Opel Astra G OPC Bronze Edition

Opel Astra G OPC Bronze Edition

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Neko mi je udunuo garazu a i bila je sva prljava pa bolje da otvorim novu , nije se puno toga promjenilo ali ne bi se ni javljao da se to nece promjeniti za par dana , uglavnom bit ce slika za uporediti a ovo je trenutno stanje ....

nastavak....
 

Prilozi

  • 33.JPG
    33.JPG
    92,1 KB · Pregleda: 602
  • 34.jpg
    34.jpg
    118,7 KB · Pregleda: 229
  • 34a.jpg
    34a.jpg
    57,4 KB · Pregleda: 257
  • 6.jpg
    6.jpg
    64 KB · Pregleda: 391
  • 8.jpg
    8.jpg
    59,2 KB · Pregleda: 429
  • 4.jpg
    4.jpg
    64,9 KB · Pregleda: 196
  • 5.jpg
    5.jpg
    74,5 KB · Pregleda: 217
  • 10.jpg
    10.jpg
    82,2 KB · Pregleda: 499
  • 12.jpg
    12.jpg
    91 KB · Pregleda: 363
  • Picture 004.jpg
    Picture 004.jpg
    116,9 KB · Pregleda: 453
  • Dragon23.jpg
    Dragon23.jpg
    94 KB · Pregleda: 272
  • Slika0065.jpg
    Slika0065.jpg
    103,6 KB · Pregleda: 433
Član
RE: Opel Astra G OPC

ja daljinskog kod mene od kucnog kina ima manje dugmica ili ti ga puljki fina astra cekamo update ;););););)
 
Član
RE: Opel Astra G OPC

To legendo... sastavljaj to i ne vrši nikakve zamjene što si pričao :)

i da, ostavi mi onaj spojler, neće ti oba stajat u paru... vidjet ćeš kad namontiraš... pa nemoj da gdje dalje ode :D
 
RE: Opel Astra G OPC

Hehehhe nema zamjena odustao sam radi se bolid do kraja :cool: sto se tice spojlera ima vec skica svega kako ce da izgleda i sve je na svom mjestu nema viska , sto jednostavno ne nabavis preko Ice spojler mislim da nije ni puno para on radi nabavku i sve
 
Član
RE: Opel Astra G OPC

Little Dragon je napisao(la):
Hehehhe nema zamjena odustao sam radi se bolid do kraja :cool: sto se tice spojlera ima vec skica svega kako ce da izgleda i sve je na svom mjestu nema viska , sto jednostavno ne nabavis preko Ice spojler mislim da nije ni puno para on radi nabavku i sve

To sam čekao... tako te volim hehehe

Dogovorimo se na msn za nabavku ;)
 
Član
RE: Opel Astra G OPC

svidja mi se astrica a pogotovo ova predzadnja slika, samo lagano i postavi sta novo uradis a i prije je bila mjera.. ;)
 
Član
RE: Opel Astra G OPC

drago mi je sto si odustao od prodaje. Steta bi bilo. Sada cekam update da vidimo sta ce to novo da bude na ovom bolidu. Puno srece;);)
 
Član
RE: Opel Astra G OPC

bas nedavno s antarom komentarisemo ono sto se govorio za zamjenu kad smo isli u mostar na sr...kad eto ostat ce fala Bogu ;)
auto je mjera..:cool::cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top