poliranje

poliranje

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
jaba78 je napisao(la):
MTR je napisao(la):
pa ne mozes hart wax poslije svakog pranja stavljat , mogo bi komotno kepera metnut na to bilo bi ti auto extra za kandilja :lol::lol::lol:

imas ove sprejeve na bazi polimera , naspricas pomalo prebrises i bude glat ;)
:lol: :lol: :lol:

Jel znas neki naziv spreja na bazi polimera i gdje ga mogu naci?

Inace sam trazio sonaxovu polituru na OMV-u ali svugdje imaju polituru br 3 to je za ostecene lakove a br. je za nove lakove ustvari to je zastita za lak morat cu pogledat u OBI u Sl.Brodu.

mislis ovu:

Sonax Xtreme Brillant Wax 1 NanoPro

201200.jpg


nju sec naci u brodu, bar je prije dva tjedna bila u regalu
 
Član
MTR je napisao(la):
imas u wurthu , oko 35 mara 450 ml dodje u spreju , samo 15 dana rok isporuke jer ide iz njemacke , nikad nemaju na stanju , ja narucio ima tako oko 15 dana jos nisam dobio . Imaju super Profi program al ovi komercijalisti njihovi nemaju pojma sta je za sta i kako se koristi.

Hvala ti. Pitat cu nekog ko radi sa Würthom u Odzaku pa da narucim.
;)

RCat je napisao(la):
jaba78 je napisao(la):
MTR je napisao(la):
pa ne mozes hart wax poslije svakog pranja stavljat , mogo bi komotno kepera metnut na to bilo bi ti auto extra za kandilja :lol::lol::lol:

imas ove sprejeve na bazi polimera , naspricas pomalo prebrises i bude glat ;)
:lol: :lol: :lol:

Jel znas neki naziv spreja na bazi polimera i gdje ga mogu naci?

Inace sam trazio sonaxovu polituru na OMV-u ali svugdje imaju polituru br 3 to je za ostecene lakove a br. je za nove lakove ustvari to je zastita za lak morat cu pogledat u OBI u Sl.Brodu.

mislis ovu:

Sonax Xtreme Brillant Wax 1 NanoPro

201200.jpg


nju sec naci u brodu, bar je prije dva tjedna bila u regalu

Jest to je ta na OMV je br 3
;)
 

MTR

Član
nije ovo ljudi , ovo sto sam govorio nije polir vec sprej sa polimerom koji odstranjuje sjene od poliranja i dale HIGH GLASS FINISH. Moze se koristiti poslije poliranja ili onako kad se opere auto pa da bude ko picino oko , :lol:

Ovo gore je polir pasta sa nano formulom , ali nije nano politura . Negdje sam spomenu koliko kosta prava NANO polir pasta . oko 180 eura .

a i ova sonax nije losa ,sa njom brzinski preletis auto i eto ga.

kad radis sa nano pastom polira se cijelo auto ( lim , stakla , felge ) , i ako vam neko kaze da vam je uradio nano poliranje samo odvezite auto da se zaprasi , i probajte tu prasinu saprati samo vodom iz slaufa ( nista praonica ) ako spadne sve sa vodom bez spuzvanja to je to . Ako ostane prljavstine - neko vas je dobro izlevatio

Eto ,
 
Član
MTR je napisao(la):
nije ovo ljudi , ovo sto sam govorio nije polir vec sprej sa polimerom koji odstranjuje sjene od poliranja i dale HIGH GLASS FINISH. Moze se koristiti poslije poliranja ili onako kad se opere auto pa da bude ko picino oko , :lol:

Ovo gore je polir pasta sa nano formulom , ali nije nano politura . Negdje sam spomenu koliko kosta prava NANO polir pasta . oko 180 eura .

a i ova sonax nije losa ,sa njom brzinski preletis auto i eto ga.

kad radis sa nano pastom polira se cijelo auto ( lim , stakla , felge ) , i ako vam neko kaze da vam je uradio nano poliranje samo odvezite auto da se zaprasi , i probajte tu prasinu saprati samo vodom iz slaufa ( nista praonica ) ako spadne sve sa vodom bez spuzvanja to je to . Ako ostane prljavstine - neko vas je dobro izlevatio

Eto ,

Znam da nije to sto si govorio ali isto trazim ovu polir pastu da mogu svakih 3-4 mjeseca ispolirat auto a sprej cu potrazit za docherivanja poslje pranja;):lol: :lol: :lol:

Inace sam do sad koristio Nigrinovu pastu dobra je ali ko zna polirat i ne smije biti ni blizu kapljice od vode a kamo li na autu.

Ja sam ti inace radio u Njemackoj u lakirnici 6 mjeseci i 3 mjeseca na odrzavanju polovnih auta za prodaju tako da znam malo oko toga. Planiram nekad sebi kupit masinu za poliranje ali ne one igracke sto ima svugdje nego onu ko brusilicu gdje mozes podesavat obrtaje a u Njemackoj sam radio sa pneumatskim pistoljem za poliranje.


Hvala ti na savjetu

Pozz;)
 

MTR

Član
imas u Fisu ili u Obiju , tebi je blize Brod pa mozes tamo potrazit , a ako i radio gore nemam ti sta onda pricat , sve si vidio - kultura .
 
Član
Evo nasao dans u mercatoru u Tuzli jest da je akcioni paket i 150 ml ali probe radi uzeo sam

DSC00131.jpg


jos uz to dobio i kamioncic sad se mogu igrat :lol: :lol: :lol: :lol:
 
imam prijatelja extre lakirer..a i polira...koristi 3 polir-paste...80 KM i garantovace ti za posao ako hoces dacu ti br
 
jaba, kad isporbas obavezno javi;)
...kad smo se vec dotakli ove teme ciscenja, poliranja itd. zna li neko gdje ima kupiti, sredstvo za obnavljanje neofarbanih plasticnih dijelova na autu?
 
jaba78 je napisao(la):
adi187 je napisao(la):
Kolko para je ovaj set sto si kupio ajd' probaj dal' valja pa nam javi?! :cool::icon_smile:

17 KM i kusur neznam tacno bacio racun ali javim kad isprobam ;)

U Mercatoru u Sarajevu sama tecnost-politura nije vise od 3KM a 150ml... To mi je nesto suhveli jer ona standardna boca je oko 12-13KM..
Primijetio sam i da se po MIRISU razlikuje ta u maloj boci i ona u standardnoj...
 

MTR

Član
olensoner je napisao(la):
jaba, kad isporbas obavezno javi;)
...kad smo se vec dotakli ove teme ciscenja, poliranja itd. zna li neko gdje ima kupiti, sredstvo za obnavljanje neofarbanih plasticnih dijelova na autu?

imas u Wurthu exrta je , ja je imam , kad namazes ko da je novo i nije ono seljacki da sjaji nego kultura . Dugo ostaje i odbija prasinu .
 
MTR je napisao(la):
olensoner je napisao(la):
jaba, kad isporbas obavezno javi;)
...kad smo se vec dotakli ove teme ciscenja, poliranja itd. zna li neko gdje ima kupiti, sredstvo za obnavljanje neofarbanih plasticnih dijelova na autu?

imas u Wurthu exrta je , ja je imam , kad namazes ko da je novo i nije ono seljacki da sjaji nego kultura . Dugo ostaje i odbija prasinu .

hvala na informaciji, vidjet cu da odem do Wurtha;)
 
GrandMaster je napisao(la):
Pogledaj i Sonax-ove proizvode, mislim da imaju... znam da imaju za tablu i to mat efekat, ne masti.... predobro...

OK, a jel ima negdje velika ponuda Sonaxa, osim u OBI, jer i tamo cesto ne bude skoro nista rasproda se?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top