Par pitanja :)

Par pitanja :)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
evo sad ja razgovarao sa momkom koji radi za agenciju koja registruje auta, i kaže mi da je već radio ta upisivanja u saobraćajnu. veli mi da on nije znao da se to mora ići na saobraćajni ili maš. fakultet, nego se to završi sve na tehničkom gdje se gosp. kontrolor malo "počasti" i on da neki papir gdje piše kakve su folije itd. i s tim se papirom uredno ode u policiju i oni normala upišu u saobraćajnu da imaš folije. ispade skroz jednostavno po njegovoj priči. kaže da je on tako ljudima upisivao.
 
e pa ja vjerujem da će onaj kontrolor mirne savjesti dati taj papir kad vidi da si normalno zatamnio stakla i da imaš njemački atest, nego kad dođeš sa pijačarkama! a i pijačarke možda prođu ako ga počastiš adekvatno! :)
 
Član
Peugeot 205 GRD 1.8 je napisao(la):
e pa ja vjerujem da će onaj kontrolor mirne savjesti dati taj papir kad vidi da si normalno zatamnio stakla i da imaš njemački atest, nego kad dođeš sa pijačarkama! a i pijačarke možda prođu ako ga počastiš adekvatno! :)

Pijacarke ili ne, imam jednu informaciju, prednja stakla smiju biti zatamnjena do 25% (vozacevo i suvozacevo)
A u RS-u (ako je zakon isti :icon_exclaim:):
Izasao je novi pravilnik o osnovnim uslovima koja moraju ispunjavati vozila, 02.04. ove godine. u članu 46, tačka 3. piše doslovno : "Stakla na vozilu ne smiju se na nikakav način dodatno zatamnjivati (postavljanjem folija ili dodatnim bojenjem stakla), izuzev zadnjeg stakla i bočnih stakala autobusa za postavljanje odobrene reklamne
folije" !
E sada, da li ovo vazi i kod nas neznam :icon_question:
 

IGY

Član
hvala Bogu pa ne bolujem za tamnim staklima, tako da mi nisu ni zatamnjena niti cu ih zatamnjivati
 
Član
pa tamna stakla nisu samo radi #urcenja...
Svako ko je vozio neku duzu relaciju ljeti zna koliko je to bolje i ugodnije sa zatamnjenim staklima...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top