Peugeot 307 Karavan

Peugeot 307 Karavan

I ispunjena očekivanja .... Super je legla karambolka ... Muzika takođe , super si upario muziku , osvjetljenje leglo samo tako ..
Svaka čast , to se traži .. Mislim da će pravo dobro leći i ove felge ... Gledaj ti da naletiš negdje na falcare kakve ...
Samo tako nastavi , bravo !
 
Član
I ispunjena očekivanja .... Super je legla karambolka ... Muzika takođe , super si upario muziku , osvjetljenje leglo samo tako ..
Svaka čast , to se traži .. Mislim da će pravo dobro leći i ove felge ... Gledaj ti da naletiš negdje na falcare kakve ...
Samo tako nastavi , bravo !
Kad distanceri budu gotovi vidjecemo kako ce da leze na autu :)
Hvala ,trudim se da bude sve kako valja :)
 
Član
Evo malo sam se vratio radovima i napokon namontirao nove felge i gume koje sam kupio ...nisam se nadao da ce se ovoliko otegnuti ali dok su stigli distanceri (koje je Suki odradio),pa dok sam zaganjao duze sarafe ,druge gume (visocije) kroz 50 ....i napokon juce sve namontirao na auto :)
ni0d.jpg
o8pk.jpg

hcmx.jpg

Eee danas to svasvim drugacije izgleda na auto , prelijep dan pa je zope bio malo na pranju i dotjerivanju ,nije odavno :cool:
wp5u.jpg
8ov9.jpg
d9tp.jpg

To je to sto se tice sredjivanja spolja , ne znam sta bih vise i radio :) tj znam , skinucu ubrzo i foliju sa haube samo dok se nakanim :D
Unutra sam mislio par sitnica jos dodati , kao sto su lajsne orginal peugeot na pragovima , neke lijepe sportske papucice , presvuci sjedista tj samo sa strane u crnu kozu i prednja i zadnja i to je to otprilike za sada :) Mozda mi dodje jos kakva ideja , ali otom potom vidjecemo ubrzo ... :)
 
Član
Meni upada u oci sto prednja stakla nisu zatamnjena... Da su sva 30% uradjena, mislim da bi puno bolje izgledao. I mozda unutrasnjost felgi da ofarbas u crno, da se istaknu vise, nekako su mi previse "proste"...
 
Član
Odlicno legle i felne i branik, svaka cast ;) Reci mi druze koje si opruge stavljao na auto, gdje si uzeo?
 
Član
Evo i danas se nesto radilo na masinki :) tj odlucio sam da skinem karbon sa haube , mislio sam da ce biti lako ali sam se dobro zajebao i namucio ostao sam maltene citav dan da skinem lijepak sto je ostao i da se to sve da ispolirati da bude kako treba :)
5o37.jpg
k0wx.jpg
oo62.jpg

E a kad se sve sredilo i ocistilo izgleda ovako,za sada je dobro nisam primjetio ista da sam ostetio ... vidjecemo kako ce sutra po danu da izgleda posto sam i polirao pa ne vidi se sada dobro da li je gdje ostalo kakvih promjena na farbi ...
7mah.jpg
q7x3.jpg

izgx.jpg
n7s8.jpg
 
Član
ja sam ti odma htjeo reć da skineš carbon s haube, krov je ok, al hauba se nije slagala nimalo :)
 
Top