PEUGEOT 307, 1.6HdI FAP

PEUGEOT 307, 1.6HdI FAP

Član
O tome ti pričam.:D

Nego, nije ovo ni problem napraviti, samo zna se desiti na ovim novijim Pežoićima da se ne mogu tako lako linije poklopiti, ostanu kao neki luftovi, zna biti skroz zeznuto napraviti da bude bez greške.
 
Član
A sad, sta je tu je..
Branik je jutros otisao na farbanje a sutra ce momak da ispravi ovu stanglu.
Traba jos kupiti onu plastiku sto bude oko rucice za podizanje haube, ona je popucala...
Valjda ce biti OK;)
 
Član
Pa nije je udarila direktno, vec onako zadnjim lijevim coskom(sva sreca), jer da je udarila direktno stradala bi oba fara..:icon_smile:
 
Član
Auto popravljen.;)
Nisam nikako zadovoljan uradjenim.:icon_mad:

1. Boja nije kao ostatak auta, vise vuce na tamno plavu nego na crnu(iako je uzeo br. boje):icon_rolleyes:
2. Farbanje jedna velika 0 (NULA), kao da su se djeca igrala kistovima, dosta suza i izbocina od prljavstine:icon_rolleyes:
Makar je dobro uklopio branik na svoje mjesto.:D

A i sta ja ocekujem da ce biti odlicno a ne placam ja??:icon_question:
Nista mi drugo ne preostaje nego da kupim originalan polovan branik u crnoj boji i namontiram, jer ce se ova boja nakon jedne zime oljustiti. (domaca proizvodnja):lol:
 
Član
Dođi do Klašnica da ti ofarbamo branik, mislićeš da nije nikad farban. Ne znam koliko je to koštalo?
 
Član
Ne znam koliko je kostalo jer je to platio otac od ove male sto je udarila.
On je i odnio branik kod nekod bagavca da ofarba.:D
Mislim da ga je farbao u spaizu.:lol:
Ko ga sisa, neka bude ovako dok se ne oljusti pa cu onda ili kupit drugi ili ovaj kvalitetno ofarbati.
A nije iskljucena mogucnost i da se auto proda.
Ima 165.000Km
 
Član
Ima kod znaka pukotina od jedno 5cm i to je zakrpio kao blato da je lijepio.:icon_mad:
Stvarno ruzno.:icon_mad:
A nije mi jasno kako je promasio boju, daltonista totalni:icon_question:
Ma neka ga ovakvog, uvijek se moze ofarbati nanovo kad zatreba...;)
 
Član
Boju je omašio onaj kod koga je kupovao. Najbolje je otići sa autom po boju, a ne uzimati te kodove. Bar skinuti poklopac rezervoara i sl.
 
Član
Jutros ga upalim kad na display-u STOP STOP STOP i boca sa rashladnom tecnoscu na display-u i ugasi se. Znam, fali vode ali zasto? Nikad nije falilo. Otvorim haubu boca ispod minimuma u garazi nema tragova curenja ali je zato motor sav mokar. Pusta na kucistu termostata. Dosuo sam tecnosti, vozio nekih 120Km i nije ispustio skoro nista, mada sigurno ide. Nemam sad vremena za mijenjanje toga pa ce do daljnjeg u garazu.;)
 
Član
Dobar PUG ovakve voze od mene jarani cini mi se da su u obojice 2.0 motori, u jednog je oprema kao u tebe a u drugog je full za 307 prije facelifta. Super auta ovo i Golf 5 nebo i zemlja, prije 2-3 mjeseca vozio sam se u 1.6 karavnu ide jebo majku guta put ispred sebe, kaze mi covjek jedini problem na autu otisla turbina zbog "strucnog" majstora pa je jedva nasao kaze jako tesko za 1.6 naci i plus skupe ko svetog petra kajgana.
 
Član
Hvala Bogu nisam imao nikakvih problema sa njim, evo sad ovo sto pusta tecnost ali to i nije nekakav kvar.
Ekonomican motor a jak. Bas simpatican i sasvim zadovoljavajuc auto za nase podneblje;)
 
Top