Opel Astra G OPC Bronze Edition

Opel Astra G OPC Bronze Edition

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: Opel Astra G OPC

Evo kupio sam i 16ske za zime da imam , orginal opelove mozda ih samo ofarbam u bjelo ili samo osvjezim ponovo sivom to ako mi bude dosadno inace nisu ni puno ostecene samo ogrebotine a to mi nece smetati jer ce i tako biti na autu samo neka 3-4 mjeseca dok traje ovaj kijamet :)



 
Član
RE: Opel Astra G OPC

haj prodaj te poklopce vidi kako bi mi samo legli na ljetne felge tebi su ionako te zimske :D

 
RE: Opel Astra G OPC

fali i meni jedan poklopac a ne bi prodao i da imam ako su za zime nisu sugave :) , usput ako neko zna gdje mogu naci jedan poklopac ili nekoga ko pravi poklopce nek mi ostavi info ovde ili na pmu
 
Član
RE: Opel Astra G OPC

Little Dragon je napisao(la):
fali i meni jedan poklopac a ne bi prodao i da imam ako su za zime nisu sugave :) , usput ako neko zna gdje mogu naci jedan poklopac ili nekoga ko pravi poklopce nek mi ostavi info ovde ili na pmu
haj daj nam nadji nekog da napravi ove poklopce i ima da ih zavarim za felgu onda jer stoka skida sve mamaru im lopovsku... :D
 
RE: Opel Astra G OPC

Eo ga stigle i SMD za sat , uradjene kao ubodna , i lagano sam krenuo u montazu..




ovo je satic (OPC) u koji idu sijalice




pokusao sam par puta i nisam uspio pravilno da ih uvrnem a vec je kasno pa cu to nastaviti neki drugi put i uslikati kako svijetli.

Dosao je jos i FK nosac cukica (hvala Taxi-Bar-u) to mi je nekako uvijek furka bila pa cu sad da i oko toga deveram malo :D




uzeo sam jos za pretinac osvjetljenje i moram otici isto po sijalice za kabinu tako da ce konacno sve da bude bjelo :D

toliko do slijedeceg javljanja , Poz
 
RE: Opel Astra G OPC

Eo mene opet , nosac cukica sam prodao jer mi nikako nije lezao a i skontao sam da su mi 3 sata previse , tako da ce nekad sjesti samo jedan za volazu u cosku negdje nista previse , osvjetljenje sam uradio komplet al jos nisam slikao znaci nema nista vise u citavom autu da svijetli zuto (mrzim zutu ;) ) , a trenutno mi je Fiber Maistor uradio konzolu , tacnije ugradio mi je okvir od ekrana a na meni je jos da kod lakirera to fino pripremimo i ofarbamo i to je to odprilike sto se tice unutrasnjosti , ima jos par djidja kao shortshift , opc papucice i farbanje interijera u novu boju aBd koja ce doci uskoro na citavo auto , za sad slike konzole...



 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top