Par pitanja :)

Par pitanja :)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Podrav svima...

Uzeo bi subwoofer i pojacalo... (mozda trebam i mijenjati zvucnike koji vec jesu u autu, pojam nemam) :)
E sad.. prvo kako da znam sta treba da uzmem i gdje bi onda trebao otici da mi to sve spoje?
A drugo.. da li postoji mogucnost da se to dvoje stavi bilo gdje osim u gepek posto je gepek u Citroenu C2 ionako mali?
Eto za sad to, tj. samo muzika a kasnije bi vas pitao i o nekim drugim stvarima...
Hvala unaprijed..
 
Putovanja.ba
Administrator
A koliko bi ti bio spreman para izdvojit i ima li neka odredjena marka.
 
Član
a gdje je Komel Car Sistem?
koliko sam sperman dati za muziku... sta znam do 1.500 mi je ok, preko bi vec morao razmisliti...
 
Putovanja.ba
Administrator
Mogao bi za te pare bas dobru muziku da odradis. JA bih isao na pioneer, jer odnos ulozeno dobiveno je najbolji. Imas li ti ista od muzike CD neki ili nesta, predpostavljam da nisi nista radio.
 
Član
Fele je napisao(la):
Mogao bi za te pare bas dobru muziku da odradis. JA bih isao na pioneer, jer odnos ulozeno dobiveno je najbolji. Imas li ti ista od muzike CD neki ili nesta, predpostavljam da nisi nista radio.

pa imam ono sto je doslo sa autom, serijski... CD
 
Putovanja.ba
Administrator
A bil mijenjao taj CD ili pa da skontam ti neki setup, malo mi je tesko jer neznam koliki ti je gepek, koliko jako i sta bi volio, razumijes?
 
Član
pa mijenjao bi posto zelim i MP3.... a gepek je jako mali, mislim oko 210 kg... to mi i jeste problem...
radje bi izbacio zadnja sjedista nego da cijeli gepek zauzme muzika...
Ionako se samo zena i ja vozimo...
a koliko jako... pa nije mi toliko bitno da je jako koliko zelim dobar zvuk.. ako me razumijes..
 

IGY

Član
razumijem te ja, javi mi se na PM pa cemo se dogovoriti i otici cemo kod Ismara, koji je lud za tim, i pravi cuda, i on ce ti najbolje reci, a za tu cifru moglo bi ti se svasta iskombinirati,
 
Legend
pokupis se sa igy-em i nacete nesto, a za 1500KM mozes puno puno napraviti ;)

npr. za solidno para....
-2x pioneer 306dvc......350KM
-amp sinuslive sla 1500..........500KM .........goni 2 306-tice ko lud na 2ohm
-za naprijed idi na alpine ili dls.....2sistemci ili 3sistemci... cjene neznam

a skoro sve od ovog,samo mislim osim pioneer-ovih subova mozes naci u caraudio shopu u sarajevu

evo i site www.caraudio.ba .....decki imaju sve potrebno za muziku u autu.....a sad gledaj cjene pa ces
se naci negdje u svemu ovome....uglavnom za te novce mozes fin sistem napraviti...eto toliko od mene hehe
 
Član
a ovi momci su tamo na Marin Dvoru?
u onoj novoj zgradi s'ledja.. isao sam prije neki dan do njih.. ponedeljak ali pise da radnja radi od 17...
 
Član
enesss je napisao(la):
pokupis se sa igy-em i nacete nesto, a za 1500KM mozes puno puno napraviti ;)

npr. za solidno para....
-2x pioneer 306dvc......350KM
-amp sinuslive sla 1500..........500KM .........goni 2 306-tice ko lud na 2ohm
-za naprijed idi na alpine ili dls.....2sistemci  ili  3sistemci... cjene neznam

a skoro sve od ovog,samo mislim osim pioneer-ovih subova mozes naci u caraudio shopu u sarajevu

evo  i  site  www.caraudio.ba .....decki imaju sve potrebno za muziku u autu.....a sad gledaj cjene pa ces
se naci negdje u svemu ovome....uglavnom za te novce mozes fin sistem napraviti...eto toliko od mene hehe

hhehe nek si mi ovo napisao mada pojma nemam o cemu pises :)
ja se samo razumijem u racunare, proteine i jos neke supstance :)
 
Putovanja.ba
Administrator
Ma njemu je i jedna 306-ica dovoljna u gepeku i ono pojacalo od pioneer-a od 760W nikako da mu ime vise zapamtim :D neki HU i neki 2 ili 3 sistemci naprijed. I naravno kablovi i dzidze midze.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top