Pomoc Porodici Halilovic-Broj ziro racuna UniCredit bank 45398551000

Pomoc Porodici Halilovic-Broj ziro racuna UniCredit bank 45398551000

ljudi ja sam danas bio kod te porodice oni zaista zive u neljuskim uslovima ja sam odradio zaista veliki posao sakupio sam hrane u vrijednosti oko 600 km nije moglo stati sve u moje auto,sakupilo se i odjece zaista puno,¸školskog pribora,a i novca sam sakupio 250 KM ljudima zaista treba pomoci jer da odete i provedete samo sat vremena tamo bilo bi vam sve jasno.Ne bih da me shvatite kao da se nesto hvalim nego da se zaista potrudite i pomognete toj porodici narocito onim djevojcicama koje su prekrasne..Naravno ni ja to nisam mogao sam i zahvalan sam svim ljudima koji su sudjelovali u tome a bilo ih je mnogo ali za sve treba malo truda,isplati se vidjet cete jer ja sam danas presretan....Zato dajte SAMO NAPRIJED.........
 
pioneer_09 je napisao(la):
tek sada sam vidio ovu temu... svaka cast za ovo... moj stari je svakako planirao da nosi namirnice porodici, ali i ja cu u ovo dan dva odvojiti od sebe i uplatiti na racun... ipak treba pomoci porodici jer kao sto neko rece na sta sve bacamo pare a ljudi nemaju sta da jedu.... zalosno ali to je nasa stvarnost... tako da ja uplacujem 10000%... i kad bude trebalo ici do porodice mogu i ja ici nije problem:icon_biggrin: i ja cu vidjeti ako koja tv kuca bude mogla doci i snimiti, samim tim bi sigurno jos neke ljude probudili i pokazali im da treba pomoci :D i ja cu sutra da vidim od rodjaka i rodice garderobe ako imaju sta viska pa da to skupim pa mogu sa nekim sa foruma odnijeti to....

Evo ja bi isao sa tobom,samo da se dogovorimo kad i gdje da se nadjemo!Najbolje bi bilo ponedjeljak ili srijeda jer sam tad sa autom u TZ.
 
Član
selmirkk je napisao(la):
ljudi ja sam danas bio kod te porodice oni zaista zive u neljuskim uslovima ja sam odradio zaista veliki posao sakupio sam hrane u vrijednosti oko 600 km nije moglo stati sve u moje auto,sakupilo se i odjece zaista puno,¸školskog pribora,a i novca sam sakupio 250 KM ljudima zaista treba pomoci jer da odete i provedete samo sat vremena tamo bilo bi vam sve jasno.Ne bih da me shvatite kao da se nesto hvalim nego da se zaista potrudite i pomognete toj porodici narocito onim djevojcicama koje su prekrasne..Naravno ni ja to nisam mogao sam i zahvalan sam svim ljudima koji su sudjelovali u tome a bilo ih je mnogo ali za sve treba malo truda,isplati se vidjet cete jer ja sam danas presretan....Zato dajte SAMO NAPRIJED.........

Svaka ti cast ipak ima dobrih ljudi,zato dajet ljudi trznite se malo daj da skupimo sta pa da odnesemo;)
 
Član
selmirkk je napisao(la):
ljudi ja sam danas bio kod te porodice oni zaista zive u neljuskim uslovima ja sam odradio zaista veliki posao sakupio sam hrane u vrijednosti oko 600 km nije moglo stati sve u moje auto,sakupilo se i odjece zaista puno,¸školskog pribora,a i novca sam sakupio 250 KM ljudima zaista treba pomoci jer da odete i provedete samo sat vremena tamo bilo bi vam sve jasno.Ne bih da me shvatite kao da se nesto hvalim nego da se zaista potrudite i pomognete toj porodici narocito onim djevojcicama koje su prekrasne..Naravno ni ja to nisam mogao sam i zahvalan sam svim ljudima koji su sudjelovali u tome a bilo ih je mnogo ali za sve treba malo truda,isplati se vidjet cete jer ja sam danas presretan....Zato dajte SAMO NAPRIJED.........

Svaka ti cast sto si se ovako organizovao i pomogao porodici ,nadam se da ce biti jos voljnih ljudi da im pomogne !
 
Početnik
samo dodjite do mene ako vam nije problem pare, hrana nista nije problem... al nemam vremena ***em mu vrijeme..
 

LSD

Član
mene ja zaista stid sto jos uvijek nisam nista doprinijeo....
al kao sto muha kaze **be me vrijeme....
al svakako nisam zaboravio za ovo...
uglavnom bice uplata
 
Član
Hamo ljudi nemojte da se zataji ovo kada smo vec poceli vidite mozda neko od vasih hoce da pomogne,a hoce sigurno ne kosta vas nista;)
 
ja cu poslije otici u banku...Edise kako se ovo uplati,znam da ide preko uplatnice,al sta cu upisat ne znam ti ni prezime :icon_question:
 
Top