početak i razvoj Street Racea u BiH, ili EX Yu

početak i razvoj Street Racea u BiH, ili EX Yu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: Ko su za Vas legende Street race-a

Šta ste se pojedinci okomili na čovjeka, prestanite sa idiotskim komentarima tipa promašena tema, okani se toga i slična sranja; nego dajte čovjeku savjet na normalan način, ponašate se ko seljačine obične. Čovjek ima ideju koja je odlična, možda naslov treba promjeniti u npr. početak i razvoj Street Racea u BiH, ili EX Yu ili tako nešto.

Tipični balkanski mentalitet, netko hoće napraviti nešto dobro i odmah je kreten i neznalica..... :icon_mad: :icon_mad: :icon_mad: :icon_mad: :icon_mad:

cccccc, e stvarno je balkan čudo
 
Član
RE: Ko su za Vas legende Street race-a

Porschefan je napisao(la):
Šta ste se pojedinci okomili na čovjeka, prestanite sa idiotskim komentarima tipa promašena tema, okani se toga i slična sranja; nego dajte čovjeku savjet na normalan način, ponašate se ko seljačine obične. Čovjek ima ideju koja je odlična, možda naslov treba promjeniti u npr. početak i razvoj Street Racea u BiH, ili EX Yu ili tako nešto.

Tipični balkanski mentalitet, netko hoće napraviti nešto dobro i odmah je kreten i neznalica..... :icon_mad: :icon_mad: :icon_mad: :icon_mad: :icon_mad:

cccccc, e stvarno je balkan čudo

slazem se
a sve pametnjakovici
znaju sve zivo na ovom svijetu
a krivo im sto je neko drugi dosao na ideju ili sta vec!
 
Član
RE: Ko su za Vas legende Street race-a

ja svo vrijeme govorim za naslov, ali izgleda ignorise... on je zacrtao da ce se tako zvati i bog.. iako nece pisati o legendama,,, ljudi pa mi nemamo legende SR-a, kao sto je neko rekao... nije kod nas od 1950 SR prisutan pa da se pise o legendama... moze se pisati o pocetcima, autima, ljudima koji su slagali ta auta, koji su vozili.. koji su pomagali SR scenu itd..
 
Član
RE: Ko su za Vas legende Street race-a

moje misljenje je da bi se trebao ograniciti na 6-7 imena,sa najboljim rezultatima,sa najduzim stazom i sl,jer u suprotnom ce uvijek biti pitanja zasto ovaj a ne ovaj itd, te da bi se vise trebao koncentrisati na auta nego na vlasnike..
 
Član
RE: Ko su za Vas legende Street race-a

Ajme koji komentari:icon_eek:

Repo je daleko najjači. Prvi čovjek koji sam sebe naziva legendom:icon_eek:

Bogte mazo
 
Naslov je promjenut i to je to sad pišite sta hocete a znate koja je tematika
ja sam pokušao fino na lijep način a ispadoh glup i bezveze ali dobro svak ima svoje mišljenje i nije bezveze ona
Nije sta ti je rekao nego ko ti je rekao
 
Početnik
haha ..repo hahahahahaa

za zelu to je tacno , covjek se vec naziva legendom ... mislim da to nije ok ...
 
N

nenad

ADO MOSTAR je napisao(la):
Naslov je promjenut i to je to sad pišite sta hocete a znate koja je tematika
ja sam pokušao fino na lijep način a ispadoh glup i bezveze ali dobro svak ima svoje mišljenje i nije bezveze ona
Nije sta ti je rekao nego ko ti je rekao

Druze, ti prvo moras naci nekoga ko ce ti ovo sve uobliciti i napisati gramaticki ispravno. Ni zareza, ni tacke, ni velikog slova, tako da se nadam da ti neces pisati to. Isto tako, po ovoj prici se da primjetiti da nisi bas upoznat sa tematikom od kojoj hoces da pises, zato to sve moras dobro prouciti, i ici puno dalje u proslost od 2-3 godine. Nemoj se uvrijediti, ali to su ti cinjenice, i moras biti svjestan toga.
 
Početnik
ali zato nek je ok uvazavati kritiku par vas, kao misljenja "javnosti".. :D

daleko ce onda ovo dogurati. popuzana posla

nismo mi nista posebno.. samo se o nama pise svaki dan na ovim forumima i placa se karta da nas se gleda!

nemam volje ni mislit ni pisat a mogo bi, tek sam se usto odo popit pice ;)
 
Član
pametno sto je naziv teme promjenjen,jer na osnovu cega bi repo ili neko drugi tipa basta,alex, bio legenda sr-a?njega uzimam cisto onako za primjer,da ne bi ko sta drugo pomislio...da bi bio legenda treba puno,ali znaci bas puno vremena da si u svemu tome i ostalo :D nije dovoljno doci jednom,dva puta,tri puta odvesti 11,xxx ili 10.xxx da bio neko bio legenda..

koliko god se vi ljutili na gocu,on je u pravu bio jer naslov legende je bio totalno promasen :)
prvi cu da se potrudim da nabavim tu knjigu kako god je moguce,jer ne mogu da pomognem u izradi iste,jer niti imam neko znanje o tome niti imam nekog ko se bavi tim poslom ili nesto tako slicno...
nemojte sta zamjeriti :) :D
 
Početnik
ma od nekih sportova i djelatnosti se prave velicine i legende, a umjetnost se nemoze porediti sa ovim sto radimo mi koji smo slagali jaka auta i vozili sa njima!
to je sve RELATIVNO
sto mediji napumpaju neke stvari.. sad je to kao vrijednije od ovoga sto mi radimo, zato sto nasu djelatnost ne pumpaju? ja ne mislim tako!

to i jeste zalosno, zato nemozemo naci ni sponzore, ni nista, i ovaj sport djeluje jadno.. a neke druge djelatnosti i aktivnosti su razvikane do neba i KAO imaju neku vrijednost.. bah

mogli smo mi biti daleko vece legende, da su se neke stvari drugacije poklopile i tretirale

a ovako cemo se vjecno kuhati citav dan na suncu, od jutra do mraka, da bi dobili plasticni pehar, dokazali se pred sacicom neznalica, dobili neke mizerne pare ako uopce pobjedimo, derali vlastiti auto koji osobno financiramo i razjebajemo, i da bi nakon svega jos narod unizavao sliku o nama i davao nam upute o "ponasanju", jer nam kao upute trebaju

samo ja koji sam napravio svoj auto, i neki koji su bili samnom ili mi pomagali, znaju sta je trebalo proci, i ja zelim da se to cuje, dosta je bilo glumljenja neke skromnosti i drzanja po strani, kakve vrijednosti sve sto sam uradio ima ako nitko nece znati o tome?
Ado, sto se mene tice istakni sta god zelis i izdaj to, ali mora biti istina, ne smije se desiti da nesto nije istina i da na taj nacin netko bude zakinut ili ponizen

gle samo na sta je SR scena dosla u Mostaru, vecina ljudi i ne znaju sta je to, a kamoli da nekome pricas kako si pobjedio ili nesto uradio...

ako ljudi uz kavicu mogu pricati dali ce Milan dobiti Intera.. onda mogu pricati i dali cu ja uzeti Hotu ili on mene..
a ako ce svi biti vjecno ne-informirani, ako cu to sve sto radim raditi za 0 (nula) bodova medijske paznje i paznje javnosti, ne hvala necu se onda vise ni baviti SR-om, vratit cu muziku u auto, prodati slickove i nitro, i ovako bez njega imam preko 400ks, i kulirat cu gradom. isto mi ga dodje :cool:
 
Član
HONEY je napisao(la):
ma od nekih sportova i djelatnosti se prave velicine i legende, a umjetnost se nemoze porediti sa ovim sto radimo mi koji smo slagali jaka auta i vozili sa njima!
to je sve RELATIVNO
sto mediji napumpaju neke stvari.. sad je to kao vrijednije od ovoga sto mi radimo, zato sto nasu djelatnost ne pumpaju? ja ne mislim tako!

to i jeste zalosno, zato nemozemo naci ni sponzore, ni nista, i ovaj sport djeluje jadno.. a neke druge djelatnosti i aktivnosti su razvikane do neba i KAO imaju neku vrijednost.. bah

mogli smo mi biti daleko vece legende, da su se neke stvari drugacije poklopile i tretirale

a ovako cemo se vjecno kuhati citav dan na suncu, od jutra do mraka, da bi dobili plasticni pehar, dokazali se pred sacicom neznalica, dobili neke mizerne pare ako uopce pobjedimo, derali vlastiti auto koji osobno financiramo i razjebajemo, i da bi nakon svega jos narod unizavao sliku o nama i davao nam upute o "ponasanju", jer nam kao upute trebaju

samo ja koji sam napravio svoj auto, i neki koji su bili samnom ili mi pomagali, znaju sta je trebalo proci, i ja zelim da se to cuje, dosta je bilo glumljenja neke skromnosti i drzanja po strani, kakve vrijednosti sve sto sam uradio ima ako nitko nece znati o tome?
Ado, sto se mene tice istakni sta god zelis i izdaj to, ali mora biti istina, ne smije se desiti da nesto nije istina i da na taj nacin netko bude zakinut ili ponizen

gle samo na sta je SR scena dosla u Mostaru, vecina ljudi i ne znaju sta je to, a kamoli da nekome pricas kako si pobjedio ili nesto uradio...

ako ljudi uz kavicu mogu pricati dali ce Milan dobiti Intera.. onda mogu pricati i dali cu ja uzeti Hotu ili on mene..
a ako ce svi biti vjecno ne-informirani, ako cu to sve sto radim raditi za 0 (nula) bodova medijske paznje i paznje javnosti, ne hvala necu se onda vise ni baviti SR-om, vratit cu muziku u auto, prodati slickove i nitro, i ovako bez njega imam preko 400ks, i kulirat cu gradom. isto mi ga dodje :cool:
potpisujem...ljudi su glupi baa ako neko voli auto, race i to sredjivanje(styling) njima je to budalastina i kriminal a u pm. kolko ljudi zaostaju i nemaju postovanja i ne mare za pojedine stvari...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top