okupljanje, travnik,kakanj,zenica,gdje god

okupljanje, travnik,kakanj,zenica,gdje god

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
meni vise dogovara 17-maj..ali ako vas bude vise za 24. moze i tako, nije frka.. mi u kaknju trazimo lokaciju, naci cemo nesto ovih dana, pa onda ostaje da se dog. za datum...

Birajte od ova dva, 17. maj ili 24., maj... pa kad bude vise..

.nOKe, rekli smo bez zenaa..al et :icon_mad: ti i elmir ne smijete bez zena, sigurno ce ih sad biti jos..joj koji ste vi..
 
Član
Ja sam za 17..al to je ono sto prije to bolje..xD...hehe..jos ako nebudem imao auta roknut cu se...hahah
 
Član
Ma ja sam mislio ovaj datum 23-24.05 zbog nas koji idemo na ove ekskurzije,a sad naravno kako vecina odluci tako je...a ako je nekima samo da bude prije a ne zbog neceg drugog onda uvazite i nasu molbu.Pozdrav:icon_smile:
 
Član
ja bez zene dolazim...netreba mi ocu da se malo odmorim:D:D
@fidel-- sinoc sam u kaknju bio i haj reko ode da vidim imal ti ispred radnje auto kad bgm stoji i extra su felge uzivooooo,stao ja i gledam a neka zena iz radnje gleda u mene misli jacu ih skinut i kuci ponijeti:D izbrisao mi se tvoj broj zvao bi te da izadjes ali ionako sam se dosao samo provozati..drugi put pijemo kafu..pozz
 
Član
fidel je napisao(la):
pa ukolko si to bio,steta sto nisi mogo zvat.mogli smo se barem pozdravit

bilo je jedno pola 9-9.... bezze izasao s malom reko ajmo se provozati i obidjemo krug do kaknja:D;)
 
Član
Drugovi ...Hocemol sta organizovati..lijepa ekipica bi iz zenice dosla..audi a3, tuareg , sang jong , nekih golfica itd itd..dajte da organizujemo to ..
 
Član
mirzaa3 je napisao(la):
Drugovi ...Hocemol sta organizovati..lijepa ekipica bi iz zenice dosla..audi a3, tuareg , sang jong , nekih golfica itd itd..dajte da organizujemo to ..

najvjerovatnije da ce biti nesto..:cool::lol::lol:
 
Član
Ajmo neko nek preuzme na sebe organizaciju...ako ce u kaknju biti..ako ce u zenici biti da se dog onda sto prije..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top