Opel Astra G OPC Bronze Edition

Opel Astra G OPC Bronze Edition

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: Opel Astra G OPC

hehe hvala , evo i ja ne spavam vec mjesec dana , sve moram organizovati da bude bez greske to mi je cilj pa nek traje vala i do nove godine ako treba l ce biti da valja il nece nikako :cool:
 
Član
RE: Opel Astra G OPC

bravo majstore, odlicno ce ovo biti, astra je i sada extra dobra, a mogu mislit kako ce biti mocna kad se ofarba i kad u potpunosti sredis unutrasnjost, samo naprijed:icon_smile:;);)
 
Član
RE: Opel Astra G OPC

ma bice to abd sve ok..........................



sretno;)






_______________
Seat Ibiza 1.9 TDI
 
RE: Opel Astra G OPC

Eo nakanio sam se malo da uslikam osvjetljenje , a time i dam savjet ljudima koji su planirali da ugrade neke druge sijalice u tacho , znaci ja sta god sam stavio do sada nezadovoljan sam , toliko puta sam skinuo sat da sam pocjepao navoj od plastike koja dodje oko sata i sad me to uzasno nervira dodje mi da kupim citavu novu tablu radi toga :icon_sad: , uglavnom jedina opcija su neke vece diode al da se sat rastavi i fino sve slozi sto je naravno moj slijedeci zahvat , klima regulatori takodje su pravi problem al to upravo rijesava jedan moj prijatelj inace strucnjak za struju najbolji na fax-u :cool: , za sada samo slike osvjetljenja kabine i osvjetljenje pretinca





evo i losa slika tacho-a



uzivo je dosta bolje i naravno bjelo je , ne znam zasto je na slici ispalo zuckasto, uglavnom ja opet nisam zadovoljan il perfekcija ili nista :cool:

i evo pogled sGuza , stopke ociscene nekako mu i bolje stoje otvorile su ga u kukovima , naravno planovi nisu da ostavu fabricke na autu al otom potom



I zadnja stvar je da sam konacno izabrao boju , 90% sam siguran da zelim ovu a ovih 10% je jos samo da umutim da vidim uzivo kako ona izgleda na nekom predmetu i da dam konacnu ocjenu

Radi se o Sepang Bronze BMW boji , onako djeluje mi luksuzno i mislim da ce fino sjesti na moje auto...





to je to za sada ;)
 
Član
RE: Opel Astra G OPC

197603_1753979942974_1643193723_1595229_5731989_n.jpg


'ebacka boja,samo naprijed ;)
 
RE: Opel Astra G OPC

vidio sam bas i ovu astru par dana kasnije i mislim da je to ta boja , jos bolje kad ovako ima da se vidi iz prvog lica znas sta da ocekujes :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top