Peugeot 307 Karavan

Peugeot 307 Karavan

Član
Hvala brate puno ,ima tu jos posla ali polako ;)
De mi reci ove peugeot lajsne na pragovima kod tebe jesil ih ti uzimao i ugradjivao ili su bile fabricki ?
Lajsne su bile na autu kad sam ga kupio, vjerovatno fabricke. Vidio sam da imaju na ebayu slicne. Steta za šofu, jbg :/
 
Poslednja izmena:
Član
Lajsne su bile na autu kad sam ga kupio, vjerovatno fabricke. Vidio sam da imaju na ebayu slicne. Steta za šofu, jbg :/
Aham , probacu takve da zaganjam nekako,prvo cu pogladati po otpadima mozda naletim slucajno pa i sa ebaya ako nista drugo...ali sad mi je samo ova soferka na pameti i sta raditi sa nje, ako se ne bude moglo izvariti ili kako se to vec radi onda valja novu stavljati i ode lova za neke druge planove :S :/
 
Član
Aham , probacu takve da zaganjam nekako,prvo cu pogladati po otpadima mozda naletim slucajno pa i sa ebaya ako nista drugo...ali sad mi je samo ova soferka na pameti i sta raditi sa nje, ako se ne bude moglo izvariti ili kako se to vec radi onda valja novu stavljati i ode lova za neke druge planove :S :/
Ma ima to sigurno na ebay-u, negdje sam to gledao. Meni je drug narucivao za Golfa6, odlicno ispadne kad se nalijepe. A sta ces, pokusaj to okrpiti.. isto je dobra kinta da se promjeni.
 
Član
Ma ima to sigurno na ebay-u, negdje sam to gledao. Meni je drug narucivao za Golfa6, odlicno ispadne kad se nalijepe. A sta ces, pokusaj to okrpiti.. isto je dobra kinta da se promjeni.
Zaganjacu ih negdje i meni super izgledaju na pragovima ;)
Raspitao sam se malo za sajbu , u Tz sam zvao neku firmu 220km sa ugradnjom nova me izadje sa 10 god garancije ,.... sutra cu pokusati to da okrpim a ako ne bude moglo ode 200 stoje+ za novu sajbu :S
 
Član
I meni se prosle godine desilo isto, prosao pored kamiona i kamencic mi razbio sajbu. Ja sam isao u Novus ( Tuzla ) i za 30 ili 40km su kao napravili da se samo ne siri dalje, ona tacka i oko nje je sve ostalo, mislim da su mi dali i neku garanciju. Moja ti je preporuka ako budes mjenjao da pronadjes na otpadu originalnu sajbu i naravno sto cu ja sljedeci put uraditi osigurati kasko stakla, izadje te oko 50km... Inace, auto ti je super :finger:
 
Član
I meni se prosle godine desilo isto, prosao pored kamiona i kamencic mi razbio sajbu. Ja sam isao u Novus ( Tuzla ) i za 30 ili 40km su kao napravili da se samo ne siri dalje, ona tacka i oko nje je sve ostalo, mislim da su mi dali i neku garanciju. Moja ti je preporuka ako budes mjenjao da pronadjes na otpadu originalnu sajbu i naravno sto cu ja sljedeci put uraditi osigurati kasko stakla, izadje te oko 50km... Inace, auto ti je super :finger:
Vidjecu sta cu ,jos nisam isao da vidim da li mogu sta napraviti ,samo sam se raspitao koliko je nova sa ugradnjom...da znas druze da to osiguranje nije lose ,jel to 50km godisnje dodje ili kako to vec ide ....
Hvala :p
 
Član
Samo gledaj ako novu kupujes da bude original, da ne bude zamjenska jer negdje sam procitao kada se to meni desilo da ove zamjenske nisu jake kao originalne sajbe. Kasko ti je na godisnjem nivou oko 50km i imas osiguranje za sva stakla ( nisam siguran da li tu spadaju i farovi ). Pozz
 
Član
Evo uspio sam malo popraviti sajbu kod neki momaka u Bijeljini ... bolje je puno nego sto je bilo , nece se siriti i puno jeftinije od nove sajbe :) platio sam 20 km i dobro je ispalo ,spolja ko ne zna da je bila napukla ne moze ni primjetiti...sve u svemu zadovoljan sam :)
Prva slika u kakvom stanju je bila prije danasnjeg rada
IMG_0726.JPG
IMG_0734.JPG
IMG_0735.JPG
 
Super da si sajbu mogao sredit ne primjeti se puno
fino ozvucenje mozda da malo sakrijes ove kablove da se nevide
 
Član
Super da si sajbu mogao sredit ne primjeti se puno
fino ozvucenje mozda da malo sakrijes ove kablove da se nevide
Super jasta je , dobro je ispalo ;)
hvala ,... ma ne znam gdje cu sa njima, vide se samo cincevi za sada sa prednje strane tako je moralo jbg... sa druge strane iza sjedista je haos ali oni se ne vide :)
 
Top