Peugeot 307 Karavan

Peugeot 307 Karavan

Puno je ljepši bez folije na gepeku...
A šta misliš o tome da ti neko isječe karambolku , mislim samo taj dio gdje ide izduv , i to fino sve sredi da bude k'o fabrika ?
Jedva čekamo da vidimo taj prednji branik.. Samo tako, srećno.. :)
 
Član
Puno je ljepši bez folije na gepeku...
A šta misliš o tome da ti neko isječe karambolku , mislim samo taj dio gdje ide izduv , i to fino sve sredi da bude k'o fabrika ?
Jedva čekamo da vidimo taj prednji branik.. Samo tako, srećno.. :)
Jasta je , Zajebao sam se sto sam je stavio ali nije bilo frka skinuti je :)
Uzeo sam danas u Tz karambolku prednju samo je trebam jos srediti tj ofarbati, uz nju idu i sve plastike tj lajsne u boju auta pa cemo da vidimo kako ce karbon na haubi da lezi onda .
Vidjecu i za zadnju nesto da malo prepravim ako budem nasao ovde negdje pravog majstora za to :)
Evo kako izgleda sada prednja pa cemo da je vidimo za par dana kako ce da izgleda i na autu dok se sredi :)
fxp5.jpg
 
Auuuu pa ovo će leći samo tako :D
Super jedva čekam da vidim... Pa eto ako nadješ dobro bi bilo da se uradi , da se upasuje kako treba auspuh.. :)
 
Član
Evo malo sam osvjezio i audio sistem na svom pug-u :D
Prvo sam zamijenio plejere,umjesto starog sony-ja ubacio sam nov ''ganjc'' kenwood 2 din ...
b5re.jpg
rfpd.jpg
cb5t.jpg
6lwl.jpg
 
Član
Hvala , napravicu i vedeo ;) uglavnom prezadovoljan sam muzikom ...
Evo napokon sam i branik i lajsne zavrsio , prije par minuta montirano sve ...
yarf.jpg
mmue.jpg
Mozda i karbon sa haube uklonim ali neka ga za sada meni ne izgleda lose :)
 
Član
Uh , 'ebote odlicno izgleda.
A i neka te folije do proljeca, da haubu zastiti od kamencica koliko toliko.
Evo ti jedan prijedlog od mene.Ofarbaj ove krovne nosace kao sto su na SW-u .
 
Član
Dobro je legla :cool:
Neka folije za sada na haubi ne smeta mi a kao sto kazes koliko toliko ce zastiti od kamencica ....nisam namjerno htio farbati nosace , ako ikada ista budem stavljao gore guli se farba a i ima folija i na krovu pa neka to za sada bude u crnom sve ...
 
Član
Nece se guliti nista ako je dobro odradjeno.Meni su malo pocrnili plasticni dijelovi tj poklopci sarafa prije 4 godine tada sam ih i farbao i dan danas su bez packe.Bas zbog cne folije na krovu sam ti i predlozio to farbanje.
 
Član
Hmmm ,vidjecu meni se licno ne svidja da i to ide u boju auta ,ali razmislicu i o toj varijanti , hvala na savjetu :)
 
Član
Evo stigle su i nove felge 17'' sa nekim solidnim gumam valjda ce posluziti makar jednu sezonu pa cemo vidjeti sta za sledecu :)
Trenutno ne mogu da ih namontiram na auto veliki im ET pa cekam da budu gotovi distanceri i tek sl. sedmice idu na auto pa cemo da vidimo kako leze za sada samo kraj auta par slika cisto da pokazem o kakvim se felgama radi :)
16k6.jpg
82is.jpg

7czc.jpg
 
Top