Peugeot 307 Karavan

Peugeot 307 Karavan

Član
5 puta ljepsi! Jesi razmisljao o bixenon projektorima?
Da znas da jeste :)
mislio sam ovako nesto ali nemam sada para bas za sve , nista necu pipati sto se tice farova dok ne iskupim parica za angel aye oni mi se svidjaju pravo :)
307pgt.jpg
 
Član
Nemaš potrebu kupovati kompletne farove. Kupis projektore sa integriranim angel eyes i riješeno. Ili druga opcija kupis CCFL prstenove sa ebay-a (jefitni su, cca 30KM) i standardne projektore, i onda dodas prstenove prilikom ugradnje projektora. U svakom slucaju puno jeftinije nego kompletan far.
 
Član
Nemaš potrebu kupovati kompletne farove. Kupis projektore sa integriranim angel eyes i riješeno. Ili druga opcija kupis CCFL prstenove sa ebay-a (jefitni su, cca 30KM) i standardne projektore, i onda dodas prstenove prilikom ugradnje projektora. U svakom slucaju puno jeftinije nego kompletan far.
Nesto cu vec iskonbinovati , ali neka stoji za sada ,necu pipati farove ....
 
Član
E nek si valaj skinuo ovu foliju, tacno drugo auto, neuporedivo bolje izgleda :cool: Sta si uradio sa farovima, kako si ih zatamnio? Hvala za link druze, raspitacu se za opruge ;)

Nemaš potrebu kupovati kompletne farove. Kupis projektore sa integriranim angel eyes i riješeno. Ili druga opcija kupis CCFL prstenove sa ebay-a (jefitni su, cca 30KM) i standardne projektore, i onda dodas prstenove prilikom ugradnje projektora. U svakom slucaju puno jeftinije nego kompletan far.
Je li to tesko montirati na ovaj standardni far? Jel probao neko na 307-ci?
 
Član
Ovi aftermarket farovi su maltene svi sranje, bolje ti je uzmi morimoto projektore i sredi sebi farove po zelji, imat ces estetiku na sta ti ides, medjutim neces bit ostecen za vidljivost, dok.to nije slucaj sa AF farovima
 
Član
E nek si valaj skinuo ovu foliju, tacno drugo auto, neuporedivo bolje izgleda :cool: Sta si uradio sa farovima, kako si ih zatamnio? Hvala za link druze, raspitacu se za opruge ;)

Je li to tesko montirati na ovaj standardni far? Jel probao neko na 307-ci?
hvala druze , jeste puno bolje ovako bez folije ;)
Foliju za farove mi stavljao momak iz Bijeljine ,nije lose legla :) tako cu i na stopke da stavim samo dok se nakanim da odem ...
ja bih prije kupio onaj komplet angel aye far ima ih po 170e po ebay bez motorica ,nego da skidam i rastavljam svoj standardni pa da to sve montiram ...
 
Član
Bravo od samog pocetka mi se nije svidjala folija na haubi, sada je sve puno bolje i ljepse, cak je i branik fino legao... Kolko se tice farova i ja bi ti preporucio morimoto projektore da ubacis, kolega sa foruma liga to savrseno radi sto se moze vidjeti i iz prilozenog...sretno u nastavku
 
Član
Djaba ces baciti pare za te farove, k'o sto ArminM rece, 90% tih farova je kung fu kvalitete, neces vidjeti prst u oku po mraku :D
 
Član
Pa kad kupis te farove prvo ces ih morat turpijat da udje xenon sijalica, vecina ima taj problem. A vidljivost je dva puta losija od morimoto projektora, po meni je tih 170€ za af farove bacanje para
 
Član
Foliju za farove mi stavljao momak iz Bijeljine ,nije lose legla :) tako cu i na stopke da stavim samo dok se nakanim da odem

Dobro izgleda, nema price. Smeta li ista zbog vidljivosti, tj. jel mutno svjetlo onda ili tako nesto? Grije li se vise sa folijama?
P.S. Brate, ne moze se porediti auto kad ti je bila folija na haubi i sad. Predobar je sada s prijeda!
 
Kako je samo jebozovan sad bez folijeeeeee :eek:
Ja bi' isto radije da ugradiš Morimoto projektore nego da kupuješ te farove ...:confused:
 
Član
Dobro izgleda, nema price. Smeta li ista zbog vidljivosti, tj. jel mutno svjetlo onda ili tako nesto? Grije li se vise sa folijama?
P.S. Brate, ne moze se porediti auto kad ti je bila folija na haubi i sad. Predobar je sada s prijeda!
Hvala brate ...nista ne smeta , neka je folija kotisti se samo za farove , ima gore par slika po noci kad su upaljena svijetla nema razlike sa folijom i bez nje ;)
 
Top