Peugeot 307 Karavan

Peugeot 307 Karavan

Član
Kako je samo jebozovan sad bez folijeeeeee :eek:
Ja bi' isto radije da ugradiš Morimoto projektore nego da kupuješ te farove ...:confused:
Jbg zajebao sam se se folijom,ali davno sam je i stavio nije bio novi branik u planu opste , ni lajsne da farbam u boju auta itd....:)
Otom potom za farove , nisam bas ni imao u planu ista mijenjati na njima tj njih ali vidjecu ....
 
Član
Idemo dalje sa radovima... danas smo malo poradili na filteru vazduha...narucen prije mjesec dana i tek jutros stigao i odma montiran ... :cool:
jgdc.jpg
hmfb.jpg

Uspio sam izvesti i lakat krivinu ,sve lijepo uknapirati da ga ubacim u kutiju gdje bio obicni filter i koliko toliko odmaknem od motora ...
hhz5.jpg
0mmk.jpg
 
Član
Hvala hvala trudimo se :D
Ima jasta ,bruji kao lud ispod haube sada ,za vucu nisam siguran ,mozda je malo bolji na vecim obrtajima sada :)
 
Član
Pokusao nesto da snimim ali nisam mogao bas sam da odradim da valja , bice bolje kad budem nasao suvozaca snimatelja :D
 
Član
Treba mi par misljenja,savjeta kritika ili bilo cega :D
Mislio sam naruciti neke stopke za svog ljubimca ali izbor nije bas neki za njega , imaju crne i neke krom ....nekako su mi ove crne bolje ali ipak neki bi savjet dobro dosao :)
feux-tuning-lexus-noirs-307-sw.jpg
0
 
Poslednja izmena:
Član
Nista novo se ne radi na pugu za sada...lagano se skuplja para za novih stvarcica...ali trebalo bi biti nesto novoga uskoro :)
Za sada par friskih slicica cisto da se osvjezi malo tema :)
IMG_0638.JPG
IMG_0658.JPG
IMG_0640.JPG
IMG_0662.JPG
IMG_0663.JPG
IMG_0664.JPG
IMG_0660.JPG
 
Top