okupljanje, travnik,kakanj,zenica,gdje god

okupljanje, travnik,kakanj,zenica,gdje god

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Znaci ljudi moji Ja i Moja Draga Alfagirl stizemo gdje god treba :icon_smile:!!! Racunajte na nas !

Faya nemoj slucajno da nedodzes bice belaja!:cool:
 
Član
ne znam jbg...sve zavisi od vremena i od toga hocul imat auto...itd...i naravno, hocel ove kmice htjet, jer ne isplati mi se samom dolazit...
 
Član
I ja i moja djevojka smo 90% sigurni,ovisi od ispita ,ako budu tu sedmicu onda nista.. PA cemo se dogovorit mi iz zenice da zajedno krenemo
 
Član
ma svi cemo zajedno krenut,kad se vec bude islo,na kalenu il na almy-ju se naci,ne znaju oni ni put vjerovatno;)
sta je ovo,svi ce s curama nekim,moram i ja sebi nesto naci:lol::lol:
 
Član
ma nije do mene...meni isto dodje...samo nek je raja,a sto se tice mjesta,nebitno...et,organizujte,ja cu ici:D
 
Član
Pa organizujte vi iz Ze,eto datum koji ne bi bio los je 23-24 .05....Mi iz Sa cemo se organizovati,nek neko ceka nas negdje u Ze i to je to......
 
Legend
eo krajem maja kazu da ce biti ispiti, ne znam kako je na ostalim faxovima.. ali ako bude tako onda nista od mene :icon_confused:

ugl ajd nek neko predlozi termine, da se dogovorimo..
 
Član
.nOKe je napisao(la):
eo krajem maja kazu da ce biti ispiti, ne znam kako je na ostalim faxovima.. ali ako bude tako onda nista od mene :icon_confused:

ugl ajd nek neko predlozi termine, da se dogovorimo..

16 je planirano i nek tako bude...jbg..subota je ...
 
Član
Pa nije samo 16 subota ima i posle tog datuma subota,a ja ne znam koji to moze biti rok krajem maja,je li to neki privatni fax?Ugl daj te neke prijedloge pa da se dog kada najvise raje odgovara,neki pool za glasanje ili sl....;)
 
Početnik
ja i funky cemo se sutra dogovorit, ako sta skontamo za kakanj bicete obavijesteni...odgovaralo bi da bude 17. maj..nedjelja...

i da, ja svoju curu ne vodim...tako da ako mi u kaknju organizujemo, nema curaaa.. ;) osim ovih sa foruma..
 
Član
mirzaa3 je napisao(la):
.nOKe je napisao(la):
eo krajem maja kazu da ce biti ispiti, ne znam kako je na ostalim faxovima.. ali ako bude tako onda nista od mene :icon_confused:

ugl ajd nek neko predlozi termine, da se dogovorimo..

16 je planirano i nek tako bude...jbg..subota je ...

ovo oggy kad procita ima da neko na*ebe :D

kasnim, lud mi komp :D
 
Početnik
nemojte od 5-tog do 16-tog, tada me nema......nek bude poslije 16-tog, hebemu, otkud vam bas 16-ti..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top