Opel Astra G OPC Bronze Edition

Opel Astra G OPC Bronze Edition

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
RE: Opel Astra G OPC

predobra astra druze ,a ova boja koja ti je u planu mi se oduvijek svidjala,.......pogotovo kad vec imas primjer astre na slici iznad.....PREDOBRO!
 
RE: Opel Astra G OPC

hvala , ma vjerujes da ne spavam kako treba radi boje i odluke gdje sta kako , cekao sam skoro 2 godine da dodjem do ovoga , da ovu svu robu iz kuce stavim na auto i konacno ofarbam i evo dosli su i ti dani abd nadam se da ce se sve zavrsiti kako treba:cool:
 
Član
RE: Opel Astra G OPC

Joj druže, ako ga u ovu boju lupiš bite će astra pree.ebena.
al vidjet ćeš zavidnih duša, morat ćeš ga dobro čuvati bgmi
 
RE: Opel Astra G OPC

Pa planirao sam cim izadje iz komore da rentam neku garazu , pokusat cu da budem uvijek prisutan kad je auto na cesti :123:
 
RE: Opel Astra G OPC

Evo ga malo se carlama , spremam se za finisiranje konacno , auto se farba krajem mjeseca pa se sve treba lagano pripremiti da to ide svojim tokom , prvo sam uglavio konzolu da vidim jel sve stima , pa sam onda odradio konacno tipku za sva 4 zmigavca i ja sam prezadovoljan , znaci abd sve ce da bude mrtva "fabrika" , sutra je novi dan auto ce da bude par dana kod plasticara da vidimo imali kakvih popusta sa bodykitom jer zelim da sve bude savresno da se sve skida fabricki bez nekih rigips sarafa i slicno , znaci sve po PS-u , abd slijedeci update ce biti u bronzi , toliko za sad od mene :123:





i jedan pogled na uspavanog zmaja :123:

 
Član
RE: Opel Astra G OPC

Pogled na uspavanog znaja kraj "PRITAJENOG TIGRA"hehehehe
on topic ceka se update!
 
RE: Opel Astra G OPC

hehehe , evo sad je auto skoro pa rastavljeno , ostavio sam ga kod plasticara sad ce gosp. "PATAK" da odradi svoju caroliju i poslije toga idemo ozbiljno samo :D
 
Član
RE: Opel Astra G OPC

Boja je extra , kod nas u gradu ima CLS takve slične boje.
Na ovu boju najbolje dođu do izražaja neke jebačke polirane fele.
 
RE: Opel Astra G OPC

Naravno abd to je slijedeci plan , pozadi 9J falcek a naprijed 8J , kako kazu ljudi felga bez falca ko cura bez sisa :lol:
 
Član
RE: Opel Astra G OPC

astra ce da da grmi......................opasnoooooost na putu ce da bude sa ovom bojom
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top