okupljanje, travnik,kakanj,zenica,gdje god

okupljanje, travnik,kakanj,zenica,gdje god

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ITALY je napisao(la):
fidel je napisao(la):
ma ok docu je,nije problem.mozda budem kasnio malo,al dolazim

šta ćeš kasnit? cccc, nema to ništa, u 10h smo u zenici... Javi Alenu
Sa čijim ćemo autom?

Nema toga..sa svojim autima..da bude nas sto vise..meni je sad upitno..popustio se ili je pukao jedan od nosaca motora..i ako ga danas uradim dolazim sa svojim autom...al opet nikad neznas..mogu ja njega i pokvarenog vozit..:p
 
Član
elmir je ujutro na autopijaci pa se potrudi da dodje sto ranije pa navratim ako nije problem,auto mi svakako putuje na servis pa cu doci s autom od starog...nebojim se toga ocu li vas naci ubjedjen sam da hocu jer nece biti kao sto vidim samo dva auta:D aBd nadam se da sto prije dodjem ziv i zdravvv:cool:
 
Član
Ja najveci zagovornik bio a izgleda da necu doci..auto mi kod majstora maloprije odvuceno..a sutra mi rade na kuci nesto..al ako uspijem dolazim dole naravno..potrudit cu se..jbg..
 
Član
pa ko ce to sad ic,nece vas 5 bit...mene nazalost definitivno nema,i danas sam citav dan u frci il u autu il radio,nesto po stanu,u 9 zavrsio...sutra isto :/
na sljedece aBd dolazim;)
 
Član
Ja se jos jedno izvinjavam..stvarno..evo veceras sam s autom napolje i stvarno lupa, otpast ce mi nesto jbt..i odvukao auto..Ko zeli moze doci na kafu..evo kakanjci..Italy zna gdje zivim..bujrum ..s fidelom ..jebiga..tako je kako je..visa sila..
 
Član
vjerujte citam i nemogu da vjerujem:icon_cry::icon_cry: najbolje je bilo da se 7dana prije okupljanja saberemo pa sta i doniramo i uzme se svega i svacega pa da bude pripremljeno za sutra a ovako nista,nezna se sad ni ocel bit cega.. aBd ujutro idem u sarajevo cim dodjem palim komp dolazim na forumu da vidim jel se ide pa ako ste se okupili dolazim i ja ODMA..:icon_cry::icon_cry:
 
Član
Jebiga druze..Bit ce oni..Ko sam ja da se zbog mene odgodi okupljanje..Samir(Italy) zna gdje je bistricak i vi lagano dole..
 
Početnik
ja i funky dolazimo, al poslije 12h, prije ne mozemo, ide i fidel isto tako..ponijecemo mesa, cevapa i pica nesto...
 
Član
Oggy je napisao(la):
ja i funky dolazimo, al poslije 12h, prije ne mozemo, ide i fidel isto tako..ponijecemo mesa, cevapa i pica nesto...

ja i fidel ćemo isto čim mognemo pravac bistričak, nećemo na kalen dolazit... pa ko hoće nek dodje...
evo moj br.061453791 pa zovite koga šta bude zanimalo. pozz i nadam se da se vidimo sutra
 
Član
Cisto da se vidi da sam bio dole i nije nikog bilo..jbg sranje ispalo ...al ajde...dog cemo se sljedeci put...
 
Član
u 1 krenuo u zenicu i naravno dodjem i nigdje nijednog forumasa:icon_cry: prosetao sa malom i kuci se vratio,svratili u fis na sladoled.. nemogu jos da vjerujem da stvarno nikog nije bilo, ako bude sljeeceg puta 7 dana prije se sve organizuje..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top