tuzlu. Usput provjeriti sa prevoznicima autobusa da istu prebace do Tuzle redovnim bus linijama (nece nas niko odbiti) Clanovi koji se nalaze u Tuzli i blizoj okolini neka istu preuzmu i licno predaju porodici u ime svih nas

dobar prijedlog
 
RE: Obavezno

vukovarska ulica do broja 160, to je si selo cini mi se. evo sad bio ponovo prilog na tv, ljudi ni struje nemaju, a kcerka im rijetko ide u skolu jer nema marke da sta pojede. eto dogovorite se ko ce biti organizator akcije, i kako ce se sredstva skupljati, pa da i mi pomognemo koliko mozemo. da ovo ne ostane samo na rijecima
 

LSD

Član
RE: Obavezno

vreca brasna je cca 20KM
litar ulja 2,5KM
secer.so. 10 KM
jos stosta i za 50KM oni mogu prezivjeti mjesec
a 50KM je dvije gajbe pive...
 
Član
RE: Obavezno

Ja sam za Boga mi,dali bi iko od nas mogao da napravi taj neki ziro racun,hajmo tuzlaci pa vi ste vecina ovdje i drago mi je spoznajom da ima dobrih ljudi da se angazujemo i ucinimo dobro djelo nama kao pojedincu 1KM ne znaci nista,a toj porodici od svakog znaci bogatstvoLjudi,samo kada skontas da curica ne ide u skolu jer je gladna tesko mi pada,a mi koji sigurno mozemo odvojiti minimum tu jednu marku,a ako smo u mogucnosti vise da uplatimo to.
Sada nam samo treba kada bi neko iz Tuzle mogao da napravi taj ziro racun ili sta treba sve...
Ako treba ja cu sutra s posla izaci i otici u banku otvoriti racun pa uplacujte,ali kako da mi vjerujete,mislim volio bih da to osiguramo nekako na njihovo ime i prezime.Zato pozivamo najblize toj porodici da s jednim clanom te porodice obavi validan NJIHOV ziro racun;)

Unaprijed zahvalni svi clanovi BHTuning-a ;)
 
Član
RE: Obavezno

octavian je napisao(la):
vukovarska ulica do broja 160, to je si selo cini mi se. evo sad bio ponovo prilog na tv, ljudi ni struje nemaju, a kcerka im rijetko ide u skolu jer nema marke da sta pojede. eto dogovorite se ko ce biti organizator akcije, i kako ce se sredstva skupljati, pa da i mi pomognemo koliko mozemo. da ovo ne ostane samo na rijecima

Da i ja sam maloprije ponovo gledala,rekli su da je u pitanju selo pored Tuzle.. Najtuznije je od svega sto ova curuca ne ide u skolu jer nema sta da jede i gleda drugu djecu dok jedu... Tako malo je potrebno da mi ucinimo kao zajednica da pomognemo ovoj nestrenoj poorodici..za nas je to sitnica a njima ce mnogo znaciti. Kako conaj covjek kaze njima je najpotrebnija hrana i ogrev ..e sad da li je pametnije skupiti priloge pa poslati im novac ili da se organizujemo pa da im mi kupimo to sto im je potrebno????
 
RE: Obavezno

pozovi tv na kojem je bila emisija o njima, neka ti oni daju broj ziro racuna jer imaju sigurno, ili njihov ili sto oni skupljaju donacije, postavi ga pa da pomognemo kako....

Nisam gledao emisiju ali nazalost kod nas je sve vise i vise ljudi kojima treba pomoc, ja ih znam par i pomognem kad mogu kako, cak znam i zenu koja zivi u centru sarajeva a nema struje u kuci, opstina joj ne da prikljucak iako sve papire ima i nasla donaciju za prikljucak, ali djaba, neko se naklatio pa ne da....
 
Top