Peugeot 307 Karavan

Peugeot 307 Karavan

Član
Covjek uvijek mora dva puta pregledati slike ovog Pezoa :) Sto se tice stopki, meni su ljepse ove sa crnom pozadinom.. mada iskreno ja ih nikad ne bih stavio na auto, ne volim ove aftermarket.. farovi i nekako, al stopke.. :rolleyes: Srecno s radovima u nastavku ;)
 
Član
Covjek uvijek mora dva puta pregledati slike ovog Pezoa :) Sto se tice stopki, meni su ljepse ove sa crnom pozadinom.. mada iskreno ja ih nikad ne bih stavio na auto, ne volim ove aftermarket.. farovi i nekako, al stopke.. :rolleyes: Srecno s radovima u nastavku ;)
Hvala druze :) potrudicemo se i dalje ;)
I meni su crne stopke nekako ok, bas zato sto sam kontao crne farove tj i sad su mi malo crni pa bi se farovi i stopke nekako uklopile zajedno u to crnilo :)
 
Član
Pa eto bas tako, iz tog razloga i ja kazem crne. Ja bih na tvom mjestu stavio ove od redizajna, kao sto rece Kula.. i presvukao folijom kao sto si farove i to je to..
 
Član
10008364_10202673997504834_666354314_n.jpg
 
Ništa mu ne diraj štope Srki .. ako već hoćeš nešto sa njima , njih malko zatamni i to je to ..
Gledaj ti njemu felge kakve da ga otvore .. Ove su fine , ali nekako ga ponovo zatvaraju ...
Ovako bi' nešto ja stavio ..
$T2eC16JHJG8FGsp!d0dDBSWvCY4TO!~~60_35.JPG
 
Član
Ništa mu ne diraj štope Srki .. ako već hoćeš nešto sa njima , njih malko zatamni i to je to ..
Gledaj ti njemu felge kakve da ga otvore .. Ove su fine , ali nekako ga ponovo zatvaraju ...
Ovako bi' nešto ja stavio ..
$T2eC16JHJG8FGsp!d0dDBSWvCY4TO!~~60_35.JPG
Tako cu vjerovatno i uraditi sa stopki ;)
Dobre su te pravo , ali ja vise volim tj svidjaju mi se vise ove sa debljim kracima , nekako mi idu lijepo na njega posto je i auto samo od sebe veliko ...za sada necu petljati oko felgi vise,ali ipak mozda odlucim ako naletim na kakve povoljne :)
 
Član
Idemo dalje sa radovima ... Danas sam malo poradio na ozvucenju tj malko sam dodao nekih stvarcica :D
Da ne pametujem puno ,evo par slika da vidite na cemu sam radio skoro citav dan :D
IMG_0675.JPG
IMG_0676.JPG
IMG_0677.JPG
IMG_0682.JPG
IMG_0683.JPG
IMG_0684.JPG
 
Član
I onda se uslo u mrak , ali ipak sam uspio sve posloziti bez da zapalim auto :D
IMG_0687.JPG
IMG_0688.JPG
IMG_0689.JPG

Napravicu jos par fotkica sutra po danu da se to malo ljepse vidi , i da malo ocistim gepek i dasku :D
 
Član
I danas sam odradio nesto novo... Stopke su u pitanju ... ipak sam uzeo one crne sto smo ih prije spominjali .... bilo je jace od mene :) morao samo ih naruciti i staviti pa sta bude da bude :rolleyes: Evo par slika da pokazem kako izgledaju na pugu...
IMG_0694.JPG
IMG_0693.JPG
IMG_0692.JPG
IMG_0696.JPG
IMG_0708.JPG
IMG_0710.JPG
 
Član
I naravno kad se sve lijepo upakuje,zavrsi,da se malo samo sipa i vozi i da se malo odmori od radova onda se desi sranjee :banghead::banghead::banghead:
Naleti neki ludak u susret i nekako ispod njega izleti kamencic(ma pecina kakav kamencic, mislio sam da ce mi glavu razbiti) i razbije mi sofer sajbu... i ne znam da li se moze variti ili moram komplet mijenjati a danas nedelja niko ne radi a pucija se siri :sorry::sorry:
IMG_0727.JPG

IMG_0717.JPG
IMG_0726.JPG
 
Top