Opel Astra G OPC Bronze Edition

Opel Astra G OPC Bronze Edition

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: Opel Astra G OPC

Ev mene malo opet , mali update prije "bure" , konzola je gotova , ofarbana u buducu boju ali je necu jos postavljati jer pocinjem lagano da skidam tapacire i ostale zaebancije malo da pomognem ovim Extra ljudima koji ce mi raditi auto , termin je sredina maja tako da cu se ponovo javiti krajem istog mjeseca ;) , za sad slikice konzole i naravno prezadovoljan sam kako su ljudi odradili ovaj dio posla znaci kako sam zamislio tako je ispalo


 
Član
RE: Opel Astra G OPC

dobra boja
ali cemo se nacekati da vidimo gotov proizvod, samo polako ali kvalitetno ;)
 
RE: Opel Astra G OPC

Naravno brate kad sam bio strpljiv 2 godine skoro mogu jos 2 mjeseca al zato sve crno na bjelo kako zamislim tako ispadne , ne volim razocarenja :cool:
 
Član
RE: Opel Astra G OPC

Bravo drug, odlično odrađeno, a i boja extra... znači trebalo bi biti gotovo aBd. do Karlovca ;)
 
Član
RE: Opel Astra G OPC

jooooooj brate,kad sam ja nestrpljiv da vidim kako ce izgledati mogu mislit' kakav si ti :lol:
ekstra ispalo,boja je vrh :cool:
 
Član
RE: Opel Astra G OPC

Za nas normalne je drugi vikend 6-og mjeseca, a za vas nenormalne sa truljama tjedna poslije ;)
 
RE: Opel Astra G OPC

Uh eben datum izgleda da cu iz komore pravac Karlovac , nadam se da cu stici ako ne pricajte bar da sam pokusao hahaha
 
Član
RE: Opel Astra G OPC

tibor987 je napisao(la):
Za nas normalne je drugi vikend 6-og mjeseca, a za vas nenormalne sa truljama tjedna poslije ;)

Koliko znam tamo se ne održava VAG meet... to je tebi pusta želja da nekad provozaš vw pa posjećuješ njihova okupljanja unaprijed :smajli28: Šalim se naravno, nemoj zamjeriti ;) opel meet je prije vw meeta na sedmicu...

Dragone nema veze završio ne završio, gledaj da ideš sa nama... bit će mjesta kod nekog... nemoj da fušeriš radove zbog tog ;)
 
Član
RE: Opel Astra G OPC

Eto umalo pa pogodio, prije poslije isti kukac...umotaj Opla u pelene poslije komore i otprtljaj gore dok ga vlaga ne uhvati :lol:
 
Član
RE: Opel Astra G OPC

Druze ovo extra izgleda, jedva cekam da je vidim gotovu, samo naprijed i sretno u daljnjim radovima ;)
 
RE: Opel Astra G OPC

hvala brate , slijedeci slobodan dan skidam sav plavi interijer da mogu i to da ofarbam i skidanje sjedista da saperem onaj plavi brush s njim da sve bude fabrika :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top