Par pitanja :)

Par pitanja :)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Putovanja.ba
Administrator
Pa izkopcas taj jedan sub ostavis kuci picis na more ili gdje vec, kad se vratis pristekas i gotovo, ili torbu na zadnje sjediste.
 
Legend
hehe,ma skuzices kad sklopis to sve... :icon_biggrin::icon_biggrin:,tu su decki sa foruma blize tebi,pa valjda ce neko pomoci!;)
neznam gdje caraudio decki budu jer nisam iz RajvoSa :D inace postom dobijem sta trebam od njih posto sam iz Cazina.....
Vjerovatno neko od nasih sa foruma zna dje su oni......ako ne odi na njihov site pa posalji mail...il kako vec trazi info
 
Član
ja bi volio ako ikako moze bez gepeka... a ako ne moze.. onda sta da radim... gepek :)
i bas mi za put na more treba to najvise... mislim da nista ne iskopcavam...
 
Putovanja.ba
Administrator
Evo kontaktirao sam ja momka na PM pa cemo mu pokusati u toku sedmice pomoci sve.
 
Član
mozda bi ti najbolje bilo da ides na varijantu bez woofera ako bas ne zelis da zauzmes gepek
na zadnju dasku stavis dva ovala 6x9 moja preporuka bi bio DLS koji imaju u caraudiu i naprijed u vrata i plocu neki sistem zajeban plus HU i ima da drma kao ludo!
Znaci bez pojacala,bez woofera. Imaces zvuk za 10 samo neces imati udarac woofera koji trese stakla ali imat ces jako dobar bass od ovih DLS-ova
 
Član
Al_Galone je napisao(la):
mozda bi ti najbolje bilo da ides na varijantu bez woofera ako bas ne zelis da zauzmes gepek
na zadnju dasku stavis dva ovala 6x9 moja preporuka bi bio DLS koji imaju u caraudiu i naprijed u vrata i plocu neki sistem zajeban plus HU i ima da drma kao ludo!
Znaci bez pojacala,bez woofera. Imaces zvuk za 10 samo neces imati udarac woofera koji trese stakla ali imat ces jako dobar bass od ovih DLS-ova

podvlacim
 
Legend
emirEX_sa je napisao(la):
Al_Galone je napisao(la):
mozda bi ti najbolje bilo da ides na varijantu bez woofera ako bas ne zelis da zauzmes gepek
na zadnju dasku stavis dva ovala 6x9 moja preporuka bi bio DLS koji imaju u caraudiu i naprijed u vrata i plocu neki sistem zajeban plus HU i ima da drma kao ludo!
Znaci bez pojacala,bez woofera. Imaces zvuk za 10 samo neces imati udarac woofera koji trese stakla ali imat ces jako dobar bass od ovih DLS-ova

podvlacim

eto,ako mozes bez sub-a ,ovo je dobra ideja
 

IGY

Član
a moze se i neki manji sub staviti na zadnju policu izmedzu dva ovala, nebi bio to taj efekat, ali opet bi bubalo dobro, jos pogotovo zato sto je mal gepek, ali sve to odraditi na drvenoj ploci, nikako na fabrickoj, jer bi se uvijala i gubila elasticnos, a samim tim bi kvarila zvuk, i dobro jako pojacalo, da gura sve zvucnike, znaci svo ozvucenje da ide preko pojacala, da izlazi sa playera ostanu slobodni
 
Član
nas kako kralju promjenis auto uzmes sa vecim gepekom i rijesen problem....ili nabavi karsoeriju hehehe...
 
Član
Necu da mijenjam auto... :)
ovaj mi bas pase u svemu.. bar dok 2008 ne izadje novi koji ce kako sam cuo imati 180 ks :)
a ti vasi predlozi... kako god... samo da ja budem zadovoljan zvukom unutra... a ako se i napolju cuje... sta da se radi :)
 
Al_Galone je napisao(la):
mozda bi ti najbolje bilo da ides na varijantu bez woofera ako bas ne zelis da zauzmes gepek
na zadnju dasku stavis dva ovala 6x9 moja preporuka bi bio DLS koji imaju u caraudiu i naprijed u vrata i plocu neki sistem zajeban plus HU i ima da drma kao ludo!
Znaci bez pojacala,bez woofera. Imaces zvuk za 10 samo neces imati udarac woofera koji trese stakla ali imat ces jako dobar bass od ovih DLS-ova

ovome možeš dodati neki manji aktivni subwoofer, tj. sub i pojačalo u jednjoj kutiji. takvu stvarku ima moj buraz u autu, koji također nije želio mjesto zauzeti velikim sub-ovima i pojačalima pa je uzeo aktivni sub od jbl-a. ovo je varijanta ako baš želiš da imaš subwoofer a da istovremeno imaš prostora za torbu dvije u gepeku
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top