okupljanje, travnik,kakanj,zenica,gdje god

okupljanje, travnik,kakanj,zenica,gdje god

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
1.Italy
2.Fidel
3.mirzaaa
4.noke
5.Oggy
6.Fuky
7.Chuza......
dolazi i par momaka iz Opel Tim-a BiH a datum je 24.maj(nedelja)...
 
Član
ITALY je napisao(la):
1.Italy
2.Fidel
3.mirzaaa
4.noke
5.Oggy
6.Fuky
7.Chuza......
dolazi i par momaka iz Opel Tim-a BiH a datum je 24.maj(nedelja)...

Dajte tacan datum i vrijeme pa da se i ja nekako uklopim.
 
Član
momci hocemol u nedjelju,sta ste sad svi usutili?niko nista konkretno nece da kaze,doduse ima desetak auta sigurno,al daj da se u malo vecem broju okupimo
 
Početnik
ja sam bio musterija za Bistricak...a ovo za Ponijere mi se bas i ne svidja, al ajd ako se javi raje i ja sam za..
 
Član
Imal ista od tog sastanka..da planiram nesto drugo onda..Dajte tacno ko sta kako..ajmo na bistricak ili smetove...nek neko na sebe preuzme da to organizuje, jer nema tu nista posebno..
 
Član
Imal iko ziv..ajde u Zenici na smetove da se nadjemo..nije vukojebina ...fina cesta sve super..gore livada i veliki parking..taman super...ko je za ??? ajde da se vise ovo zavrsi ..pun mi k.... ovog dogovaranja..
 
Član
mirzaa3 je napisao(la):
Imal iko ziv..ajde u Zenici na smetove da se nadjemo..nije vukojebina ...fina cesta sve super..gore livada i veliki parking..taman super...ko je za ??? ajde da se vise ovo zavrsi ..pun mi k.... ovog dogovaranja..

OVAKO LJUDI... PAO JE DOGOVOR, KONAČNO!

U NEDELJU 24.05 U 10h SVI ZAINTERESOVANI ZA MEET DA DODJU NA "KALEN" BENZINSKU PUMPU KRAJ AUTOPUTA U ZENICI, IDE SE NA BISTRIČAK.

ZNAČI ONI KOJI DEFINITIVNO IDU NEKA SE PRIJAVE DA ZNAMO ODPRILIKE KOLIKO NAS JE, POZZ
 
Član
ITALY je napisao(la):
mirzaa3 je napisao(la):
Imal iko ziv..ajde u Zenici na smetove da se nadjemo..nije vukojebina ...fina cesta sve super..gore livada i veliki parking..taman super...ko je za ??? ajde da se vise ovo zavrsi ..pun mi k.... ovog dogovaranja..

OVAKO LJUDI... PAO JE DOGOVOR, KONAČNO!

U NEDELJU 24.05 U 10h SVI ZAINTERESOVANI ZA MEET DA DODJU NA "KALEN" BENZINSKU PUMPU KRAJ AUTOPUTA U ZENICI, IDE SE NA BISTRIČAK.

ZNAČI ONI KOJI DEFINITIVNO IDU NEKA SE PRIJAVE DA ZNAMO ODPRILIKE KOLIKO NAS JE, POZZ
a s kim si se dogovorio?
 
Član
Ma vidim vi nista i nikad se dog..evo vec par momaka ide...Noke ce mi javiti sutra..nadam se da Fidel ,Oggy i jos vas par ide takodje..racunali smo vas..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top