početak i razvoj Street Racea u BiH, ili EX Yu

početak i razvoj Street Racea u BiH, ili EX Yu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Ko su za Vas legende Street race-a

Andel: Netko može biti legenda u bacanju kamena s ramena, netko u potezanju konopa, obaranju ruke i tisućama drugih aktivnosti.

Zašto ne odati priznanje ljudima koji se bave ili su se bavili street raceom?
Sviđa mi se ideja, spam i negativna energija na ovoj temi nisu potrebni!
 
RE: Ko su za Vas legende Street race-a

vecina nas je uz ljubicica, konopeka, bastu..pocela pratiti street race. tu bih jos dodao i mazu (mazamali), iako nije postigao nikad neke velike rezultate, cini mi se da je on u bosnu doveo sr kao sport..
 
Član
RE: Ko su za Vas legende Street race-a

nisam rekao da nikog ne zanima...nego sam iznio vlastito misljenje kao sto iznosim tamo gdje treba...
sta je tu off? ocigledno sam pisao na temu, procitaj ponovo :)
legenda je svakako prevelika rijec na ovu temu ..jos je rano da me mladi pamte iako ne vidim nesto posebno u tome...pozz
edit: priznanje svakako treba odati, i svaka cast ljudima i odajem im priznanje...ali legenda je u mom vidjenju nesto 'mitsko'

a ako pitate koga smatram najboljim na nasoj sceni onda je to Roman ;)

P.S. nisam procitao p.s. prvog posta...sorry, moj prvi post se ne tice mog misljenja o tome ...naravno ako ado zeli pisti knjigu o tome onda svakako ga podrzavam, inace cijenim mlade koji se trude nesto napraviti...samo naprijed a za naziv 'legende' sam iznio misljenje mozda pomogne :)
 
RE: Ko su za Vas legende Street race-a

Ja također podržavam ovu temu i bilo bi dobro osim samih vozača napisati nešto i o automobilima koje voze ili su vozili, barem neke osnovne dostupne podatke, i fotke tih istih auta ;)
 
Član
RE: Ko su za Vas legende Street race-a

ideja kao ideja je odlicna... treba nam ovakvih projekata, samo mozda da se odradi pod drugim nazivom.. "legende" bas i ne odgovara... ali ipak, to je moje misljenje ;)
 
RE: Ko su za Vas legende Street race-a

Porschefan je napisao(la):
Ja također podržavam ovu temu i bilo bi dobro osim samih vozača napisati nešto i o automobilima koje voze ili su vozili, barem neke osnovne dostupne podatke, i fotke tih istih auta ;)

Da upravo to prijatelju ide i opis auta koje su vozili koje rade i koje voze sada
I naravno bit ce kategorija za sve pa kako neki rekose ne samo klasa 10 i 11 bit ce tu i neko ko je dugo na sceni a u 16 klasi je
 
Član
RE: Ko su za Vas legende Street race-a

Mislim da u "legende" treba staviti i 2 najbrza TDI-a na balkanu , Nuriju ( Golf 4) i Zokia ( Seat Leon ) , oba radio naravno SMChipTuning :)
 
RE: Ko su za Vas legende Street race-a

DiAbLo je napisao(la):
Mislim da u "legende" treba staviti i 2 najbrza TDI-a na balkanu , Nuriju ( Golf 4) i Zokia ( Seat Leon ) , ova radio naravno SMChipTuning :)

Bravo tu ste vi sa prijedlozima a oni naravno idu
 
RE: Ko su za Vas legende Street race-a

nermin suljagic je napisao(la):
sta hocete,da cekamo da svi poumru pa da onda nemamo odakle crpiti podatke???
treba ih sada zavesti u kakav zapis...ja sam za to!
Svaka cast ado ;)
a mislim da treba pomenuti i edi-a grubelica(RS2 audi sa preko 600KS,slovenac),treba pomenuti i nuriju mahmutovic (G4 TDI sa preko 300ks)koji je bas legenda jer je medju prvim krenuo uspjesno "prasiti" sa dizelom,onda treba pomenuti i Srdjana (sm-chiptuning)jer je makar na 50% ovih auta imao svoje prste u igri,tepsija je takodjer jako poznat u ovoj sceni(mozda nije heroj klase 11 ali mu je puntac bio jedan od najpoznatijih auta na sr-u) ima i onaj leon sto ga je sm radio neznam kako se zove momak sto je najbrzi dizel kod nas...
ako se jos koga sjetim pisat cu :D
sve u svemu je dobra ideja

Nermine naravno ovo sve ide u bubanj sva imena pa ako ovi ljudi sa kojim budem radio sve ovo nebudu znali dobit ces mail da napišeš nesto o svemu ovome.tj. o ovom slovencu iako mislim da će Ekipa koja će se formirat za ovu stvar znati i imati dosta podataka a prije svih Sead Agic nasa legenda.
 
RE: Ko su za Vas legende Street race-a

Ne skontah dobro, ti pises knjigu u vezi ovoga ili nesto ? Izvini sto nisam upratio, ali ako je tako takodjer ne bi bilo lose da pokusas doci do svakoga, sastaviti neka zanimljiva pitanja, mozes i od nas traziti prijedloge, pa da se intervjuise ko moze sa tim pitanjima, mislim da bi tako bilo zanimljivije makar 10%, sretno ;)
 
Član
RE: Ko su za Vas legende Street race-a

Druze svaka cast na ideji, koja je po meni odlicna ;)
 
RE: Ko su za Vas legende Street race-a

technoGeek je napisao(la):
Ne skontah dobro, ti pises knjigu u vezi ovoga ili nesto ? Izvini sto nisam upratio, ali ako je tako takodjer ne bi bilo lose da pokusas doci do svakoga, sastaviti neka zanimljiva pitanja, mozes i od nas traziti prijedloge, pa da se intervjuise ko moze sa tim pitanjima, mislim da bi tako bilo zanimljivije makar 10%, sretno ;)

Da pitanja ali ja bih htio klasičnu biografiju ali opširnu napravit o svakom vozaču koji je doprinejo bar nesto za poboljšanje.U ovih prvih 10 mozes vidjet sta zelim pa u skladu sa ovim cu pokusat napravit nesto.
A Ti i svi ostali imate neko pitanje zanimljivo ja cu ga zapisat i ostavit i postavit svakom od ljudi koji imaju svoje mjest u knjizi
 
RE: Ko su za Vas legende Street race-a

ADO MOSTAR je napisao(la):
nermin suljagic je napisao(la):
sta hocete,da cekamo da svi poumru pa da onda nemamo odakle crpiti podatke???
treba ih sada zavesti u kakav zapis...ja sam za to!
Svaka cast ado ;)
a mislim da treba pomenuti i edi-a grubelica(RS2 audi sa preko 600KS,slovenac),treba pomenuti i nuriju mahmutovic (G4 TDI sa preko 300ks)koji je bas legenda jer je medju prvim krenuo uspjesno "prasiti" sa dizelom,onda treba pomenuti i Srdjana (sm-chiptuning)jer je makar na 50% ovih auta imao svoje prste u igri,tepsija je takodjer jako poznat u ovoj sceni(mozda nije heroj klase 11 ali mu je puntac bio jedan od najpoznatijih auta na sr-u) ima i onaj leon sto ga je sm radio neznam kako se zove momak sto je najbrzi dizel kod nas...
ako se jos koga sjetim pisat cu :D
sve u svemu je dobra ideja
[/quote

Nermine naravno ovo sve ide u bubanj sva imena pa ako ovi ljudi sa kojim budem radio sve ovo nebudu znali dobit ces mail da napišeš nesto o svemu ovome.tj. o ovom slovencu iako mislim da će Ekipa koja će se formirat za ovu stvar znati i imati dosta podataka a prije svih Sead Agic nasa legenda.


WAU WAU!!!
 
Član
RE: Ko su za Vas legende Street race-a

Dženan Sirćo (GAGA)...zelena dvica,zeleni kec i sad zeleni polo....

Momak se takmicio od prvog streeta koji je odrzan na Dobrinjama pa sve do dan danas...pored njega ima jos momaka koji su bili vijerni ovoj vrsti takmicenja,a koji se ovdje ne spominju..smijesno i jadno...Tako da ubuduce kada zelite ovakvu temu prvo pogledajte baze podataka i historiju ovog takmicenja,pa onda nesto pisite...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top