Par pitanja :)

Par pitanja :)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
IGY je napisao(la):
najbolje ti je da ti fino nnama dodzes na skup, i fino se sve dogovorimo, a mozes vidjeti kako je kod mene uradzeno, pa da se dogovorima da ti isto tako bude, malo a jako, taman

dogovoreno :)
 
Član
Uzeo sam nesto od muzike... izmedju ostalog PIONEER DEH-P7900UB,
rade mi to u subotu ujutro, nadam se da ce zavrsiti za 1 dan da mogu doci u nedelju,
da pogledate i da eventualno date savjet sta bi jos moglo da se uzme...
sta cu kad sam nestrpljiv :)
Da ne otvaram novu temu...
Zvao sam u Brcko vezano za Chip tuning, kazu 400 € i sa 125 ks dizu na 138,
mada sam ja na netu nalazio za moj auto samo 136 ks... al aj..
Kaze sa sadasnjih 8,3 spustaju na 7,9 pa eto da pitam strucnjake... isplati li se to?
 

JD.

Član
ne isplati vala nikako, 400 EUR za 10ak konja...

bolje uradi kvalitetan usis i izduv, mozda neces dobiti tih 10ks, ali ce ti bar zvuk biti ludnica
 
Član
Cip se isplati ako imaš para na bacanje iako mislim da je 400 eura puno moze se to i za manje naći.

Stavis chip sportski filter i izduv, malo ga ćurneš i spreman si za race ;)
 
Član
ma ne bi ja da se trkam, prestar sam za to :)
ali bi volio srediti auto sto je moguce vise...
po citav dan trazim nesto po netu al sve sto nadjem je u njemackoj, u franscuskoj.. engelskoj...
shit :)
 

JD.

Član
pa u biti sve sto ima u njemackoj mozes naruciti preko hrvatske. a imas i kod nas da narucis dosta toga iz hrvatske (a3m, gabrek) tako da...

ako imas pare moze se sve nabaviti
 
Član
pa aj zivota ti mi reci onda kome da se obratim...
mislim kome da odem i da narucim... ja ne znam koga da pitam za sta...
 

JD.

Član
ko sto vec rekoh zastupnistvo za www.a3m.hr i www.gabrek-tuning.com ce biti na kosevskom brdu, nije jos prostor opremljen, ali se vec moze naruciti sta te zanima, to je isti vlasnik kao ona praonica WRC prije tunela kad ides iz pravca zeljeznicke stanice. znaci otidji tamo i raspitaj se ;)
 
Legend
neuro
Imal u banjaluci momci rade cip za 700KM dobijas 30KS i to ti je pravih 30konja.
SMD chip tuning, gledao sam kako rade, ja sam prezadovoljan.
 
Član
daki je napisao(la):
neuro
Imal u banjaluci momci rade cip za 700KM dobijas 30KS i to ti je pravih 30konja.
SMD chip tuning, gledao sam kako rade, ja sam prezadovoljan.


jel imas neki broj.. adresu.. bilo sta :)
 
Legend
062 xxx xxx Momak se zove Nurija, njemu su radili cip pa posalji mu sms neka ti da broj telefona, pozovi se na mene.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top