Par pitanja :)

Par pitanja :)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ako se dobro sjecam, postojali su i neki modeli woofera, izuzetno plitki, recimo cirka 8-10 cm....pogledaj na ronis.hr za konkretne modele. Dakle idu ispod vozackog sjedista, a kompenziraju dimenzije time sto su direkt ispod tebe ;)
 
Član
Eo npr nesto ovakvo
http://www.ronis.hr/default.asp?sifra=TS-SW124D&naziv=Subwoofer%20PIONEER%20TS-SW124D
 
Član
Ovo super izgleda... pogotovo ta ideja ispod sjedista :)
nego.. hocu li morati mjenjati i svoje zvucnike ili je dovoljno da stavim pojacalo i Subwoofere...
i da li je pozeljno ili nije da zamjenim CD koji je fabricki ugradjen u njega?
 
Član
Paaa....u principu, malo koji fabricki sistem se mjeri i po kvaliteti i glasnoci s aftermarket sistemima, ali ako si ti zadovoljan sa trenutnim ozvucenjem, izuzev kolicine basa, dovoljno je da vidis ima li tvoj radio ppreout za pojacalo, ako da, samo uzeti pojacalo/sub i to je to......
 
Član
pa nisam zadovoljan zvukom da budem iskren... naprijed je preglasno... nema basa...
jednostavno mi se zvuk ne svidja... zato i hocu da nesto uradim...
Ma dodjem ja u nedelju na to okupljanje pa kome ne bude mrsko da pogleda sta imam a sta nemam posto ja i ne znam gdje da gledam :)
 
Član
Onda ti ja mogu pomoci samo ovo pu zeka iz daleka jer nisam iz Sa :) al neko od ekipe ce ti sigurno pomoci, a ako nisi zadovoljan, onda za pocetak promijeniti radio/HU, prednje zvucnike, pretpostavljam da imas neke u vratima, i taj woofer....nazad ti bas onda i nece trebati, sem mozda nesto da upotpuni zvucnu sliku, al malo auto, tako da sumnjam....
 
Član
ma obilazim ja stalno radnje.. i vidim lijepa pojacala, subwoofere... cd/mp3 igracke...
bas onako lijepo za oko i jedva se suzdrzavam da to ne kupim.. sta cu onda sa tim :)
 
Član
Haha....pa postaviti u auto naravno :D Ma cuj, sve zavisi sta ti hoces i ocekujes od ozvucenja....za 1500 koje si ti spomenuo se moze sloziti mnogo lijepa muzika :D Ako ti trebas nesto....pa jednostavnije, pa imas za 250 ak km pioneerovih mp3 radia, koji zvuce vise nego pristojno....
 
Član
nije problem da kupim... mislim to je najlakse ali citam da se ovde raja pravo razumiju u ovo sve a ja pojma nemam sta npr moze u moj auto a sta ne moze... zato ne smijem nista kupiti a plus ko ce mi to onda ugraditi :)
nisam ja rekao da moram potrositi 1500.. kazem da bi toliko mogao dozvoliti sebi... tj pocastiti se, ako bude manje, ostat ce za neke druge stvari :)
 
Član
Ma koliko mogu zakljuciti po tvojoj prici, za ono sto ti hoces, treba puno manje od 1500 km..... :)
 
Član
JD. je napisao(la):
pa stavljas torbe na zadnja sjedista...

uh... ocito niste sjedili u C2 :)
postor za gepek i zadnja sjedista je jako mali.
Da bi stavio 2 torbe u gepek moram obarati jedno zadnje sjedista, tako da bi bas kao zadnju opciju ostavio da gepek "okupiram" muzikom

@trizex
jos bolje ako kosta manje.. zena ce se jako obradovati sto necu toliko potrositi :)
 
Član
trizex je napisao(la):
Haha....pa postaviti u auto naravno :D Ma cuj, sve zavisi sta ti hoces i ocekujes od ozvucenja....za 1500 koje si ti spomenuo se moze sloziti mnogo lijepa muzika :D Ako ti trebas nesto....pa jednostavnije, pa imas za 250 ak km pioneerovih mp3 radia, koji zvuce vise nego pristojno....

e da.. sad ja poslije posla zenu pod ruku.. nakupujem svasta, pola metra crnih stvari a ostalo u crvenoj boji i onda tebi lijepo na vrata... izvoli pa mi sad ovo sve sastavi :)
 

JD.

Član
Neuro je napisao(la):
JD. je napisao(la):
pa stavljas torbe na zadnja sjedista...

uh... ocito niste sjedili u C2 :)
postor za gepek i zadnja sjedista je jako mali.
Da bi stavio 2 torbe u gepek moram obarati jedno zadnje sjedista, tako da bi bas kao zadnju opciju ostavio da gepek "okupiram" muzikom

pa ko kaze da moras citav gepek okupirati muzikom ?

to sto ti zelis ti moze zauzeti samo pola gekepa ako se fino uradi
 

IGY

Član
najbolje ti je da ti fino nnama dodzes na skup, i fino se sve dogovorimo, a mozes vidjeti kako je kod mene uradzeno, pa da se dogovorima da ti isto tako bude, malo a jako, taman
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top