PEUGEOT 307, 1.6HdI FAP

PEUGEOT 307, 1.6HdI FAP

Član
Zimske radosti:icon_smile:
03022012617.jpg
 
Legend
Druze ako kad budes imo problema sa FAP om javni se ;)

No FAP no Problem :cool:

http://chip-tuning.com.ba/index-3.html
 
Član
Danas palo farbanje.:lol:
Morao sam stopke obrisati jer sam izlazio na magistralu pa da vide ovi iza kad se koci;)
Da nisam brisao stopke i sajbu bio bi jos interesantniji:D
 
Član
Kako je ova korpica gotivna za ove snijezne okretne igre:lol::123:


Jedino me nervira sto se ESP ne moze iskljuciti u potpunosti:icon_confused::D
 
Član
Deco primijetio sam da mi je izgleda riknuo senzor za kisu.
Naime kada ukljucim brisace na prvi stepen (tada je aktiviran rad senzora) oni se ukljucuju periodicno kao kod auta koja nemaju senzor. Ono standardno svakih 10ak sekundi mahnu.
Jel moguce da je senzor riknuo ili bi moglo biti nesto drugo u pitanju?
Prosle godine mu je mijenjana soferka i od tada nisam obracao paznju na rad brisaca ali sad sam nesto cackao i vidio da ne radi.
:icon_biggrin:
 
Član
Kanta vode, upali auto, upali senzor i zalij po šoferci. Ako odmah ne obriše, znaš šta je.

EDIT: A možeš jednostavno i rukom da pukneš po senzoru da ga aktiviraš, da ne kvasiš auto džaba, ali pazi da ti brisač ne otkine ruku.:D

Dosta 307 su i dolazili sa senzorom, tako da toga ima na izvoz i po otpadima, ne bi trebalo da je skupo.
 
Član
Probao sam danas sa vodom i ne radi.
Inace do prije mijenjanja soferke je radio normalno. Poslije zamjene i nije nesto bilo kise pa brisaci nisu ni radili tako da sam tek sad primijetio.
Mislio sam da ovi sto su mijenjali staklo nisu nesto zaebali al izgleda da je crko od ne rada:D:lol:
 
Član
Kod mene se pali senzor kada pritisnem ručicu prema dole, a ne u prvu poziciju. Provjeri ovo.
 
Član
Kod mene kad se pritisne rucica na dole samo jednom obrise i gotovo.
A senzor mi je radio na prvom stepenu
 
Član
Sad samo pogledao uputstva, i kod tebe je tako a kod mene se pošto je novi model aktivira prema dole.
 
Top