Opel Astra G OPC Bronze Edition

Opel Astra G OPC Bronze Edition

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Opel Astra G OPC

kako je mocna ova boja,predobro je ovo ispalo,dok i ove ostale plave detalje zderes bit ce to opasno, samo naprijed drug, odlicno radis:cool:
 
RE: Opel Astra G OPC

Evo malo se skinulo plastika kao sto rekoh da olaksam lakireru i pored toga ovo su osjetljivi djelovi bolje da ja to poskidam i vratim



i takodje nasle su se neke cudne dimenzije u mojoj sobi , sad se lakse zaspe uz miris guma :D kontam dok mi felge ne dodju da pokiselim kupus u njih :lol:




evo nesto pise 215-35-18 sta mu ga dodje to :cool:

 
Član
RE: Opel Astra G OPC

dobre su nema sta to brate dragone samo jos da se vide i te fele sto treba da stignu
i naravno kad stignu da se vidi kako leze na autu sretno samo tako nastavi bice od tebe pravi tyuner hehe
 
RE: Opel Astra G OPC

OPC Formula :cool: 8x18 ET30 , napravile su male probleme koje moram rijesiti , prvi je da nesto huuuuuuuuuuuuci dok vozim to se moram vratiti kod vulkanizera da pitam sta je rec a takodje moze mi isto ovdje neko napisati ako zna sta moze biti problem , drugi je sto mi malo kaci pozadi al kad se bude lakirao to ce se rijesiti malo cemo joj izbuci zadnje obrve i treci problem je sto mi naprijed od one kugle ne mogu cepovi da se uglave e to nemam predstavu kako cu da rijesim osim da ih istucem cekicem :lol:

A sad par losih slika aparat mi nije bio pri ruci



 
Član
RE: Opel Astra G OPC

dobre felge, da rijesis te probleme koje imas i onda ce ti biti jos bolje vjerujem
prvi put vidim 18'' na astri:cool::cool:
 
RE: Opel Astra G OPC

hvala brate , jos da napomenem da su i felge limited znaci sa omege Evo 500 koja je takodje kao OPCika izasla u ne znam koliko tacno primjeraka tako da sam sada u Fullu :cool:
 
Član
RE: Opel Astra G OPC

kod tebe samo rariteti, i te gume se pitam kako si nasao:icon_smile:
bit ce odlicna astra kad ti zavrsis s njom, drago mi je da je nisi prodao
do sada bi je neki seljo skasio, to je sasvim sigurno
 
Član
RE: Opel Astra G OPC

a jesi ubo felge svaka ti cast prejake su :cool::cool:
hajde farbaj to dok je korozija nije pojela :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top