poliranje

poliranje

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
E ne znam... ranije je bilo bruka njihovih proizvoda na OMV-u...pogledaj, ali ne vjerujem da ih ima sad nesto puno... mnogo je vise u OBI-u (u kojem sam bio skoro i imali su svasta)....
Znam da ima i u Motorexu, ali sta sve ima - ne znam, i malo je skuplji Sonax kod njih...
 
Evo danas kad sam putovao za Brcko, navratio na jednu benzinsku,trazeci sta da popijem zgledam ove proizvode koje sam odmah i kupio..
Sad me zanima ima li tko iskustva sa ovim, ima ova polir pasta..Pise nesto na njemackom ja sam nesto i preveo sebi,al ima li tko da mi profesionalno i tacno prevede sta pise..znam da je Polir + Vosak
A ova druga manja je neka abrzivna pasta bez silikona za otkljanane ostecenja i ogrebotina sa laka nastali djelovanjem pticjeg izmeta,insekata i smole..



 

MTR

Član
Ova mala ti je Slajf Pasta nesto kao vodobrusni 1000-1500 , polako s njom , mozes skinuti sloj boje ako ne pazis . Samo male povrsine obradjuj i postepeno utrljavanje . Utrljas sa jednom krpom , drugom skines i trecom krpom finisiras da bude kako treba .
A ova velika ti je Sonax klasika , polira i uvostava u jednom potezu , ne mora se dva puta radit.
 
Ova "jelenska koza" im je VRH, predobra...

A POlish&Wax je super, nista REVOLUCIONARNO, ali je ok... Iako je mnogo bolje "nano - blue edition":cool: pakovanje...
 
Član
Juče bio u OBI-u i mogu da kažem da od Sonax-a ima svega i svačega... Čak imate ovu polir pastu i od 250ml po cijeni od oko 14KM....

Eto kome treba nek ne luta okolo već pravac OBI :cool:

E sad, nikad nisam polirao auto i nisam baš shvatio kako se to tačno radi!!

Uzmem čaršaf, utrljam pastu na dio koji poliram, pričekam da se malo osuši i zatim poliram. Posle toga obrišem taj dio čistom krpom? jel tako, ako sam dobro shvatio???
 
Evo dosao mi jedan rodjak iz Njemacke,i poklonio mi ovu stvarcicu uz koju dode spuzvica,kaze da je predobra stvar i skupa..
Ima li tko iskustva?
Ja samo malo stavio na jedan dio,i razlika je velika stvarno..Al kako vidim ovo je samo stvarcica koja se koristi na brzinu,tj kad se vidi mala ogrebotina na brzinu predes sa ovim i ona nestane.
To je bar moje misljene..

 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top